Brydżysta roku 2024
WK 4 — Mistrz Krajowy
Stan na 2024-07-03 00:15:07
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | DS | Mistrz Krajowy | 3 800 | ||
2 | PD | Mistrz Krajowy | 3 423 | ||
3 | MP | Mistrz Krajowy | 2 424 | ||
4 | Aleks Bukat | DS | Mistrz Krajowy | 2 224 | |
5 | Wojciech Bąk | MA | Mistrz Krajowy | 2 069 | |
6 | Wojciech Okrzesik | MA | Mistrz Krajowy | 1 718 | |
7 | Marek Nazarko | PD | Mistrz Krajowy | 1 659 | |
8 | Krzysztof Galubiński | WP | Mistrz Krajowy | 1 651 | |
9 | Jan Pędziński | WP | Mistrz Krajowy | 1 611 | |
10 | Leszek Tarnogrodzki | OP | Mistrz Krajowy | 1 589 | |
11 | Konrad Majewski | MA | Mistrz Krajowy | 1 575 | |
12 | Łukasz Trendak | MA | Mistrz Krajowy | 1 443 | |
13 | Dominik Magryś | PK | Mistrz Krajowy | 1 420 | |
14 | Marek Kamelski | KP | Mistrz Krajowy | 1 409 | |
15 | Tomasz Magryś | PK | Mistrz Krajowy | 1 379 | |
16 | Łucja Ciborowska | MP | Mistrz Krajowy | 1 312 | |
17 | Sebastian Gumula | PK | Mistrz Krajowy | 1 308 | |
18 | Roman Madej | DS | Mistrz Krajowy | 1 296 | |
19 | Maciej Mizerka | WP | Mistrz Krajowy | 1 282 | |
20 | Piotr Szewczyk | MP | Mistrz Krajowy | 1 254 | |
21 | Marek Bałabuch | KP | Mistrz Krajowy | 1 239 | |
Michał Stasik | DS | Mistrz Krajowy | 1 239 | ||
23 | Rafał Przybysz | MA | Mistrz Krajowy | 1 217 | |
24 | Adam Seichter | KP | Mistrz Krajowy | 1 188 | |
25 | Bartosz Ćwiek | MA | Mistrz Krajowy | 1 172 | |
26 | Paweł Sierakowski | MA | Mistrz Krajowy | 1 166 | |
27 | Przemysław Kurzak | MP | Mistrz Krajowy | 1 116 | |
28 | Krzysztof Pękała | WM | Mistrz Krajowy | 1 095 | |
29 | Filip Trojański | MA | Mistrz Krajowy | 1 064 | |
30 | Lena Ostrowska | MA | Mistrz Krajowy | 1 051 | |
31 | Mieczysław Lebiecki | WM | Mistrz Krajowy | 1 040 | |
32 | Leszek Ernst | WP | Mistrz Krajowy | 1 010 | |
33 | Krzysztof Jordan | WP | Mistrz Krajowy | 979 | |
34 | Łukasz Szczełkun | ZP | Mistrz Krajowy | 975 | |
35 | Edward Sajkowski | LB | Mistrz Krajowy | 953 | |
36 | Kazimierz Stanicki | LU | Mistrz Krajowy | 938 | |
37 | Bogdan Żelazowski | LD | Mistrz Krajowy | 927 | |
38 | Piotr Stanikowski | WP | Mistrz Krajowy | 916 | |
39 | Tomasz Kozłowski | MA | Mistrz Krajowy | 907 | |
40 | Jacek Zając | LU | Mistrz Krajowy | 891 | |
41 | Robert Komar | LB | Mistrz Krajowy | 886 | |
42 | Jacek Pióro | PD | Mistrz Krajowy | 869 | |
43 | Krzysztof Meyer | PM | Mistrz Krajowy | 861 | |
44 | Łukasz Wieczorek | LB | Mistrz Krajowy | 858 | |
45 | Przemysław Picheta | MP | Mistrz Krajowy | 857 | |
46 | Łukasz Pląder | MP | Mistrz Krajowy | 855 | |
47 | Krzysztof Kufel | WP | Mistrz Krajowy | 833 | |
48 | Dariusz Forycki | LB | Mistrz Krajowy | 818 | |
49 | Arkadiusz Skonieczny | LB | Mistrz Krajowy | 815 | |
50 | John Catlow | WP | Mistrz Krajowy | 809 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 3 800 | ||
2 | Bartosz Bejenka | Mistrz Krajowy | 3 423 | |
3 | Franciszek Kurlit | Mistrz Krajowy | 2 424 | |
4 | Aleks Bukat | Mistrz Krajowy | 2 224 | |
5 | Wojciech Bąk | Mistrz Krajowy | 2 069 | |
6 | Wojciech Okrzesik | Mistrz Krajowy | 1 718 | |
7 | Marek Nazarko | Mistrz Krajowy | 1 659 | |
8 | Krzysztof Galubiński | Mistrz Krajowy | 1 651 | |
9 | Jan Pędziński | Mistrz Krajowy | 1 611 | |
10 | Leszek Tarnogrodzki | Mistrz Krajowy | 1 589 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 3 800 | ||
2 | Aleks Bukat | Mistrz Krajowy | 2 224 | |
3 | Roman Madej | Mistrz Krajowy | 1 296 | |
4 | Michał Stasik | Mistrz Krajowy | 1 239 | |
5 | Roman Siwiec | Mistrz Krajowy | 762 | |
6 | Maciej Racewicz | Mistrz Krajowy | 606 | |
7 | Eugeniusz Gąska | Mistrz Krajowy | 604 | |
8 | Agnieszka Skrybant-Jaworska | Mistrz Krajowy | 600 | |
9 | Andrzej Chodowski | Mistrz Krajowy | 545 | |
10 | Andrzej Chomiczewski | Mistrz Krajowy | 528 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 3 423 | ||
2 | Marek Nazarko | Mistrz Krajowy | 1 659 | |
3 | Jacek Pióro | Mistrz Krajowy | 869 | |
4 | Kazimierz Kłosiński | Mistrz Krajowy | 798 | |
5 | Mariusz Tatarczuk | Mistrz Krajowy | 779 | |
6 | Andrei Sotnikau | Mistrz Krajowy | 701 | |
7 | Zbigniew Ruchlicki | Mistrz Krajowy | 647 | |
8 | Krzysztof Baranowski | Mistrz Krajowy | 613 | |
9 | Zbigniew Gadek | Mistrz Krajowy | 611 | |
10 | Tomasz Szewczyk | Mistrz Krajowy | 447 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 2 424 | ||
2 | Łucja Ciborowska | Mistrz Krajowy | 1 312 | |
3 | Piotr Szewczyk | Mistrz Krajowy | 1 254 | |
4 | Przemysław Kurzak | Mistrz Krajowy | 1 116 | |
5 | Przemysław Picheta | Mistrz Krajowy | 857 | |
6 | Łukasz Pląder | Mistrz Krajowy | 855 | |
7 | Ryszard Cieślik | Mistrz Krajowy | 758 | |
8 | Bartosz Bańkowski | Mistrz Krajowy | 732 | |
9 | Marek Czerwonka | Mistrz Krajowy | 693 | |
10 | Leszek Matusik | Mistrz Krajowy | 630 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 2 069 | ||
2 | Wojciech Okrzesik | Mistrz Krajowy | 1 718 | |
3 | Konrad Majewski | Mistrz Krajowy | 1 575 | |
4 | Łukasz Trendak | Mistrz Krajowy | 1 443 | |
5 | Rafał Przybysz | Mistrz Krajowy | 1 217 | |
6 | Bartosz Ćwiek | Mistrz Krajowy | 1 172 | |
7 | Paweł Sierakowski | Mistrz Krajowy | 1 166 | |
8 | Filip Trojański | Mistrz Krajowy | 1 064 | |
9 | Lena Ostrowska | Mistrz Krajowy | 1 051 | |
10 | Tomasz Kozłowski | Mistrz Krajowy | 907 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 651 | ||
2 | Jan Pędziński | Mistrz Krajowy | 1 611 | |
3 | Maciej Mizerka | Mistrz Krajowy | 1 282 | |
4 | Leszek Ernst | Mistrz Krajowy | 1 010 | |
5 | Krzysztof Jordan | Mistrz Krajowy | 979 | |
6 | Piotr Stanikowski | Mistrz Krajowy | 916 | |
7 | Krzysztof Kufel | Mistrz Krajowy | 833 | |
8 | John Catlow | Mistrz Krajowy | 809 | |
9 | Małgorzata Zielonacka | Mistrz Krajowy | 726 | |
10 | Tomasz Mieloch | Mistrz Krajowy | 618 |
Ranking wojewódzki - okręg Opolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 589 | ||
2 | Michał Bąk | Mistrz Krajowy | 686 | |
3 | Andrzej Huńka | Mistrz Krajowy | 458 | |
4 | Józef Szumiński | Mistrz Krajowy | 403 | |
5 | Gerard Szweda | Mistrz Krajowy | 398 | |
6 | Stanisław Dziemidowicz | Mistrz Krajowy | 380 | |
7 | Janusz Środa | Mistrz Krajowy | 354 | |
8 | Eryk Hamerski | Mistrz Krajowy | 353 | |
9 | Andrzej Duda | Mistrz Krajowy | 349 | |
10 | Kazimierz Pinkosz | Mistrz Krajowy | 314 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 420 | ||
2 | Tomasz Magryś | Mistrz Krajowy | 1 379 | |
3 | Sebastian Gumula | Mistrz Krajowy | 1 308 | |
4 | Michał Krysa | Mistrz Krajowy | 515 | |
5 | Jerzy Madera | Mistrz Krajowy | 420 | |
6 | Jerzy Rybarski | Mistrz Krajowy | 398 | |
7 | Zbigniew Niezgoda | Mistrz Krajowy | 333 | |
8 | Zbigniew Niziołek | Mistrz Krajowy | 295 | |
9 | Andrzej Proczkowski | Mistrz Krajowy | 260 | |
10 | Wojciech Micek | Mistrz Krajowy | 248 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 409 | ||
2 | Marek Bałabuch | Mistrz Krajowy | 1 239 | |
3 | Adam Seichter | Mistrz Krajowy | 1 188 | |
4 | Aleksandra Granowska | Mistrz Krajowy | 603 | |
5 | Ewa Kita | Mistrz Krajowy | 602 | |
6 | Andrzej Sielużycki | Mistrz Krajowy | 576 | |
7 | Alicja Krzemińska | Mistrz Krajowy | 543 | |
8 | Witold Posadzy | Mistrz Krajowy | 540 | |
9 | Andrzej Kretkowski | Mistrz Krajowy | 526 | |
10 | Benedykt Mieszczak | Mistrz Krajowy | 501 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 095 | ||
2 | Mieczysław Lebiecki | Mistrz Krajowy | 1 040 | |
3 | Mirosław Makuch | Mistrz Krajowy | 706 | |
4 | Robert Grad | Mistrz Krajowy | 585 | |
5 | Marek Słowikowski | Mistrz Krajowy | 432 | |
6 | Stanisław Charun | Mistrz Krajowy | 257 | |
7 | Paweł Jarząbek | Mistrz Krajowy | 232 | |
8 | Zdzisław Cimaszkiewicz | Mistrz Krajowy | 182 | |
9 | Mirosław Michnowicz | Mistrz Krajowy | 178 | |
10 | Arkadiusz Cwirko | Mistrz Krajowy | 170 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 975 | ||
2 | Grzegorz Niewiarowski | Mistrz Krajowy | 751 | |
3 | Krzysztof Małolepszy | Mistrz Krajowy | 664 | |
4 | Halina Mikołajczak | Mistrz Krajowy | 649 | |
5 | Dariusz Głowiński | Mistrz Krajowy | 590 | |
6 | Józef Klimowski | Mistrz Krajowy | 579 | |
7 | Robert Lewandowski | Mistrz Krajowy | 526 | |
8 | Andrzej Żmuda | Mistrz Krajowy | 524 | |
9 | Wacław Stefluk | Mistrz Krajowy | 500 | |
10 | Bogusław Drozd | Mistrz Krajowy | 407 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 953 | ||
2 | Robert Komar | Mistrz Krajowy | 886 | |
3 | Łukasz Wieczorek | Mistrz Krajowy | 858 | |
4 | Dariusz Forycki | Mistrz Krajowy | 818 | |
5 | Arkadiusz Skonieczny | Mistrz Krajowy | 815 | |
6 | Arkadiusz Jaranowski | Mistrz Krajowy | 764 | |
7 | Lech Jaworski | Mistrz Krajowy | 743 | |
8 | Bogusław Mazierski | Mistrz Krajowy | 671 | |
9 | Ryszard Beleć | Mistrz Krajowy | 647 | |
10 | Eugeniusz Meyer | Mistrz Krajowy | 622 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 938 | ||
2 | Jacek Zając | Mistrz Krajowy | 891 | |
3 | Robert Rostek | Mistrz Krajowy | 559 | |
4 | Jerzy Jasiński | Mistrz Krajowy | 279 | |
5 | Edward Molas | Mistrz Krajowy | 265 | |
6 | Jarosław Nowak | Mistrz Krajowy | 123 | |
7 | Adam Szymański | Mistrz Krajowy | 123 | |
8 | Mieczysław Buczek | Mistrz Krajowy | 118 | |
9 | Roman Borkowski | Mistrz Krajowy | 116 | |
10 | Jan Czarniecki | Mistrz Krajowy | 111 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 927 | ||
2 | Jan Łubkowski | Mistrz Krajowy | 638 | |
3 | Aleksander Zatke | Mistrz Krajowy | 566 | |
4 | Dariusz Cygan | Mistrz Krajowy | 522 | |
5 | Zdzisław Stoszek | Mistrz Krajowy | 497 | |
6 | Jacek Węgrzyk | Mistrz Krajowy | 439 | |
7 | Piotr Szczeciński | Mistrz Krajowy | 438 | |
8 | Jerzy Baraniecki | Mistrz Krajowy | 342 | |
9 | Zdzisław Pawlicki | Mistrz Krajowy | 312 | |
10 | Mirosław Andrzejczak | Mistrz Krajowy | 303 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 861 | ||
2 | Krzysztof Materek | Mistrz Krajowy | 558 | |
3 | Andrzej Osiński | Mistrz Krajowy | 479 | |
4 | Monika Granica | Mistrz Krajowy | 401 | |
5 | Zdzisław Koza | Mistrz Krajowy | 354 | |
6 | Michał Gutowski | Mistrz Krajowy | 346 | |
7 | Andrzej Żaboklicki | Mistrz Krajowy | 323 | |
8 | Marek Szymborski | Mistrz Krajowy | 318 | |
9 | Leszek Ekert | Mistrz Krajowy | 306 | |
10 | Andrzej Kąca | Mistrz Krajowy | 290 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 775 | ||
2 | Dariusz Puczyński | Mistrz Krajowy | 421 | |
3 | Norbert Krzystanek | Mistrz Krajowy | 398 | |
4 | Grzegorz Niestój | Mistrz Krajowy | 330 | |
5 | Janusz Zegadło | Mistrz Krajowy | 308 | |
6 | Jacek Maj | Mistrz Krajowy | 210 | |
7 | Ryszard Musiał | Mistrz Krajowy | 186 | |
8 | Jerzy Biegalski | Mistrz Krajowy | 76 | |
9 | Ryszard Jabłoński | Mistrz Krajowy | 59 | |
10 | Dariusz Banaś | Mistrz Krajowy | 27 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 527 | ||
2 | Janusz Wituszyński | Mistrz Krajowy | 362 | |
3 | Piotr Drąg | Mistrz Krajowy | 330 | |
4 | Tomasz Bobrowski | Mistrz Krajowy | 280 | |
5 | Tomasz Kadłubicki | Mistrz Krajowy | 246 | |
6 | Korneliusz Kempa | Mistrz Krajowy | 223 | |
7 | Maciej Zarębski | Mistrz Krajowy | 220 | |
8 | Edward Warecki | Mistrz Krajowy | 205 | |
9 | Dariusz Potuszyński | Mistrz Krajowy | 204 | |
10 | Artur Lech | Mistrz Krajowy | 200 |