Brydżysta roku 2024
WK 15 — Arcymistrz
Stan na 2024-07-03 00:15:07
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | DS | Arcymistrz | 7 402 | ||
2 | MA | Arcymistrz | 6 750 | ||
3 | PM | Arcymistrz | 6 712 | ||
4 | Sabina Grzejdziak | WM | Arcymistrz | 5 049 | |
5 | Adolf Bocheński | WM | Arcymistrz | 4 944 | |
6 | Adam Błachnio | KP | Arcymistrz | 4 421 | |
7 | Arkadiusz Majcher | MA | Arcymistrz | 4 391 | |
8 | Mariusz Arutiunianc | KP | Arcymistrz | 3 700 | |
9 | Stanisław Pająk | SW | Arcymistrz | 3 177 | |
10 | Krzysztof Łukaszewicz | WM | Arcymistrz | 3 017 | |
11 | Grzegorz Superson | MP | Arcymistrz | 2 854 | |
12 | Jarosław Śmieszek | KP | Arcymistrz | 2 716 | |
13 | Jacek Grzelczak | LD | Arcymistrz | 2 547 | |
14 | Roman Grzelak | OP | Arcymistrz | 2 342 | |
15 | Andrzej Kozikowski | LD | Arcymistrz | 2 288 | |
16 | Leszek Majdański | WP | Arcymistrz | 2 243 | |
17 | Jarosław Ostrowski | WP | Arcymistrz | 2 147 | |
18 | Mirosław Szaliński | PM | Arcymistrz | 2 025 | |
19 | Marcin Pędziński | WP | Arcymistrz | 1 927 | |
20 | Ewa Banaszkiewicz | MA | Arcymistrz | 1 588 | |
21 | Jacek Dmowski | MA | Arcymistrz | 1 501 | |
22 | Jacek Znamirowski | PK | Arcymistrz | 1 387 | |
23 | Ewa Sobolewska | OP | Arcymistrz | 1 349 | |
24 | Robert Stoliński | LD | Arcymistrz | 1 288 | |
25 | Jerzy Skwark | SL | Arcymistrz | 1 268 | |
26 | Mariusz Kowalski | SW | Arcymistrz | 1 240 | |
27 | Franciszek Zarzecki | DS | Arcymistrz | 1 029 | |
28 | Waldemar Skóra | LD | Arcymistrz | 925 | |
29 | Jacek Lew | PM | Arcymistrz | 888 | |
30 | Dariusz Koproń | LU | Arcymistrz | 811 | |
31 | Robert Nowicki | WP | Arcymistrz | 758 | |
32 | Tadeusz Garbacik | MP | Arcymistrz | 724 | |
33 | Sylwester Walerowicz | PM | Arcymistrz | 530 | |
34 | Andrzej Ogłoblin | MA | Arcymistrz | 294 | |
35 | Natalia Sakowska | MA | Arcymistrz | 201 | |
36 | Artur Guła | SL | Arcymistrz | 174 | |
37 | Zdzisław Laszczak | MA | Arcymistrz | 148 | |
38 | Piotr Butryn | MA | Arcymistrz | 68 | |
39 | Waldemar Burakowski | MA | Arcymistrz | 24 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 7 402 | ||
2 | Rafał Marks | Arcymistrz | 6 750 | |
3 | Erikas Vainikonis | Arcymistrz | 6 712 | |
4 | Sabina Grzejdziak | Arcymistrz | 5 049 | |
5 | Adolf Bocheński | Arcymistrz | 4 944 | |
6 | Adam Błachnio | Arcymistrz | 4 421 | |
7 | Arkadiusz Majcher | Arcymistrz | 4 391 | |
8 | Mariusz Arutiunianc | Arcymistrz | 3 700 | |
9 | Stanisław Pająk | Arcymistrz | 3 177 | |
10 | Krzysztof Łukaszewicz | Arcymistrz | 3 017 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 7 402 | ||
2 | Franciszek Zarzecki | Arcymistrz | 1 029 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 6 750 | ||
2 | Arkadiusz Majcher | Arcymistrz | 4 391 | |
3 | Ewa Banaszkiewicz | Arcymistrz | 1 588 | |
4 | Jacek Dmowski | Arcymistrz | 1 501 | |
5 | Andrzej Ogłoblin | Arcymistrz | 294 | |
6 | Natalia Sakowska | Arcymistrz | 201 | |
7 | Zdzisław Laszczak | Arcymistrz | 148 | |
8 | Piotr Butryn | Arcymistrz | 68 | |
9 | Waldemar Burakowski | Arcymistrz | 24 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 6 712 | ||
2 | Mirosław Szaliński | Arcymistrz | 2 025 | |
3 | Jacek Lew | Arcymistrz | 888 | |
4 | Sylwester Walerowicz | Arcymistrz | 530 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 5 049 | ||
2 | Adolf Bocheński | Arcymistrz | 4 944 | |
3 | Krzysztof Łukaszewicz | Arcymistrz | 3 017 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 4 421 | ||
2 | Mariusz Arutiunianc | Arcymistrz | 3 700 | |
3 | Jarosław Śmieszek | Arcymistrz | 2 716 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 3 177 | ||
2 | Mariusz Kowalski | Arcymistrz | 1 240 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 854 | ||
2 | Tadeusz Garbacik | Arcymistrz | 724 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 547 | ||
2 | Andrzej Kozikowski | Arcymistrz | 2 288 | |
3 | Robert Stoliński | Arcymistrz | 1 288 | |
4 | Waldemar Skóra | Arcymistrz | 925 |
Ranking wojewódzki - okręg Opolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 342 | ||
2 | Ewa Sobolewska | Arcymistrz | 1 349 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 243 | ||
2 | Jarosław Ostrowski | Arcymistrz | 2 147 | |
3 | Marcin Pędziński | Arcymistrz | 1 927 | |
4 | Robert Nowicki | Arcymistrz | 758 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 1 387 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 1 268 | ||
2 | Artur Guła | Arcymistrz | 174 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 811 |