Brydżysta roku 2024
WK 13 — Arcymistrz
Stan na 2024-07-03 00:15:07
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | DS | Arcymistrz | 12 629 | ||
2 | DS | Arcymistrz | 7 209 | ||
3 | WP | Arcymistrz | 5 345 | ||
4 | Maciej Dąbrowski | OP | Arcymistrz | 5 273 | |
5 | Tomasz Modrzejewski | WM | Arcymistrz | 4 633 | |
6 | Marta Maj-Rudnicka | WP | Arcymistrz | 3 894 | |
7 | Jerzy Nowak | WP | Arcymistrz | 3 698 | |
8 | Grzegorz Gawron | MP | Arcymistrz | 3 519 | |
9 | Jakub Kowal | MP | Arcymistrz | 3 434 | |
10 | Ryszard Pałasz | ZP | Arcymistrz | 3 310 | |
11 | Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | WP | Arcymistrz | 3 287 | |
12 | Krzysztof Śliwoń | SL | Arcymistrz | 3 246 | |
13 | Grzegorz Bajek | DS | Arcymistrz | 2 700 | |
14 | Artur Wasiak | MA | Arcymistrz | 2 678 | |
15 | Grzegorz Rojewski | KP | Arcymistrz | 2 644 | |
16 | Jarosław Gąsiorowski | LD | Arcymistrz | 2 576 | |
17 | Dariusz Zembrzuski | MA | Arcymistrz | 2 461 | |
18 | Andrzej Dudzik | MP | Arcymistrz | 2 404 | |
19 | Piotr Matkowski | SL | Arcymistrz | 2 260 | |
20 | Marek Jaworski | MP | Arcymistrz | 2 238 | |
21 | Andrzej Lubojemski | MP | Arcymistrz | 2 050 | |
22 | Wiesław Niciński | LD | Arcymistrz | 2 023 | |
23 | Marek Banasiński | PM | Arcymistrz | 2 004 | |
24 | Kazimierz Lichawski | SL | Arcymistrz | 1 926 | |
25 | Giedre Jankunaite | PD | Arcymistrz | 1 925 | |
Giedrius Szarkanas | PD | Arcymistrz | 1 925 | ||
27 | Dariusz Krajewski | MA | Arcymistrz | 1 910 | |
28 | Paweł Małecki | WP | Arcymistrz | 1 897 | |
29 | Tomasz Wiśniewski | SL | Arcymistrz | 1 650 | |
30 | Jan Borychowski | WP | Arcymistrz | 1 649 | |
31 | Stanisław Janik | WP | Arcymistrz | 1 645 | |
32 | Andrzej Hycnar | PK | Arcymistrz | 1 636 | |
33 | Wojciech Kaźmierczak | MP | Arcymistrz | 1 540 | |
34 | Marek Atalski | LU | Arcymistrz | 1 521 | |
35 | Bogdan Świątek | WP | Arcymistrz | 1 494 | |
36 | Marek Czerepak | DS | Arcymistrz | 1 481 | |
37 | Marek Pieczka | SL | Arcymistrz | 1 436 | |
38 | Henryk Brodawski | MA | Arcymistrz | 1 435 | |
39 | Andrzej Choniawko | LB | Arcymistrz | 1 361 | |
40 | Tomasz Raczkiewicz | LU | Arcymistrz | 1 351 | |
41 | Andrzej Iwański | SW | Arcymistrz | 1 319 | |
42 | Michał Lewiński | KP | Arcymistrz | 1 300 | |
43 | Aleksander Chrenowski | PM | Arcymistrz | 1 291 | |
44 | Karol Filipowicz | WP | Arcymistrz | 1 275 | |
45 | Zdzisław Kowalewski | MA | Arcymistrz | 1 269 | |
46 | Piotr Żurakowski | MA | Arcymistrz | 1 252 | |
47 | Tomasz Spodenkiewicz | LD | Arcymistrz | 1 236 | |
48 | Krzysztof Kleinrok | MP | Arcymistrz | 1 216 | |
49 | Jerzy Mścisz | WP | Arcymistrz | 1 201 | |
50 | Andrzej Syrek | ZP | Arcymistrz | 1 167 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 12 629 | ||
2 | Adam Krysa | Arcymistrz | 7 209 | |
3 | Sławomir Piechocki | Arcymistrz | 5 345 | |
4 | Maciej Dąbrowski | Arcymistrz | 5 273 | |
5 | Tomasz Modrzejewski | Arcymistrz | 4 633 | |
6 | Marta Maj-Rudnicka | Arcymistrz | 3 894 | |
7 | Jerzy Nowak | Arcymistrz | 3 698 | |
8 | Grzegorz Gawron | Arcymistrz | 3 519 | |
9 | Jakub Kowal | Arcymistrz | 3 434 | |
10 | Ryszard Pałasz | Arcymistrz | 3 310 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 12 629 | ||
2 | Adam Krysa | Arcymistrz | 7 209 | |
3 | Grzegorz Bajek | Arcymistrz | 2 700 | |
4 | Marek Czerepak | Arcymistrz | 1 481 | |
5 | Krzysztof Dziekański | Arcymistrz | 1 164 | |
6 | Andrzej Bondarewicz | Arcymistrz | 1 044 | |
7 | Marek Bałdysz | Arcymistrz | 679 | |
8 | Maciej Bielawski | Arcymistrz | 672 | |
9 | Stefan Szenberg | Arcymistrz | 242 | |
10 | Robert Sekulski | Arcymistrz | 240 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 5 345 | ||
2 | Marta Maj-Rudnicka | Arcymistrz | 3 894 | |
3 | Jerzy Nowak | Arcymistrz | 3 698 | |
4 | Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | Arcymistrz | 3 287 | |
5 | Paweł Małecki | Arcymistrz | 1 897 | |
6 | Jan Borychowski | Arcymistrz | 1 649 | |
7 | Stanisław Janik | Arcymistrz | 1 645 | |
8 | Bogdan Świątek | Arcymistrz | 1 494 | |
9 | Karol Filipowicz | Arcymistrz | 1 275 | |
10 | Jerzy Mścisz | Arcymistrz | 1 201 |
Ranking wojewódzki - okręg Opolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 5 273 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 4 633 | ||
2 | Mirosław Makatrewicz | Arcymistrz | 396 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 3 519 | ||
2 | Jakub Kowal | Arcymistrz | 3 434 | |
3 | Andrzej Dudzik | Arcymistrz | 2 404 | |
4 | Marek Jaworski | Arcymistrz | 2 238 | |
5 | Andrzej Lubojemski | Arcymistrz | 2 050 | |
6 | Wojciech Kaźmierczak | Arcymistrz | 1 540 | |
7 | Krzysztof Kleinrok | Arcymistrz | 1 216 | |
8 | Jarosław Jurkiewicz | Arcymistrz | 1 098 | |
9 | Ryszard Woliński | Arcymistrz | 641 | |
10 | Piotr Stopa | Arcymistrz | 194 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 3 310 | ||
2 | Andrzej Syrek | Arcymistrz | 1 167 | |
3 | Aleksander Swatler | Arcymistrz | 880 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 3 246 | ||
2 | Piotr Matkowski | Arcymistrz | 2 260 | |
3 | Kazimierz Lichawski | Arcymistrz | 1 926 | |
4 | Tomasz Wiśniewski | Arcymistrz | 1 650 | |
5 | Marek Pieczka | Arcymistrz | 1 436 | |
6 | Adam Robak | Arcymistrz | 1 128 | |
7 | Mirosław Zieliński | Arcymistrz | 719 | |
8 | Andrzej Czech | Arcymistrz | 702 | |
9 | Leszek Niemiec | Arcymistrz | 619 | |
10 | Zbigniew Guła | Arcymistrz | 383 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 678 | ||
2 | Dariusz Zembrzuski | Arcymistrz | 2 461 | |
3 | Dariusz Krajewski | Arcymistrz | 1 910 | |
4 | Henryk Brodawski | Arcymistrz | 1 435 | |
5 | Zdzisław Kowalewski | Arcymistrz | 1 269 | |
6 | Piotr Żurakowski | Arcymistrz | 1 252 | |
7 | Rafał Gardzielewski | Arcymistrz | 890 | |
8 | Robert Głowacki | Arcymistrz | 887 | |
9 | Witalis Talar | Arcymistrz | 303 | |
10 | Jan Nadaj | Arcymistrz | 294 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 644 | ||
2 | Michał Lewiński | Arcymistrz | 1 300 | |
3 | Jerzy Masłoń | Arcymistrz | 795 | |
4 | Leszek Falkowski | Arcymistrz | 735 | |
5 | Aleksander Skop | Arcymistrz | 418 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 576 | ||
2 | Wiesław Niciński | Arcymistrz | 2 023 | |
3 | Tomasz Spodenkiewicz | Arcymistrz | 1 236 | |
4 | Adam Pawłowski | Arcymistrz | 1 134 | |
5 | Anna Kowalska | Arcymistrz | 1 078 | |
6 | Urban Kielichowski | Arcymistrz | 539 | |
7 | Jerzy Ronke | Arcymistrz | 412 | |
8 | Tomasz Krysztofiak | Arcymistrz | 238 | |
9 | Jolanta Sendacka | Arcymistrz | 222 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 004 | ||
2 | Aleksander Chrenowski | Arcymistrz | 1 291 | |
3 | Mariusz Brewiak | Arcymistrz | 893 | |
4 | Zbigniew Pinkiewicz | Arcymistrz | 329 | |
5 | Roman Budzik | Arcymistrz | 222 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 1 925 | ||
2 | Giedrius Szarkanas | Arcymistrz | 1 925 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 1 636 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 1 521 | ||
2 | Tomasz Raczkiewicz | Arcymistrz | 1 351 | |
3 | Grzegorz Kułak | Arcymistrz | 965 | |
4 | Janusz Wesołowski | Arcymistrz | 811 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 1 361 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 1 319 | ||
2 | Aleksander Knawa | Arcymistrz | 631 |