Brydżysta roku 2024
WK 12 — Arcymistrz
Stan na 2024-07-03 00:15:07
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | MP | Arcymistrz | 3 506 | ||
2 | WP | Arcymistrz | 3 440 | ||
3 | MP | Arcymistrz | 3 292 | ||
4 | Cezary Komajda | LU | Arcymistrz | 2 903 | |
5 | Krzysztof Warzocha | LU | Arcymistrz | 2 698 | |
6 | Jarosław Kaczorowski | LU | Arcymistrz | 2 563 | |
7 | Krzysztof Kluf | PM | Arcymistrz | 2 459 | |
8 | Roman Szlachetka | ZP | Arcymistrz | 2 397 | |
9 | Krzysztof Rogoziński | WP | Arcymistrz | 2 365 | |
10 | Tadeusz Kowalczewski | SW | Arcymistrz | 2 314 | |
11 | Maciej Modrzejewski | MA | Arcymistrz | 2 136 | |
12 | Wojciech Waszkowiak | LB | Arcymistrz | 2 105 | |
13 | Janusz Zwierzyński | WP | Arcymistrz | 1 921 | |
14 | Paweł Wittenbeck | DS | Arcymistrz | 1 900 | |
15 | Maciej Wiącek | MA | Arcymistrz | 1 857 | |
16 | Jerzy Gładysz | DS | Arcymistrz | 1 760 | |
17 | Adam Kozłowski | KP | Arcymistrz | 1 736 | |
18 | Grzegorz Probola | WM | Arcymistrz | 1 715 | |
19 | Krzysztof Michalczyk | WM | Arcymistrz | 1 711 | |
20 | Michał Dembiński | WP | Arcymistrz | 1 589 | |
21 | Jerzy Sieracki | WP | Arcymistrz | 1 583 | |
22 | Mirosław Sady | MP | Arcymistrz | 1 531 | |
23 | Piotr Wasylko | WP | Arcymistrz | 1 425 | |
24 | Edmund Czubak | MA | Arcymistrz | 1 388 | |
25 | Bogumił Wegner | LB | Arcymistrz | 1 376 | |
26 | Waldemar Warzała | PM | Arcymistrz | 1 352 | |
27 | Ryszard Konopka | PM | Arcymistrz | 1 350 | |
Piotr Mądry | MP | Arcymistrz | 1 350 | ||
29 | Tomasz Włodarczak | WP | Arcymistrz | 1 346 | |
30 | Zbigniew Borkowski | SW | Arcymistrz | 1 336 | |
31 | Leszek Łuniewski | MA | Arcymistrz | 1 318 | |
32 | Konrad Ciborowski | MP | Arcymistrz | 1 275 | |
Marek Markowski | WP | Arcymistrz | 1 275 | ||
Artur Wójcik | WP | Arcymistrz | 1 275 | ||
35 | Reginald Sukiennik | MP | Arcymistrz | 1 264 | |
36 | Jerzy Sadowski | ZP | Arcymistrz | 1 260 | |
37 | Jarosław Posłuszny | MP | Arcymistrz | 1 256 | |
38 | Bogusław Lesiecki | PK | Arcymistrz | 1 246 | |
39 | Dariusz Kozłowski | WM | Arcymistrz | 1 242 | |
40 | Janusz Drozdowski | DS | Arcymistrz | 1 239 | |
41 | Wiesław Żegilewicz | LB | Arcymistrz | 1 232 | |
42 | Damian Wroński | ZP | Arcymistrz | 1 225 | |
43 | Marian Szymonowicz | DS | Arcymistrz | 1 177 | |
44 | Piotr Klimowicz | PM | Arcymistrz | 1 142 | |
45 | Ryszard Skotarski | MP | Arcymistrz | 1 098 | |
46 | Renata Neronowicz | MA | Arcymistrz | 1 075 | |
47 | Marek Cyrkiel | PK | Arcymistrz | 1 074 | |
48 | Zbigniew Lasocki | ZP | Arcymistrz | 1 073 | |
49 | Piotr Dobryszycki | DS | Arcymistrz | 1 069 | |
50 | Tomasz Osiński | SW | Arcymistrz | 1 064 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 3 506 | ||
2 | Tomasz Wnuk | Arcymistrz | 3 440 | |
3 | Marcin Krawczyk | Arcymistrz | 3 292 | |
4 | Cezary Komajda | Arcymistrz | 2 903 | |
5 | Krzysztof Warzocha | Arcymistrz | 2 698 | |
6 | Jarosław Kaczorowski | Arcymistrz | 2 563 | |
7 | Krzysztof Kluf | Arcymistrz | 2 459 | |
8 | Roman Szlachetka | Arcymistrz | 2 397 | |
9 | Krzysztof Rogoziński | Arcymistrz | 2 365 | |
10 | Tadeusz Kowalczewski | Arcymistrz | 2 314 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 3 506 | ||
2 | Marcin Krawczyk | Arcymistrz | 3 292 | |
3 | Mirosław Sady | Arcymistrz | 1 531 | |
4 | Piotr Mądry | Arcymistrz | 1 350 | |
5 | Konrad Ciborowski | Arcymistrz | 1 275 | |
6 | Reginald Sukiennik | Arcymistrz | 1 264 | |
7 | Jarosław Posłuszny | Arcymistrz | 1 256 | |
8 | Ryszard Skotarski | Arcymistrz | 1 098 | |
9 | Andrzej Trygar | Arcymistrz | 874 | |
10 | Janusz Szyszkowski | Arcymistrz | 470 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 3 440 | ||
2 | Krzysztof Rogoziński | Arcymistrz | 2 365 | |
3 | Janusz Zwierzyński | Arcymistrz | 1 921 | |
4 | Michał Dembiński | Arcymistrz | 1 589 | |
5 | Jerzy Sieracki | Arcymistrz | 1 583 | |
6 | Piotr Wasylko | Arcymistrz | 1 425 | |
7 | Tomasz Włodarczak | Arcymistrz | 1 346 | |
8 | Marek Markowski | Arcymistrz | 1 275 | |
9 | Artur Wójcik | Arcymistrz | 1 275 | |
10 | Roman Kujawski | Arcymistrz | 746 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 903 | ||
2 | Krzysztof Warzocha | Arcymistrz | 2 698 | |
3 | Jarosław Kaczorowski | Arcymistrz | 2 563 | |
4 | Andrzej Kozak | Arcymistrz | 798 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 459 | ||
2 | Waldemar Warzała | Arcymistrz | 1 352 | |
3 | Ryszard Konopka | Arcymistrz | 1 350 | |
4 | Piotr Klimowicz | Arcymistrz | 1 142 | |
5 | Mirosław Kopowski | Arcymistrz | 906 | |
6 | Bogusław Dyk | Arcymistrz | 776 | |
7 | Jacek Piotrowski | Arcymistrz | 653 | |
8 | Witold Kaliński | Arcymistrz | 636 | |
9 | Edmund Pinkiewicz | Arcymistrz | 570 | |
10 | Wiesław Mączkowski | Arcymistrz | 556 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 397 | ||
2 | Jerzy Sadowski | Arcymistrz | 1 260 | |
3 | Damian Wroński | Arcymistrz | 1 225 | |
4 | Zbigniew Lasocki | Arcymistrz | 1 073 | |
5 | Stanisław Kulesza | Arcymistrz | 863 | |
6 | Andrzej Dębowski | Arcymistrz | 842 | |
7 | Lechosław Błaziński | Arcymistrz | 739 | |
8 | Marek Żakowicz | Arcymistrz | 255 | |
9 | Sławomir Niajko | Arcymistrz | 246 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 314 | ||
2 | Zbigniew Borkowski | Arcymistrz | 1 336 | |
3 | Tomasz Osiński | Arcymistrz | 1 064 | |
4 | Krzysztof Gałda | Arcymistrz | 708 | |
5 | Jacek Herman | Arcymistrz | 533 | |
6 | Robert Kowalski | Arcymistrz | 237 | |
7 | Marcin Piwowarczyk | Arcymistrz | 217 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 136 | ||
2 | Maciej Wiącek | Arcymistrz | 1 857 | |
3 | Edmund Czubak | Arcymistrz | 1 388 | |
4 | Leszek Łuniewski | Arcymistrz | 1 318 | |
5 | Renata Neronowicz | Arcymistrz | 1 075 | |
6 | Maciej Kowalski | Arcymistrz | 763 | |
7 | Sylwester Cieślak | Arcymistrz | 702 | |
8 | Krzysztof Sztompke | Arcymistrz | 677 | |
9 | Bogusław Pawszak | Arcymistrz | 624 | |
10 | Ewa Skopińska | Arcymistrz | 446 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 105 | ||
2 | Bogumił Wegner | Arcymistrz | 1 376 | |
3 | Wiesław Żegilewicz | Arcymistrz | 1 232 | |
4 | Piotr Brzeziński | Arcymistrz | 930 | |
5 | Witold Miłoszewski | Arcymistrz | 930 | |
6 | Stanisław Owczarski | Arcymistrz | 505 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 1 900 | ||
2 | Jerzy Gładysz | Arcymistrz | 1 760 | |
3 | Janusz Drozdowski | Arcymistrz | 1 239 | |
4 | Marian Szymonowicz | Arcymistrz | 1 177 | |
5 | Piotr Dobryszycki | Arcymistrz | 1 069 | |
6 | Zbigniew Sobczyk | Arcymistrz | 750 | |
7 | Przemysław Piotrowski | Arcymistrz | 224 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 1 736 | ||
2 | Eugeniusz Seichter | Arcymistrz | 899 | |
3 | Ryszard Rapicki | Arcymistrz | 392 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 1 715 | ||
2 | Krzysztof Michalczyk | Arcymistrz | 1 711 | |
3 | Dariusz Kozłowski | Arcymistrz | 1 242 | |
4 | Wojciech Bobrek | Arcymistrz | 671 | |
5 | Marcin Czarniawski | Arcymistrz | 374 | |
6 | Jerzy Sukow | Arcymistrz | 283 | |
7 | Henryk Łakomski | Arcymistrz | 262 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 1 246 | ||
2 | Marek Cyrkiel | Arcymistrz | 1 074 | |
3 | Adam Żarnowski | Arcymistrz | 1 005 | |
4 | Mariusz Kita | Arcymistrz | 562 | |
5 | Tomasz Ukraiński | Arcymistrz | 473 | |
6 | Aleksander Kud | Arcymistrz | 339 | |
7 | Jan Kadula | Arcymistrz | 266 | |
8 | Jacek Czaykowski | Arcymistrz | 208 | |
9 | Stefan Skowron | Arcymistrz | 205 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 743 | ||
2 | Jerzy Radomski | Arcymistrz | 600 | |
3 | Jerzy Ciesielczuk | Arcymistrz | 212 | |
4 | Zbigniew Tymków | Arcymistrz | 187 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 601 |