Brydżysta roku 2024
WK 11 — Mistrz Międzynarodowy
Stan na 2024-07-03 00:15:07
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | MA | Arcymistrz | 10 082 | ||
2 | OP | Mistrz Międzynarodowy | 6 605 | ||
3 | SW | Arcymistrz | 5 438 | ||
4 | Jarosław Stach | OP | Mistrz Międzynarodowy | 5 078 | |
5 | Michał Wróbel | MA | Mistrz Międzynarodowy | 5 057 | |
6 | Tomasz Sielicki | WM | Mistrz Międzynarodowy | 4 647 | |
7 | Jacek Gackowski | KP | Mistrz Międzynarodowy | 3 700 | |
8 | Marek Skulimowski | SL | Mistrz Międzynarodowy | 3 366 | |
9 | Maksymilian Chodacki | MP | Mistrz Międzynarodowy | 3 201 | |
10 | Tomasz Derba | ZP | Mistrz Międzynarodowy | 3 039 | |
11 | Krzysztof Mielnik | PM | Mistrz Międzynarodowy | 3 035 | |
12 | Marcin Dobrowolski | WP | Mistrz Międzynarodowy | 2 893 | |
13 | Anna Maduzia | WP | Mistrz Międzynarodowy | 2 873 | |
14 | Andrzej Kokoryka | LU | Mistrz Międzynarodowy | 2 566 | |
15 | Piotr Klubiński | DS | Mistrz Międzynarodowy | 2 519 | |
16 | Iwona Czajka | MA | Mistrz Międzynarodowy | 2 203 | |
17 | Bolesław Krzewski | MA | Mistrz Międzynarodowy | 2 084 | |
18 | Jerzy Olczyk | DS | Mistrz Międzynarodowy | 2 048 | |
19 | Mateusz Stępiński | MA | Mistrz Międzynarodowy | 1 957 | |
20 | Dariusz Kardas | LD | Arcymistrz | 1 945 | |
21 | Piotr Jassem | WP | Mistrz Międzynarodowy | 1 918 | |
22 | Wojciech Palmowski | MA | Mistrz Międzynarodowy | 1 915 | |
23 | Jacek Wojnarowicz | DS | Mistrz Międzynarodowy | 1 828 | |
24 | Piotr Lutek | LU | Mistrz Międzynarodowy | 1 721 | |
25 | Janusz Kościelny | WP | Mistrz Międzynarodowy | 1 682 | |
26 | Edward Szafraniec | DS | Mistrz Międzynarodowy | 1 665 | |
27 | Grzegorz Zakrzewski | SW | Mistrz Międzynarodowy | 1 621 | |
28 | Karol Gałązka | MA | Mistrz Międzynarodowy | 1 514 | |
29 | Przemysław Saliński | DS | Arcymistrz | 1 510 | |
30 | Bogusław Kruczek | PK | Mistrz Międzynarodowy | 1 504 | |
31 | Tomasz Jochymski | WP | Mistrz Międzynarodowy | 1 490 | |
32 | Marta Janeczek | PM | Mistrz Międzynarodowy | 1 475 | |
33 | Aleksander Nowakowski | WP | Arcymistrz | 1 424 | |
34 | Andrzej Sulima | WM | Mistrz Międzynarodowy | 1 330 | |
35 | Mirosław Bublewicz | WP | Mistrz Międzynarodowy | 1 322 | |
36 | Marek Różański | MA | Mistrz Międzynarodowy | 1 265 | |
37 | Przemysław Weymann | WP | Mistrz Międzynarodowy | 1 255 | |
38 | Bogdan Palczyński | MP | Mistrz Międzynarodowy | 1 237 | |
39 | Andrzej Zaleski | PM | Mistrz Międzynarodowy | 1 171 | |
40 | Waldemar Sroczyński | WP | Mistrz Międzynarodowy | 1 168 | |
41 | Mirosław Zomkowski | WM | Mistrz Międzynarodowy | 1 149 | |
42 | Mirosław Roesler | WM | Mistrz Międzynarodowy | 1 128 | |
43 | Zbigniew Sawicki | ZP | Mistrz Międzynarodowy | 1 112 | |
44 | Roch Rupniewski | KP | Mistrz Międzynarodowy | 1 107 | |
45 | Edward Niewierowski | WP | Mistrz Międzynarodowy | 1 011 | |
46 | Rafał Wolański | DS | Mistrz Międzynarodowy | 997 | |
47 | Jacek Baka | LU | Mistrz Międzynarodowy | 968 | |
48 | Julian Jurski | KP | Mistrz Międzynarodowy | 948 | |
49 | Edwin Szenkelbach | SL | Mistrz Międzynarodowy | 939 | |
50 | Jan Romot | WM | Mistrz Międzynarodowy | 920 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 10 082 | ||
2 | Maciej Hutyra | Mistrz Międzynarodowy | 6 605 | |
3 | Grzegorz Głasek | Arcymistrz | 5 438 | |
4 | Jarosław Stach | Mistrz Międzynarodowy | 5 078 | |
5 | Michał Wróbel | Mistrz Międzynarodowy | 5 057 | |
6 | Tomasz Sielicki | Mistrz Międzynarodowy | 4 647 | |
7 | Jacek Gackowski | Mistrz Międzynarodowy | 3 700 | |
8 | Marek Skulimowski | Mistrz Międzynarodowy | 3 366 | |
9 | Maksymilian Chodacki | Mistrz Międzynarodowy | 3 201 | |
10 | Tomasz Derba | Mistrz Międzynarodowy | 3 039 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 10 082 | ||
2 | Michał Wróbel | Mistrz Międzynarodowy | 5 057 | |
3 | Iwona Czajka | Mistrz Międzynarodowy | 2 203 | |
4 | Bolesław Krzewski | Mistrz Międzynarodowy | 2 084 | |
5 | Mateusz Stępiński | Mistrz Międzynarodowy | 1 957 | |
6 | Wojciech Palmowski | Mistrz Międzynarodowy | 1 915 | |
7 | Karol Gałązka | Mistrz Międzynarodowy | 1 514 | |
8 | Marek Różański | Mistrz Międzynarodowy | 1 265 | |
9 | Krzysztof Kobyliński | Mistrz Międzynarodowy | 541 | |
10 | Grzegorz Kula | Mistrz Międzynarodowy | 463 |
Ranking wojewódzki - okręg Opolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 6 605 | ||
2 | Jarosław Stach | Mistrz Międzynarodowy | 5 078 | |
3 | Waldemar Szelka | Mistrz Międzynarodowy | 635 | |
4 | Adam Klimala | Mistrz Międzynarodowy | 334 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 5 438 | ||
2 | Grzegorz Zakrzewski | Mistrz Międzynarodowy | 1 621 | |
3 | Jerzy Maludziński | Mistrz Międzynarodowy | 648 | |
4 | Paweł Szymaszczyk | Mistrz Międzynarodowy | 489 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 4 647 | ||
2 | Andrzej Sulima | Mistrz Międzynarodowy | 1 330 | |
3 | Mirosław Zomkowski | Mistrz Międzynarodowy | 1 149 | |
4 | Mirosław Roesler | Mistrz Międzynarodowy | 1 128 | |
5 | Jan Romot | Mistrz Międzynarodowy | 920 | |
6 | Janusz Wróblewski | Mistrz Międzynarodowy | 913 | |
7 | Jan Stańczak | Mistrz Międzynarodowy | 797 | |
8 | Bernard Pszczoła | Mistrz Międzynarodowy | 730 | |
9 | Dariusz Prawdzik | Mistrz Międzynarodowy | 447 | |
10 | Sławomir Wrzosek | Mistrz Międzynarodowy | 416 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 3 700 | ||
2 | Roch Rupniewski | Mistrz Międzynarodowy | 1 107 | |
3 | Julian Jurski | Mistrz Międzynarodowy | 948 | |
4 | Piotr Turowski | Mistrz Międzynarodowy | 768 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 3 366 | ||
2 | Edwin Szenkelbach | Mistrz Międzynarodowy | 939 | |
3 | Krzysztof Tomsia | Mistrz Międzynarodowy | 793 | |
4 | Kazimierz Cios | Mistrz Międzynarodowy | 493 | |
5 | Andrzej Maszczyszyn | Mistrz Międzynarodowy | 381 | |
6 | Robert Biel | Mistrz Międzynarodowy | 294 | |
7 | Rudolf Zając | Mistrz Międzynarodowy | 165 | |
8 | Andrzej Sładki | Mistrz Międzynarodowy | 11 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 3 201 | ||
2 | Bogdan Palczyński | Mistrz Międzynarodowy | 1 237 | |
3 | Rafał Synowiec | Mistrz Międzynarodowy | 543 | |
4 | Ryszard Jaśkiewicz | Mistrz Międzynarodowy | 45 | |
5 | Roman Maceluch | Mistrz Międzynarodowy | 19 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 3 039 | ||
2 | Zbigniew Sawicki | Mistrz Międzynarodowy | 1 112 | |
3 | Zdzisław Pleskot | Mistrz Międzynarodowy | 657 | |
4 | Edward Kaczmarek | Mistrz Międzynarodowy | 595 | |
5 | Aleksander Kaźmierski | Mistrz Międzynarodowy | 585 | |
6 | Włodzimierz Reszelski | Mistrz Międzynarodowy | 534 | |
7 | Marian Siwy | Mistrz Międzynarodowy | 418 | |
8 | Ewa Mikucka | Mistrz Międzynarodowy | 220 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 3 035 | ||
2 | Marta Janeczek | Mistrz Międzynarodowy | 1 475 | |
3 | Andrzej Zaleski | Mistrz Międzynarodowy | 1 171 | |
4 | Mariusz Pater | Mistrz Międzynarodowy | 305 | |
5 | Janusz Przybyszewski | Mistrz Międzynarodowy | 260 | |
6 | Jacek Lasota | Mistrz Międzynarodowy | 189 | |
7 | Michał Wantke | Mistrz Międzynarodowy | 189 | |
8 | Jakub Kasprzak | Mistrz Międzynarodowy | 147 | |
9 | Kazimierz Zelga | Mistrz Międzynarodowy | 53 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 2 893 | ||
2 | Anna Maduzia | Mistrz Międzynarodowy | 2 873 | |
3 | Piotr Jassem | Mistrz Międzynarodowy | 1 918 | |
4 | Janusz Kościelny | Mistrz Międzynarodowy | 1 682 | |
5 | Tomasz Jochymski | Mistrz Międzynarodowy | 1 490 | |
6 | Aleksander Nowakowski | Arcymistrz | 1 424 | |
7 | Mirosław Bublewicz | Mistrz Międzynarodowy | 1 322 | |
8 | Przemysław Weymann | Mistrz Międzynarodowy | 1 255 | |
9 | Waldemar Sroczyński | Mistrz Międzynarodowy | 1 168 | |
10 | Edward Niewierowski | Mistrz Międzynarodowy | 1 011 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 2 566 | ||
2 | Piotr Lutek | Mistrz Międzynarodowy | 1 721 | |
3 | Jacek Baka | Mistrz Międzynarodowy | 968 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 2 519 | ||
2 | Jerzy Olczyk | Mistrz Międzynarodowy | 2 048 | |
3 | Jacek Wojnarowicz | Mistrz Międzynarodowy | 1 828 | |
4 | Edward Szafraniec | Mistrz Międzynarodowy | 1 665 | |
5 | Przemysław Saliński | Arcymistrz | 1 510 | |
6 | Rafał Wolański | Mistrz Międzynarodowy | 997 | |
7 | Lech Warężak | Mistrz Międzynarodowy | 832 | |
8 | Dariusz Wincenty | Mistrz Międzynarodowy | 380 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 1 945 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 1 504 | ||
2 | Ryszard Styga | Mistrz Międzynarodowy | 213 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 526 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 369 | ||
2 | Roman Klejny | Mistrz Międzynarodowy | 313 |