Brydżysta roku 2024
WK 1.5 — Mistrz Klubowy
Stan na 2024-07-03 00:15:07
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | MA | Mistrz Wojewódzki | 1 074 | ||
2 | MA | Mistrz Okręgowy | 881 | ||
3 | KP | Mistrz Okręgowy | 800 | ||
4 | Stanisława Piotrowska | PD | Mistrz Okręgowy | 715 | |
5 | Stanisław Heimrath | WP | Mistrz Okręgowy | 686 | |
6 | Antoni Krawiecki | WP | Mistrz Okręgowy | 663 | |
7 | Wojciech Duda | MA | Mistrz Okręgowy | 629 | |
8 | Roman Walaszkowski | WM | Mistrz Okręgowy | 585 | |
9 | Michał Hołowacz | MA | Mistrz Okręgowy | 561 | |
10 | Wiktor Stasiński | PM | Mistrz Okręgowy | 542 | |
11 | Jakub Jaworski | MA | Mistrz Okręgowy | 529 | |
12 | Kazimierz Woliński | WP | Mistrz Okręgowy | 522 | |
13 | Witold Dobroszek | LD | Mistrz Okręgowy | 495 | |
14 | Ewa Piotrowska | MA | Mistrz Okręgowy | 492 | |
15 | Matylda Brzyzka | MA | Mistrz Okręgowy | 467 | |
16 | Jan Izwantowski | MA | Mistrz Okręgowy | 461 | |
17 | Zenon Banach | PM | Mistrz Okręgowy | 454 | |
18 | Henryk Mach | MP | Mistrz Klubowy | 433 | |
19 | Marek Miernik | SW | Mistrz Okręgowy | 430 | |
20 | Ewa Bagrowska | MA | Mistrz Okręgowy | 395 | |
21 | Maciej Łuczewski | WP | Mistrz Klubowy | 394 | |
22 | Marek Kowalski | LB | Mistrz Okręgowy | 391 | |
23 | Jarosław Zdanowski | WP | Mistrz Okręgowy | 390 | |
24 | Wacław Flok | MP | Mistrz Klubowy | 385 | |
Wiktoria Foryś | MA | Mistrz Okręgowy | 385 | ||
Leszek Korzeb | MA | Mistrz Okręgowy | 385 | ||
Jacek Roś | MP | Mistrz Klubowy | 385 | ||
28 | Nadia Berut | KP | Mistrz Okręgowy | 384 | |
Zbigniew Kopeć | SW | Mistrz Okręgowy | 384 | ||
30 | Małgorzata Niedzielska | KP | Mistrz Klubowy | 379 | |
Tomasz Niedzielski | KP | Mistrz Klubowy | 379 | ||
32 | Michał Szołucha | MA | Mistrz Klubowy | 377 | |
33 | Kamil Szewczyk | SL | Mistrz Okręgowy | 374 | |
34 | Cezary Kozłowski | WM | Mistrz Klubowy | 367 | |
35 | Marta Lewandowska | WP | Mistrz Okręgowy | 364 | |
36 | Ewa Krok | ZP | Mistrz Klubowy | 356 | |
37 | Artur Buciak | ZP | Mistrz Okręgowy | 354 | |
Szczepan Skibiński | SW | Mistrz Klubowy | 354 | ||
39 | Wojciech Kozłowski | PD | Mistrz Klubowy | 348 | |
40 | Zygmunt Żmuda-Trzebiatowski | ZP | Mistrz Okręgowy | 347 | |
41 | Serhii Poznanskyi | WP | Mistrz Klubowy | 345 | |
42 | Alicja Kaczmarek | WP | Mistrz Okręgowy | 344 | |
43 | Katarzyna Rzepka | WP | Mistrz Okręgowy | 342 | |
44 | Elżbieta Chmielowska | MA | Mistrz Okręgowy | 330 | |
45 | Beata Rożek | MA | Mistrz Klubowy | 326 | |
46 | Bogdan Podgajny | KP | Mistrz Okręgowy | 320 | |
47 | Radosław Osiński | WP | Mistrz Klubowy | 319 | |
48 | Marta Jakubisiak | MA | Mistrz Okręgowy | 312 | |
49 | Krzysztof Barnat | MA | Mistrz Klubowy | 311 | |
50 | Bronisława Sroczyńska | WP | Mistrz Klubowy | 307 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 1 074 | ||
2 | Jakub Adamczak | Mistrz Okręgowy | 881 | |
3 | Piotr Pawełkiewicz | Mistrz Okręgowy | 800 | |
4 | Stanisława Piotrowska | Mistrz Okręgowy | 715 | |
5 | Stanisław Heimrath | Mistrz Okręgowy | 686 | |
6 | Antoni Krawiecki | Mistrz Okręgowy | 663 | |
7 | Wojciech Duda | Mistrz Okręgowy | 629 | |
8 | Roman Walaszkowski | Mistrz Okręgowy | 585 | |
9 | Michał Hołowacz | Mistrz Okręgowy | 561 | |
10 | Wiktor Stasiński | Mistrz Okręgowy | 542 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 1 074 | ||
2 | Jakub Adamczak | Mistrz Okręgowy | 881 | |
3 | Wojciech Duda | Mistrz Okręgowy | 629 | |
4 | Michał Hołowacz | Mistrz Okręgowy | 561 | |
5 | Jakub Jaworski | Mistrz Okręgowy | 529 | |
6 | Ewa Piotrowska | Mistrz Okręgowy | 492 | |
7 | Matylda Brzyzka | Mistrz Okręgowy | 467 | |
8 | Jan Izwantowski | Mistrz Okręgowy | 461 | |
9 | Ewa Bagrowska | Mistrz Okręgowy | 395 | |
10 | Wiktoria Foryś | Mistrz Okręgowy | 385 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 800 | ||
2 | Nadia Berut | Mistrz Okręgowy | 384 | |
3 | Małgorzata Niedzielska | Mistrz Klubowy | 379 | |
4 | Tomasz Niedzielski | Mistrz Klubowy | 379 | |
5 | Bogdan Podgajny | Mistrz Okręgowy | 320 | |
6 | Włodzimierz Suchodolski | Mistrz Okręgowy | 201 | |
7 | Witold Orzeszko | Mistrz Klubowy | 161 | |
8 | Krzysztof Dembek | Mistrz Klubowy | 143 | |
9 | Antoni Wilkowski | Mistrz Klubowy | 122 | |
10 | Alicja Usowicz | Mistrz Klubowy | 120 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 715 | ||
2 | Wojciech Kozłowski | Mistrz Klubowy | 348 | |
3 | Jolanta Liberadzka | Mistrz Klubowy | 170 | |
4 | Lech Liberadzki | Mistrz Klubowy | 170 | |
5 | Waldemar Blusiewicz | Mistrz Klubowy | 158 | |
6 | Emilia Gwóźdź | Mistrz Klubowy | 112 | |
7 | Kamil Koratkiewicz | Mistrz Klubowy | 110 | |
8 | Włodzimierz Misiaszek | Mistrz Klubowy | 110 | |
9 | Antonina Kotarska | Mistrz Klubowy | 80 | |
10 | Tomasz Zalewski | Mistrz Klubowy | 76 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 686 | ||
2 | Antoni Krawiecki | Mistrz Okręgowy | 663 | |
3 | Kazimierz Woliński | Mistrz Okręgowy | 522 | |
4 | Maciej Łuczewski | Mistrz Klubowy | 394 | |
5 | Jarosław Zdanowski | Mistrz Okręgowy | 390 | |
6 | Marta Lewandowska | Mistrz Okręgowy | 364 | |
7 | Serhii Poznanskyi | Mistrz Klubowy | 345 | |
8 | Alicja Kaczmarek | Mistrz Okręgowy | 344 | |
9 | Katarzyna Rzepka | Mistrz Okręgowy | 342 | |
10 | Radosław Osiński | Mistrz Klubowy | 319 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 585 | ||
2 | Cezary Kozłowski | Mistrz Klubowy | 367 | |
3 | Jacek Ridinger | Mistrz Klubowy | 215 | |
4 | Andrzej Olszewik | Mistrz Klubowy | 214 | |
5 | Irena Sadurska | Mistrz Klubowy | 210 | |
6 | Jacek Ratyński | Mistrz Klubowy | 188 | |
7 | Iwona Smilgin | Mistrz Klubowy | 181 | |
8 | Bartłomiej Cwirko | Mistrz Klubowy | 172 | |
9 | Sylwester Nieke | Mistrz Klubowy | 110 | |
10 | Marcin Wajdyk | Mistrz Klubowy | 84 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 542 | ||
2 | Zenon Banach | Mistrz Okręgowy | 454 | |
3 | Aleksandra Rekowska | Mistrz Okręgowy | 268 | |
4 | Adam Nagórny | Mistrz Okręgowy | 201 | |
5 | Jakub Pilachowski | Mistrz Okręgowy | 201 | |
6 | Jacek Liszewski | Mistrz Klubowy | 192 | |
7 | Kacper Kujawski | Mistrz Klubowy | 180 | |
8 | Maciej Żurek | Mistrz Klubowy | 173 | |
9 | Stefan Rajkowski | Mistrz Okręgowy | 167 | |
10 | Katarzyna Liszewska | Mistrz Klubowy | 162 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 495 | ||
2 | Marcin Garbarczyk | Mistrz Klubowy | 278 | |
3 | Stanisław Dróżdż | Mistrz Klubowy | 264 | |
4 | Jan Wiązek | Mistrz Okręgowy | 205 | |
5 | Jacek Zubiel | Mistrz Okręgowy | 162 | |
6 | Marek Dudkiewicz | Mistrz Klubowy | 145 | |
7 | Andrzej Wieczorek | Mistrz Klubowy | 132 | |
8 | Andrzej Broniecki | Mistrz Klubowy | 124 | |
9 | Marcin Mazerant | Mistrz Klubowy | 89 | |
10 | Dariusz Wojtasiak | Mistrz Klubowy | 83 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 433 | ||
2 | Wacław Flok | Mistrz Klubowy | 385 | |
3 | Jacek Roś | Mistrz Klubowy | 385 | |
4 | Mateusz Janik | Mistrz Klubowy | 286 | |
5 | Kazimierz Siwiec | Mistrz Klubowy | 204 | |
6 | Stanisław Płatek | Mistrz Klubowy | 203 | |
7 | Marta Ziętal | Mistrz Klubowy | 141 | |
8 | Andrzej Kular | Mistrz Okręgowy | 137 | |
9 | Andrzej Zawada | Mistrz Okręgowy | 125 | |
10 | Janusz Wątroba | Mistrz Klubowy | 103 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 430 | ||
2 | Zbigniew Kopeć | Mistrz Okręgowy | 384 | |
3 | Szczepan Skibiński | Mistrz Klubowy | 354 | |
4 | Cezary Klepacz | Mistrz Okręgowy | 200 | |
5 | Elżbieta Czwartosz-Marcinkowska | Mistrz Okręgowy | 177 | |
6 | Jerzy Mazur | Mistrz Klubowy | 177 | |
7 | Antoni Bednarczyk | Mistrz Klubowy | 171 | |
8 | Krzysztof Bednarczyk | Mistrz Klubowy | 171 | |
9 | Krzysztof Krzystanek | Mistrz Klubowy | 169 | |
10 | Jerzy Poddębniak | Mistrz Klubowy | 136 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 391 | ||
2 | Jerzy Stępień | Mistrz Okręgowy | 230 | |
3 | Tomasz Fedak | Mistrz Okręgowy | 192 | |
4 | Romuald Urbanowicz | Mistrz Klubowy | 154 | |
5 | Zenon Kinowski | Mistrz Okręgowy | 92 | |
6 | Marek Cichoń | Mistrz Okręgowy | 64 | |
7 | Roman Fabiś | Mistrz Klubowy | 57 | |
8 | Jacek Śliwiński | Mistrz Klubowy | 40 | |
9 | Zbigniew Zalesiński | Mistrz Klubowy | 10 | |
10 | Jerzy Sawczak | Mistrz Klubowy | 7 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 374 | ||
2 | Mieszko Szmigel | Mistrz Klubowy | 204 | |
3 | Antoni Kierepka | Mistrz Klubowy | 184 | |
4 | Jakub Bździuch | Mistrz Klubowy | 152 | |
5 | Marcin Gancarczyk | Mistrz Klubowy | 135 | |
6 | Oliwer Rubach | Mistrz Klubowy | 88 | |
7 | Andrzej Rączaszek | Mistrz Klubowy | 86 | |
8 | Marek Bogacz | Mistrz Klubowy | 82 | |
9 | Bogusław Przybysz | Mistrz Klubowy | 79 | |
10 | Jolanta Okręglicka | Mistrz Klubowy | 64 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 356 | ||
2 | Artur Buciak | Mistrz Okręgowy | 354 | |
3 | Zygmunt Żmuda-Trzebiatowski | Mistrz Okręgowy | 347 | |
4 | Genowefa Grenik | Mistrz Klubowy | 279 | |
5 | Jan Włoszek | Mistrz Okręgowy | 275 | |
6 | Dariusz Grochowiak | Mistrz Klubowy | 252 | |
7 | Anna Kołłątaj | Mistrz Okręgowy | 243 | |
8 | Mariusz Trukawka | Mistrz Klubowy | 209 | |
9 | Sławomir Dąbrowski | Mistrz Klubowy | 177 | |
10 | Bogdan Trzyciecki | Mistrz Klubowy | 171 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 293 | ||
2 | Alina Dąbrowska | Mistrz Okręgowy | 99 | |
3 | Włodzimierz Pszczoła | Mistrz Klubowy | 65 | |
4 | Szymon Lubina | Mistrz Klubowy | 57 | |
5 | Jacek Siedlecki | Mistrz Klubowy | 28 | |
6 | Zenobiusz Marczuk | Mistrz Klubowy | 13 | |
7 | Bartosz Hałaczkiewicz | Mistrz Klubowy | 8 | |
8 | Mariusz Trochimiuk | Mistrz Klubowy | 1 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 254 | ||
2 | Wanda Kawa | Mistrz Okręgowy | 222 | |
3 | Tadeusz Marut | Mistrz Okręgowy | 198 | |
4 | Janusz Słonina | Mistrz Okręgowy | 198 | |
5 | Kazimierz Kawa | Mistrz Okręgowy | 183 | |
6 | Marcin Dziuba | Mistrz Okręgowy | 179 | |
7 | Robert Brak | Mistrz Okręgowy | 166 | |
8 | Anna Cisek | Mistrz Klubowy | 142 | |
9 | Maria Karolewska | Mistrz Klubowy | 57 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 242 | ||
2 | Paweł Odrzywół | Mistrz Okręgowy | 228 | |
3 | Maks Brandt | Mistrz Klubowy | 214 | |
4 | Darek Dworzyński | Mistrz Okręgowy | 205 | |
5 | Agnieszka Łuczak | Mistrz Klubowy | 205 | |
6 | Marcin Arszyło | Mistrz Klubowy | 189 | |
7 | Edward Kurjański | Mistrz Okręgowy | 180 | |
8 | Jarosław Stanisz | Mistrz Klubowy | 180 | |
9 | Mirosława Stachura | Mistrz Klubowy | 179 | |
10 | Barbara Czarnecka | Mistrz Okręgowy | 159 |
Ranking wojewódzki - okręg Opolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 205 | ||
2 | Eugeniusz Cholewiński | Mistrz Klubowy | 203 | |
3 | Mirosław Bodnaruś | Mistrz Klubowy | 169 | |
4 | Zygmunt Berkowicz | Mistrz Klubowy | 160 | |
5 | Karol Lohay | Mistrz Klubowy | 51 | |
6 | Ewa Skrzyniarz | Mistrz Klubowy | 33 |