Brydżysta roku 2024
WK 1 — Adept
Stan na 2024-07-03 00:15:07
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | LB | Mistrz Klubowy | 646 | ||
2 | MA | Mistrz Klubowy | 616 | ||
3 | ZP | Mistrz Okręgowy | 569 | ||
4 | Zofia Kandulska | WP | Mistrz Klubowy | 424 | |
5 | Paweł Wydra | MA | Mistrz Klubowy | 405 | |
6 | Piotr Michałkiewicz | WP | Mistrz Klubowy | 351 | |
7 | Andrzej Giluk | MA | Mistrz Klubowy | 333 | |
8 | Monika Prasek | MA | Mistrz Klubowy | 326 | |
9 | Zbigniew Wasiluszko | PK | Mistrz Klubowy | 312 | |
10 | Bolesław Sprawka | MA | Mistrz Klubowy | 296 | |
11 | Krzysztof Kacprowicz | KP | Mistrz Klubowy | 283 | |
12 | Marcel Prokopowicz | MP | Mistrz Klubowy | 267 | |
13 | Remigiusz Gaweł | PM | Mistrz Klubowy | 266 | |
14 | Tadeusz Szczęśniewicz | DS | Mistrz Klubowy | 259 | |
15 | Krzysztof Deberny | DS | Mistrz Klubowy | 257 | |
16 | Jan Juchniewicz | PD | Mistrz Klubowy | 254 | |
17 | Paulina Pawełek | SL | Mistrz Klubowy | 250 | |
18 | Nina Zwiercan | PM | Mistrz Klubowy | 247 | |
19 | Jolanta Tymińska | ZP | Mistrz Klubowy | 236 | |
20 | Marzena Bartel | WP | Mistrz Klubowy | 235 | |
21 | Małgorzata Borowiak-Koppe | WP | Mistrz Klubowy | 233 | |
Zenon Dobroński | PD | Mistrz Klubowy | 233 | ||
23 | Wojciech Łempiński | SL | Mistrz Klubowy | 227 | |
24 | Andrzej Czabański | ZP | Mistrz Klubowy | 226 | |
25 | Marek Piątek | WP | Mistrz Klubowy | 223 | |
26 | Sabina Klawikowska-Milczewska | PM | Mistrz Klubowy | 221 | |
27 | Antoni Danek | WP | Mistrz Klubowy | 220 | |
28 | Tomasz Ziss | MA | Mistrz Klubowy | 219 | |
29 | Romuald Alaborski | LB | Mistrz Klubowy | 218 | |
30 | Stanisław Gorzelak | LB | Mistrz Klubowy | 205 | |
Dorota Oraczewska | MA | Mistrz Klubowy | 205 | ||
32 | Władysława Grzegorczyk | ZP | Mistrz Klubowy | 204 | |
33 | Adam Najdecki | PK | Mistrz Klubowy | 203 | |
Andrzej Piwakowski | PM | Mistrz Klubowy | 203 | ||
Elżbieta Zart | ZP | Mistrz Klubowy | 203 | ||
36 | Krystyna Dawcewicz | WM | Mistrz Klubowy | 202 | |
Ireneusz Sidorowicz | WP | Mistrz Klubowy | 202 | ||
38 | Marta Haszkiewicz | LB | Mistrz Klubowy | 200 | |
39 | Krzysztof Fabijański | MA | Mistrz Klubowy | 199 | |
Danuta Rynkiewicz | LB | Mistrz Klubowy | 199 | ||
41 | Adam Epa | WM | Adept | 193 | |
42 | Szymon Brania | DS | Mistrz Klubowy | 192 | |
43 | Sławomir Gomulak | LD | Mistrz Klubowy | 190 | |
Edward Stawiarski | MP | Mistrz Klubowy | 190 | ||
45 | Antoni Płusa | SW | Mistrz Klubowy | 189 | |
46 | Piotr Żeromski | WP | Mistrz Klubowy | 188 | |
47 | Wiesław Napieraj | ZP | Mistrz Klubowy | 187 | |
48 | Julia Jasicka | SL | Mistrz Klubowy | 185 | |
Waldemar Sawicki | KP | Mistrz Klubowy | 185 | ||
50 | Marek Szyszkiewicz | MA | Mistrz Klubowy | 179 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 646 | ||
2 | Ewa Zawilska | Mistrz Klubowy | 616 | |
3 | Marcin Gosławski | Mistrz Okręgowy | 569 | |
4 | Zofia Kandulska | Mistrz Klubowy | 424 | |
5 | Paweł Wydra | Mistrz Klubowy | 405 | |
6 | Piotr Michałkiewicz | Mistrz Klubowy | 351 | |
7 | Andrzej Giluk | Mistrz Klubowy | 333 | |
8 | Monika Prasek | Mistrz Klubowy | 326 | |
9 | Zbigniew Wasiluszko | Mistrz Klubowy | 312 | |
10 | Bolesław Sprawka | Mistrz Klubowy | 296 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 646 | ||
2 | Romuald Alaborski | Mistrz Klubowy | 218 | |
3 | Stanisław Gorzelak | Mistrz Klubowy | 205 | |
4 | Marta Haszkiewicz | Mistrz Klubowy | 200 | |
5 | Danuta Rynkiewicz | Mistrz Klubowy | 199 | |
6 | Stanisław Tokarski | Mistrz Klubowy | 138 | |
7 | Piotr Różański | Mistrz Klubowy | 104 | |
8 | Anna Brukwicka | Mistrz Klubowy | 75 | |
9 | Krystyna Dudek | Adept | 44 | |
10 | Piotr Dudek | Adept | 44 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 616 | ||
2 | Paweł Wydra | Mistrz Klubowy | 405 | |
3 | Andrzej Giluk | Mistrz Klubowy | 333 | |
4 | Monika Prasek | Mistrz Klubowy | 326 | |
5 | Bolesław Sprawka | Mistrz Klubowy | 296 | |
6 | Tomasz Ziss | Mistrz Klubowy | 219 | |
7 | Dorota Oraczewska | Mistrz Klubowy | 205 | |
8 | Krzysztof Fabijański | Mistrz Klubowy | 199 | |
9 | Marek Szyszkiewicz | Mistrz Klubowy | 179 | |
10 | Andrzej Tabak | Mistrz Klubowy | 175 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 569 | ||
2 | Jolanta Tymińska | Mistrz Klubowy | 236 | |
3 | Andrzej Czabański | Mistrz Klubowy | 226 | |
4 | Władysława Grzegorczyk | Mistrz Klubowy | 204 | |
5 | Elżbieta Zart | Mistrz Klubowy | 203 | |
6 | Wiesław Napieraj | Mistrz Klubowy | 187 | |
7 | Wojciech Król | Mistrz Klubowy | 174 | |
8 | Aniela Jarnutowska | Mistrz Klubowy | 157 | |
9 | Barbara Malinowska | Mistrz Klubowy | 156 | |
10 | Tadeusz Szczypka | Mistrz Klubowy | 144 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 424 | ||
2 | Piotr Michałkiewicz | Mistrz Klubowy | 351 | |
3 | Marzena Bartel | Mistrz Klubowy | 235 | |
4 | Małgorzata Borowiak-Koppe | Mistrz Klubowy | 233 | |
5 | Marek Piątek | Mistrz Klubowy | 223 | |
6 | Antoni Danek | Mistrz Klubowy | 220 | |
7 | Ireneusz Sidorowicz | Mistrz Klubowy | 202 | |
8 | Piotr Żeromski | Mistrz Klubowy | 188 | |
9 | Bronisław Czapliński | Mistrz Klubowy | 173 | |
10 | Lidia Nowak | Mistrz Klubowy | 164 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 312 | ||
2 | Adam Najdecki | Mistrz Klubowy | 203 | |
3 | Adam Maryniak | Adept | 74 | |
4 | Jacek Bartman | Adept | 25 | |
5 | Leon Kłodnicki | Adept | 11 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 283 | ||
2 | Waldemar Sawicki | Mistrz Klubowy | 185 | |
3 | Jadwiga Szrama | Adept | 139 | |
4 | Alina Majchrzak | Adept | 127 | |
5 | Henryk Adamski | Mistrz Klubowy | 113 | |
6 | Edward Niewolny | Adept | 111 | |
7 | Ewa Powała | Adept | 107 | |
8 | Sławomir Powała | Adept | 107 | |
9 | Krzysztof Kochanowski | Mistrz Klubowy | 106 | |
10 | Joanna Kochanowska | Mistrz Klubowy | 105 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 267 | ||
2 | Edward Stawiarski | Mistrz Klubowy | 190 | |
3 | Urszula Kociaba | Mistrz Klubowy | 137 | |
4 | Stanisław Zieleniewski | Adept | 117 | |
5 | Jan Zieleniewski | Adept | 104 | |
6 | Antoni Czapliński | Mistrz Klubowy | 100 | |
7 | Stanisław Grzesiak | Mistrz Klubowy | 100 | |
8 | Bartłomiej Słupik | Mistrz Klubowy | 80 | |
9 | Oliwia Żmuda | Adept | 77 | |
10 | Karol Kędziora | Adept | 72 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 266 | ||
2 | Nina Zwiercan | Mistrz Klubowy | 247 | |
3 | Sabina Klawikowska-Milczewska | Mistrz Klubowy | 221 | |
4 | Andrzej Piwakowski | Mistrz Klubowy | 203 | |
5 | Agata Gaweł | Mistrz Klubowy | 175 | |
6 | Włodzimierz Lenz | Adept | 159 | |
7 | Grażyna Romanek | Adept | 152 | |
8 | Władysław Tomaszewicz | Adept | 148 | |
9 | Lucjan Wąsik | Mistrz Klubowy | 134 | |
10 | Danuta Skwiercz-Kijewska | Adept | 124 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 259 | ||
2 | Krzysztof Deberny | Mistrz Klubowy | 257 | |
3 | Szymon Brania | Mistrz Klubowy | 192 | |
4 | Krzysztof Siniecki | Mistrz Klubowy | 170 | |
5 | Krzysztof Brania | Adept | 166 | |
6 | Hanna Jaworska | Adept | 129 | |
7 | Jagoda Jankowska | Adept | 124 | |
8 | Władysław Baniewski | Adept | 101 | |
9 | Teresa Błażejowska | Adept | 98 | |
10 | Krystyna Koba | Adept | 97 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 254 | ||
2 | Zenon Dobroński | Mistrz Klubowy | 233 | |
3 | Klaudia Ogórkowska | Mistrz Klubowy | 155 | |
4 | Filip Wądołowski | Mistrz Klubowy | 113 | |
5 | Oliwia Koratkiewicz | Mistrz Klubowy | 102 | |
6 | Andrzej Krajewski | Mistrz Klubowy | 101 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 250 | ||
2 | Wojciech Łempiński | Mistrz Klubowy | 227 | |
3 | Julia Jasicka | Mistrz Klubowy | 185 | |
4 | Zofia Konieczny | Mistrz Klubowy | 163 | |
5 | Czesław Matykiewicz | Adept | 120 | |
6 | Tomasz Konieczny | Adept | 109 | |
7 | Kryspin Donder | Mistrz Klubowy | 88 | |
8 | Jakub Kierepka | Adept | 83 | |
9 | Zuzanna Mazur | Adept | 62 | |
10 | Krystyna Gruszka | Adept | 50 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 202 | ||
2 | Adam Epa | Adept | 193 | |
3 | Marek Czapliński | Mistrz Klubowy | 146 | |
4 | Romuald Chodań | Adept | 45 | |
5 | Stanisław Stepnowski | Adept | 38 | |
6 | Krystyna Mackiewicz | Adept | 34 | |
7 | Wiesława Nawojczyk | Mistrz Klubowy | 34 | |
8 | Bożena Mroczkowska | Adept | 32 | |
9 | Rena Bieda | Adept | 31 | |
10 | Bernard Rynkowski | Adept | 31 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 190 | ||
2 | Zbigniew Kretowicz | Adept | 149 | |
3 | Janusz Budzyński | Adept | 76 | |
4 | Grzegorz Bartolik | Adept | 13 | |
5 | Stanisław Zbroja | Adept | 2 | |
6 | Mikołaj Kurzyński | Adept | 1 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 189 | ||
2 | Marek Niedbała | Adept | 170 | |
3 | Mieczysław Sawa | Adept | 170 | |
4 | Ryszard Stefański | Mistrz Klubowy | 137 | |
5 | Bożentyna Pałka-Koruba | Mistrz Klubowy | 105 | |
6 | Jerzy Kołacz | Adept | 88 | |
7 | Jolanta Nowak | Adept | 61 | |
8 | Roman Duma | Mistrz Klubowy | 31 | |
9 | Leszek Adamczyk | Adept | 11 |
Ranking wojewódzki - okręg Opolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 176 | ||
2 | Eugeniusz Wierny | Mistrz Klubowy | 175 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 17 | ||
2 | Aleksander Łukasz | Adept | 12 | |
3 | Jan Polański | Adept | 9 | |
4 | Piotr Jaszak | Adept | 1 | |
5 | Halina Szarafin | Adept | 1 |