Brydżysta roku 2024
WK 0.5 — Kandydat
Stan na 2024-07-03 00:15:07
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | KP | Adept | 518 | ||
2 | MA | Mistrz Klubowy | 429 | ||
3 | MA | Mistrz Klubowy | 419 | ||
4 | Witold Klecz | MA | Mistrz Klubowy | 406 | |
5 | Draganka Georgieva | KP | Adept | 348 | |
6 | Piotr Jakubczak | MA | Mistrz Klubowy | 324 | |
7 | Yaroslav Saienko | DS | Mistrz Klubowy | 315 | |
8 | Krzysztof Krawczyk | ZP | Mistrz Klubowy | 302 | |
9 | Elżbieta Zalewska | MA | Adept | 296 | |
10 | Zofia Hołowacz | MA | Adept | 271 | |
11 | Krzysztof Turant | MA | Adept | 261 | |
12 | Magdalena Tomaszewska | MA | Mistrz Klubowy | 254 | |
13 | Andrzej Duda | ZP | Mistrz Klubowy | 249 | |
14 | Jakub Zieliński | MA | Adept | 225 | |
15 | Agnieszka Parol | MA | Adept | 222 | |
16 | Monika Skrobacz | PK | Adept | 204 | |
17 | Amelia Gałowicz | SL | Adept | 191 | |
18 | Bartosz Heyduk | LB | Adept | 183 | |
19 | Piotr Flaga | SL | Adept | 176 | |
20 | Karolina Hoba | SL | Adept | 175 | |
21 | Justyna Kulińska | SL | Adept | 172 | |
22 | Marcel Błażejewski | WP | Adept | 158 | |
23 | Antoni Piwko | SL | Adept | 152 | |
24 | Kacper Dąbrowski | LB | Adept | 151 | |
25 | Włodzimierz Czyrek | PK | Adept | 147 | |
26 | Jan Lorkowski | DS | Adept | 141 | |
Sara Maryniok | SL | Adept | 141 | ||
28 | Witold Sieniuć | ZP | Adept | 139 | |
29 | Wojciech Dańczak | WP | Adept | 137 | |
Joanna Piskorska | PM | Adept | 137 | ||
31 | Stanisław Szkadłubowicz | SW | Adept | 136 | |
32 | Paweł Kościk | MA | Adept | 132 | |
33 | Urszula Kozak | MA | Adept | 131 | |
34 | Tomasz Kościk | MA | Adept | 130 | |
35 | Jadwiga Bączyk | WP | Adept | 129 | |
36 | Agnieszka Afek | MA | Adept | 128 | |
Kazimierz Lorens | SL | Adept | 128 | ||
38 | Renata Staśkiewicz | WP | Adept | 125 | |
39 | Adam Brancewicz | LD | Adept | 124 | |
40 | Józef Łapiński | PM | Adept | 123 | |
Andżelika Petruczenko | LU | Adept | 123 | ||
42 | Wojciech Mysior | WP | Adept | 119 | |
43 | Jerzy Chopcian | DS | Adept | 118 | |
Anna Zajc | PM | Adept | 118 | ||
45 | Łucja Kabzińska | WM | Adept | 117 | |
46 | Hanna Bukowiec | WP | Adept | 116 | |
47 | Maria Hartuna | PM | Adept | 114 | |
48 | Magdalena Smolińska | MA | Adept | 113 | |
49 | Ryszard Bigosiński | DS | Adept | 111 | |
Rafał Nowak | DS | Adept | 111 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 518 | ||
2 | Robert Olszański | Mistrz Klubowy | 429 | |
3 | Hubert Ożibko | Mistrz Klubowy | 419 | |
4 | Witold Klecz | Mistrz Klubowy | 406 | |
5 | Draganka Georgieva | Adept | 348 | |
6 | Piotr Jakubczak | Mistrz Klubowy | 324 | |
7 | Yaroslav Saienko | Mistrz Klubowy | 315 | |
8 | Krzysztof Krawczyk | Mistrz Klubowy | 302 | |
9 | Elżbieta Zalewska | Adept | 296 | |
10 | Zofia Hołowacz | Adept | 271 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 518 | ||
2 | Draganka Georgieva | Adept | 348 | |
3 | Bogusława Sidorowicz | Adept | 108 | |
4 | Ryszard Welka | Adept | 103 | |
5 | Aleksandra Romańska | Adept | 93 | |
6 | Józef Marchlewicz | Adept | 64 | |
7 | Roman Mierzbiczak | Kandydat | 26 | |
8 | Lucyna Karnowska | Adept | 25 | |
9 | Zbigniew Jędrkiewicz | Kandydat | 24 | |
10 | Tadeusz Nitka | Kandydat | 23 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 429 | ||
2 | Hubert Ożibko | Mistrz Klubowy | 419 | |
3 | Witold Klecz | Mistrz Klubowy | 406 | |
4 | Piotr Jakubczak | Mistrz Klubowy | 324 | |
5 | Elżbieta Zalewska | Adept | 296 | |
6 | Zofia Hołowacz | Adept | 271 | |
7 | Krzysztof Turant | Adept | 261 | |
8 | Magdalena Tomaszewska | Mistrz Klubowy | 254 | |
9 | Jakub Zieliński | Adept | 225 | |
10 | Agnieszka Parol | Adept | 222 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 315 | ||
2 | Jan Lorkowski | Adept | 141 | |
3 | Jerzy Chopcian | Adept | 118 | |
4 | Ryszard Bigosiński | Adept | 111 | |
5 | Rafał Nowak | Adept | 111 | |
6 | Jolanta Maślanka | Adept | 87 | |
7 | Jakub Ciura | Adept | 77 | |
8 | Marek Nycz | Adept | 77 | |
9 | Katarzyna Jaworska | Kandydat | 73 | |
10 | Cezary Panek | Adept | 73 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 302 | ||
2 | Andrzej Duda | Mistrz Klubowy | 249 | |
3 | Witold Sieniuć | Adept | 139 | |
4 | Andrzej Wojniak | Adept | 70 | |
5 | Krystyna Kudelska | Adept | 57 | |
6 | Jolanta Kędzierska | Adept | 52 | |
7 | Robert Kirlejza | Adept | 44 | |
8 | Krystian Żmuda-Trzebiatowski | Kandydat | 37 | |
9 | Leszek Zedlewski | Adept | 35 | |
10 | Janusz Gaus | Kandydat | 10 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 204 | ||
2 | Włodzimierz Czyrek | Adept | 147 | |
3 | Maciej Wisz | Kandydat | 66 | |
4 | Michał Stodolak | Adept | 49 | |
5 | Karolina Koneczna | Kandydat | 33 | |
6 | Aleksandra Bieda | Kandydat | 30 | |
7 | Dominik Chmiel | Kandydat | 4 | |
8 | Jan Kulpiński | Kandydat | 4 | |
9 | Antoni Mazur | Kandydat | 3 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 191 | ||
2 | Piotr Flaga | Adept | 176 | |
3 | Karolina Hoba | Adept | 175 | |
4 | Justyna Kulińska | Adept | 172 | |
5 | Antoni Piwko | Adept | 152 | |
6 | Sara Maryniok | Adept | 141 | |
7 | Kazimierz Lorens | Adept | 128 | |
8 | Małgorzata Adamczyk | Adept | 110 | |
9 | Maksymilian Borlicki | Adept | 87 | |
10 | Renata Leśniewska | Adept | 79 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 183 | ||
2 | Kacper Dąbrowski | Adept | 151 | |
3 | Edmund Serówka | Kandydat | 38 | |
4 | Bernadetta Kołodziejczak | Adept | 37 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 158 | ||
2 | Wojciech Dańczak | Adept | 137 | |
3 | Jadwiga Bączyk | Adept | 129 | |
4 | Renata Staśkiewicz | Adept | 125 | |
5 | Wojciech Mysior | Adept | 119 | |
6 | Hanna Bukowiec | Adept | 116 | |
7 | Michał Popielarski | Adept | 109 | |
8 | Tadeusz Osowski | Adept | 98 | |
9 | Marek Sajko | Adept | 90 | |
10 | Robert Górka | Adept | 82 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 137 | ||
2 | Józef Łapiński | Adept | 123 | |
3 | Anna Zajc | Adept | 118 | |
4 | Maria Hartuna | Adept | 114 | |
5 | Joanna Szczucka | Adept | 87 | |
6 | Maria Anikowska | Adept | 73 | |
7 | Łucja Szuper | Kandydat | 65 | |
8 | Krystyna Stańczak | Kandydat | 63 | |
9 | Wiesław Jeziorny | Adept | 58 | |
10 | Urszula Odya | Kandydat | 57 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 136 | ||
2 | Henryk Jaromin | Adept | 96 | |
3 | Adam Sieczka | Adept | 91 | |
4 | Nikodem Sidło | Kandydat | 46 | |
5 | Miłosz Redlica | Kandydat | 35 | |
6 | Krystian Kasprzyk | Kandydat | 34 | |
7 | Zenon Wojton | Kandydat | 22 | |
8 | Anna Tamborska | Kandydat | 19 | |
9 | Krzysztof Kowalewski | Kandydat | 17 | |
10 | Maciek Kasprzyk | Kandydat | 16 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 124 | ||
2 | Aleksander Iwin | Adept | 49 | |
3 | Marian Kacprzyk | Kandydat | 38 | |
4 | Natalia Działecka | Kandydat | 25 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 123 | ||
2 | Andrzej Pasieczny | Adept | 68 | |
3 | Jerzy Rozumski | Kandydat | 54 | |
4 | Józef Zarzeczny | Kandydat | 50 | |
5 | Jerzy Misiak | Kandydat | 49 | |
6 | Józef Lendzion | Kandydat | 42 | |
7 | Wacław Filipowski | Kandydat | 15 | |
8 | Ewa Szerszeń | Kandydat | 15 | |
9 | Andrzej Blusiewicz | Kandydat | 12 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 117 | ||
2 | Wojciech Nowakowski | Adept | 55 | |
3 | Bożena Pyka | Adept | 55 | |
4 | Roman Badysiak | Kandydat | 31 | |
5 | Witold Nowicki | Adept | 12 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 102 | ||
2 | Jerzy Chodnicki | Adept | 84 | |
3 | Stanisław Niedźwiecki | Adept | 69 | |
4 | Władysław Abraszek | Kandydat | 46 | |
5 | Norbert Mroczkowski | Adept | 44 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Kandydat | 45 | ||
2 | Tomasz Owsianka | Kandydat | 42 | |
3 | Angelika Węgrzyn | Kandydat | 35 | |
4 | Bohdan Shulha | Adept | 34 | |
5 | Katarzyna Odomirska | Kandydat | 30 | |
6 | Magdalena Pietrzko | Kandydat | 28 | |
7 | Zuzanna Omielska | Kandydat | 24 | |
8 | Marcel Miłoś | Kandydat | 22 | |
9 | Wojciech Ćwik | Kandydat | 15 | |
10 | Franciszek Trojak | Kandydat | 13 |