Brydżysta roku 2024
WK 0 — Debiutant
Stan na 2024-07-03 00:15:07
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | PM | Mistrz Wojewódzki | 3 742 | ||
2 | PM | Mistrz Okręgowy | 3 112 | ||
3 | MA | Adept | 648 | ||
Nic "van den Bergh" | MA | Adept | 648 | ||
5 | Adam Królak | WP | Mistrz Klubowy | 477 | |
6 | Andrzej Łuszcz | DS | Mistrz Klubowy | 407 | |
7 | Marek Lipiecki | ZP | Mistrz Klubowy | 360 | |
8 | Maciej Silski | ZP | Mistrz Klubowy | 355 | |
9 | Mieczysław Kozak | WP | Mistrz Klubowy | 354 | |
10 | Jan Ludwig | WP | Mistrz Klubowy | 335 | |
11 | Konrad Siemianowski | WP | Adept | 333 | |
12 | Gabriela Banaś | SL | Mistrz Klubowy | 329 | |
13 | Elżbieta Rutkowska | SW | Adept | 255 | |
14 | Barbara Krawczyk | ZP | Adept | 251 | |
Izabela Mościcka | MA | Adept | 251 | ||
16 | Grzegorz Dróżdż | MA | Adept | 246 | |
17 | Julia Pomorska | MA | Adept | 219 | |
18 | Henryk Krekora | OP | Adept | 213 | |
Waldemar Wolniaczyk | OP | Adept | 213 | ||
20 | Jakub Czujko | PM | Adept | 210 | |
21 | Wiesław Daroń | WM | Adept | 196 | |
Jarosław Kubala | MP | Adept | 196 | ||
Sonia Piwowarczuk | SL | Adept | 196 | ||
24 | Magdalena Tomczyk | WP | Adept | 192 | |
25 | Sławomir Pawłowski | PM | Adept | 191 | |
26 | Aleksandra Królikiewicz | WP | Adept | 188 | |
27 | Jan Marulewski | SL | Adept | 185 | |
Przemysław Napierała | WP | Adept | 185 | ||
29 | Michał Adamczak | MA | Adept | 183 | |
30 | Małgorzata Olesiuk | PD | Adept | 175 | |
31 | Marek Kuc | LB | Adept | 174 | |
32 | Stanisław Doskocz | OP | Adept | 171 | |
33 | Andrzej Galewski | OP | Adept | 170 | |
34 | Łukasz Taczalski | LU | Adept | 166 | |
35 | Maria Kroppa | PM | Adept | 162 | |
Lech Żwirełło | PM | Adept | 162 | ||
37 | Marek Polanowski | KP | Adept | 158 | |
38 | Aleksander Wojtczak | PM | Adept | 152 | |
39 | Jan Jaroszek | MP | Adept | 151 | |
40 | Witold Anderman | PM | Kandydat | 147 | |
41 | Marian Krause | DS | Kandydat | 144 | |
42 | Tomasz Aniołkowski | MA | Adept | 143 | |
Stanisław Żabicki | SW | Adept | 143 | ||
44 | Tomasz Lewandowski | KP | Adept | 142 | |
45 | Maria Kaczmarek | SW | Kandydat | 140 | |
Brygida Majerek | KP | Adept | 140 | ||
47 | Piotr Paszkowski | PM | Adept | 136 | |
Arleta Zaremba | MA | Adept | 136 | ||
49 | Łukasz Sawicki | PM | Kandydat | 135 | |
50 | Mieczysław Drąg | MP | Kandydat | 134 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 3 742 | ||
2 | Jovana Zoranovic | Mistrz Okręgowy | 3 112 | |
3 | Anke "van den Bergh" | Adept | 648 | |
4 | Nic "van den Bergh" | Adept | 648 | |
5 | Adam Królak | Mistrz Klubowy | 477 | |
6 | Andrzej Łuszcz | Mistrz Klubowy | 407 | |
7 | Marek Lipiecki | Mistrz Klubowy | 360 | |
8 | Maciej Silski | Mistrz Klubowy | 355 | |
9 | Mieczysław Kozak | Mistrz Klubowy | 354 | |
10 | Jan Ludwig | Mistrz Klubowy | 335 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 3 742 | ||
2 | Jovana Zoranovic | Mistrz Okręgowy | 3 112 | |
3 | Jakub Czujko | Adept | 210 | |
4 | Sławomir Pawłowski | Adept | 191 | |
5 | Maria Kroppa | Adept | 162 | |
6 | Lech Żwirełło | Adept | 162 | |
7 | Aleksander Wojtczak | Adept | 152 | |
8 | Witold Anderman | Kandydat | 147 | |
9 | Piotr Paszkowski | Adept | 136 | |
10 | Łukasz Sawicki | Kandydat | 135 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 648 | ||
2 | Nic "van den Bergh" | Adept | 648 | |
3 | Izabela Mościcka | Adept | 251 | |
4 | Grzegorz Dróżdż | Adept | 246 | |
5 | Julia Pomorska | Adept | 219 | |
6 | Michał Adamczak | Adept | 183 | |
7 | Tomasz Aniołkowski | Adept | 143 | |
8 | Arleta Zaremba | Adept | 136 | |
9 | Monika Kidoń | Kandydat | 131 | |
10 | Bartosz Długosz | Kandydat | 128 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 477 | ||
2 | Mieczysław Kozak | Mistrz Klubowy | 354 | |
3 | Jan Ludwig | Mistrz Klubowy | 335 | |
4 | Konrad Siemianowski | Adept | 333 | |
5 | Magdalena Tomczyk | Adept | 192 | |
6 | Aleksandra Królikiewicz | Adept | 188 | |
7 | Przemysław Napierała | Adept | 185 | |
8 | Marek Tymoszyk | Kandydat | 126 | |
9 | Jerzy Pucek | Kandydat | 115 | |
10 | Filip Grześkowiak | Kandydat | 104 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 407 | ||
2 | Marian Krause | Kandydat | 144 | |
3 | Piotr Dziurkowski | Adept | 127 | |
4 | Rafał Sobala | Adept | 127 | |
5 | Janusz Żyła | Kandydat | 111 | |
6 | Paweł Dziurkowski | Kandydat | 110 | |
7 | Andrzej Stachurski | Kandydat | 99 | |
8 | Marta Karońska | Kandydat | 73 | |
9 | Marlena Orlik | Kandydat | 69 | |
10 | Marta Tomek | Debiutant | 38 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 360 | ||
2 | Maciej Silski | Mistrz Klubowy | 355 | |
3 | Barbara Krawczyk | Adept | 251 | |
4 | Klara Gamrat | Kandydat | 115 | |
5 | Edward Budny | Kandydat | 110 | |
6 | Małgorzata Pelczar | Kandydat | 89 | |
7 | Sylwiusz Mołodecki | Kandydat | 71 | |
8 | Ewa Lewandowska | Kandydat | 70 | |
9 | Ryszard Soroko | Debiutant | 48 | |
10 | Michał Kowalczyk | Debiutant | 30 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 329 | ||
2 | Sonia Piwowarczuk | Adept | 196 | |
3 | Jan Marulewski | Adept | 185 | |
4 | Hanna Banaś | Kandydat | 120 | |
5 | Anna Banaś | Kandydat | 115 | |
6 | Paweł Gliński | Kandydat | 106 | |
7 | Weronika Watras | Kandydat | 84 | |
8 | Piotr Dudzik | Kandydat | 69 | |
9 | Agata Glińska | Kandydat | 64 | |
10 | Karolina Michalik | Kandydat | 62 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 255 | ||
2 | Stanisław Żabicki | Adept | 143 | |
3 | Maria Kaczmarek | Kandydat | 140 | |
4 | Zbigniew Górzyński | Kandydat | 39 | |
5 | Grzegorz Kocia | Kandydat | 39 | |
6 | Pola Burzyńska | Kandydat | 16 | |
7 | Roksana Dykiel | Debiutant | 13 | |
8 | Małgorzata Dyk | Debiutant | 12 | |
9 | Miłosz Sidło | Debiutant | 10 | |
10 | Andrzej Malarczyk | Debiutant | 7 |
Ranking wojewódzki - okręg Opolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 213 | ||
2 | Waldemar Wolniaczyk | Adept | 213 | |
3 | Stanisław Doskocz | Adept | 171 | |
4 | Andrzej Galewski | Adept | 170 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 196 | ||
2 | Tadeusz Kurek | Kandydat | 103 | |
3 | Barbara Pawłowicz | Kandydat | 85 | |
4 | Piotr Greń | Kandydat | 81 | |
5 | Tadeusz Debis | Kandydat | 17 | |
6 | Janusz Debis | Kandydat | 16 | |
7 | Hubert Karwicki | Debiutant | 11 | |
8 | Weronika Pazera | Debiutant | 9 | |
9 | Patryk Albin | Debiutant | 3 | |
10 | Andrzej Wezdecki | Debiutant | 3 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 196 | ||
2 | Jan Jaroszek | Adept | 151 | |
3 | Mieczysław Drąg | Kandydat | 134 | |
4 | Hubert Mrowiec | Kandydat | 82 | |
5 | Joachim Rządzik | Kandydat | 79 | |
6 | Róża Gala | Kandydat | 71 | |
7 | Elżbieta Walczyk | Kandydat | 56 | |
8 | Albert Spólnik | Kandydat | 41 | |
9 | Hanna Omielska | Kandydat | 40 | |
10 | Karolina Gala | Kandydat | 39 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 175 | ||
2 | Sławomir Cilulko | Kandydat | 47 | |
3 | Mariusz Madejczyk | Kandydat | 47 | |
4 | Szymon Tworkowski | Debiutant | 25 | |
5 | Mateusz Śliwonik | Debiutant | 24 | |
6 | Janusz Walczuk | Debiutant | 15 | |
7 | Bartosz Korwek | Debiutant | 13 | |
8 | Szymon Malinowski | Debiutant | 5 | |
9 | Iwo Pazera | Debiutant | 5 | |
10 | Inga Suchodoła | Debiutant | 5 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 174 | ||
2 | Tadeusz Józefowski | Debiutant | 30 | |
3 | Krzysztof Miedziński | Debiutant | 29 | |
4 | Leokadia Łopusiewicz | Debiutant | 13 | |
5 | Ryszard Kurasiewicz | Debiutant | 9 | |
6 | Maria Borkowska | Debiutant | 6 | |
7 | Elżbieta Wójtowicz | Debiutant | 5 | |
8 | Adrian Odrobina | Debiutant | 4 | |
9 | Gabriel Gurban | Debiutant | 3 | |
10 | Jakub Steciąg | Debiutant | 2 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 166 | ||
2 | Piotr Kosela | Kandydat | 105 | |
3 | Magdalena Fałek | Kandydat | 97 | |
4 | Artur Rusinek | Kandydat | 95 | |
5 | Tomasz Krajka | Kandydat | 78 | |
6 | Paweł Zaprawa | Kandydat | 78 | |
7 | Jakub Gajewski | Kandydat | 50 | |
8 | Stefan Mocarski | Kandydat | 40 | |
9 | Stanisław Ślusarski | Kandydat | 23 | |
10 | Adam Matysiak | Kandydat | 20 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 158 | ||
2 | Tomasz Lewandowski | Adept | 142 | |
3 | Brygida Majerek | Adept | 140 | |
4 | Jacek Chojnowski | Kandydat | 115 | |
5 | Konrad Włodarczyk | Kandydat | 110 | |
6 | Krystian Żuchowski | Kandydat | 108 | |
7 | Marian Marciniak | Kandydat | 71 | |
8 | Piotr Tęgowski | Kandydat | 71 | |
9 | Michał Redmann | Kandydat | 66 | |
10 | Elżbieta Krajewska | Kandydat | 58 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Kandydat | 113 | ||
2 | Roman Jagielski | Debiutant | 9 | |
3 | Grzegorz Uszpolewicz | Debiutant | 6 | |
4 | Lena Rzepkowska | Debiutant | 5 | |
5 | Maciej Zbrzezny | Debiutant | 5 | |
6 | Maja Rzepkowska | Debiutant | 3 | |
7 | Zuzanna Goździk | Debiutant | 1 | |
8 | Bogdan Krawczyk | Debiutant | 1 | |
9 | Maria Miksa | Debiutant | 1 | |
10 | Wiktor Rybak | Debiutant | 1 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Kandydat | 53 | ||
2 | Oskar Błażejowski | Debiutant | 41 | |
3 | Arkadiusz Pietrzak | Debiutant | 40 | |
4 | Miłosz Ukarma | Debiutant | 12 | |
5 | Maja Warzybok | Debiutant | 12 | |
6 | Natasza Wróbel | Kandydat | 11 | |
7 | Kamil Hus | Debiutant | 9 | |
8 | Anna Woźniak | Debiutant | 8 | |
9 | Zbigniew Piątek | Debiutant | 7 | |
10 | Jakub Witowski | Debiutant | 7 |