Brydżysta roku 2024
Juniorzy U-16
Stan na 2024-07-03 00:15:07
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | PK | Mistrz Krajowy | 1 420 | ||
2 | MA | Mistrz Okręgowy | 881 | ||
3 | MP | Mistrz Krajowy | 664 | ||
4 | Michał Hołowacz | MA | Mistrz Okręgowy | 561 | |
5 | Jakub Michalski | MP | Mistrz Regionalny | 557 | |
6 | Hubert Ożibko | MA | Mistrz Klubowy | 419 | |
7 | Gabriela Banaś | SL | Mistrz Klubowy | 329 | |
8 | Kacper Kisielewski | MP | Mistrz Regionalny | 298 | |
9 | Adam Stachura | MP | Mistrz Okręgowy | 297 | |
10 | Armin Wład | MA | Mistrz Okręgowy | 275 | |
11 | Zofia Hołowacz | MA | Adept | 271 | |
12 | Marcel Prokopowicz | MP | Mistrz Klubowy | 267 | |
13 | Krzysztof Turant | MA | Adept | 261 | |
14 | Franciszek Kierepka | SL | Mistrz Okręgowy | 246 | |
15 | Błażej Mróz | MP | Mistrz Okręgowy | 233 | |
16 | Wojciech Łempiński | SL | Mistrz Klubowy | 227 | |
17 | Antoni Danek | WP | Mistrz Klubowy | 220 | |
18 | Julia Pomorska | MA | Adept | 219 | |
19 | Ignacy Kotewicz | MP | Mistrz Wojewódzki | 205 | |
20 | Adam Nagórny | PM | Mistrz Okręgowy | 201 | |
21 | Miłosz Polak | MA | Mistrz Wojewódzki | 199 | |
22 | Antoni Kierepka | SL | Mistrz Klubowy | 184 | |
23 | Michał Adamczak | MA | Adept | 183 | |
24 | Franciszek Stężała | ZP | Mistrz Okręgowy | 178 | |
25 | Agata Gaweł | PM | Mistrz Klubowy | 175 | |
Karolina Hoba | SL | Adept | 175 | ||
27 | Antonina Chmielewska | MP | Mistrz Okręgowy | 170 | |
28 | Antoni Wójtowicz | MP | Mistrz Wojewódzki | 168 | |
29 | Zofia Konieczny | SL | Mistrz Klubowy | 163 | |
30 | Antoni Piwko | SL | Adept | 152 | |
31 | Paweł Kościk | MA | Adept | 132 | |
32 | Tomasz Kościk | MA | Adept | 130 | |
Adam Mazur | MP | Mistrz Okręgowy | 130 | ||
34 | Hanna Jaworska | DS | Adept | 129 | |
35 | Igor Wojciechowski | MA | Mistrz Klubowy | 127 | |
36 | Karolina Miszczuk | MA | Mistrz Klubowy | 126 | |
37 | Hanna Banaś | SL | Kandydat | 120 | |
38 | Aniela Kwaśniewska | PM | Mistrz Klubowy | 113 | |
Marlena Smoleń | PM | Mistrz Okręgowy | 113 | ||
Filip Wądołowski | PD | Mistrz Klubowy | 113 | ||
41 | Kamil Koratkiewicz | PD | Mistrz Klubowy | 110 | |
42 | Michał Popielarski | WP | Adept | 109 | |
43 | Leon Jakubowski | MA | Kandydat | 107 | |
44 | Paweł Gliński | SL | Kandydat | 106 | |
45 | Jan Turowski | MA | Kandydat | 102 | |
46 | Kryspin Donder | SL | Mistrz Klubowy | 88 | |
Oliwer Rubach | SL | Mistrz Klubowy | 88 | ||
48 | Adrian Sinicki | DS | Mistrz Klubowy | 86 | |
49 | Weronika Watras | SL | Kandydat | 84 | |
Dominik Wrzesiński | MA | Mistrz Okręgowy | 84 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 420 | ||
2 | Jakub Adamczak | Mistrz Okręgowy | 881 | |
3 | Milena Klimiuk | Mistrz Krajowy | 664 | |
4 | Michał Hołowacz | Mistrz Okręgowy | 561 | |
5 | Jakub Michalski | Mistrz Regionalny | 557 | |
6 | Hubert Ożibko | Mistrz Klubowy | 419 | |
7 | Gabriela Banaś | Mistrz Klubowy | 329 | |
8 | Kacper Kisielewski | Mistrz Regionalny | 298 | |
9 | Adam Stachura | Mistrz Okręgowy | 297 | |
10 | Armin Wład | Mistrz Okręgowy | 275 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 420 | ||
2 | Oskar Błażejowski | Debiutant | 41 | |
3 | Arkadiusz Pietrzak | Debiutant | 40 | |
4 | Karolina Koneczna | Kandydat | 33 | |
5 | Aleksandra Bieda | Kandydat | 30 | |
6 | Miłosz Ukarma | Debiutant | 12 | |
7 | Maja Warzybok | Debiutant | 12 | |
8 | Natasza Wróbel | Kandydat | 11 | |
9 | Kamil Hus | Debiutant | 9 | |
10 | Anna Woźniak | Debiutant | 8 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 881 | ||
2 | Michał Hołowacz | Mistrz Okręgowy | 561 | |
3 | Hubert Ożibko | Mistrz Klubowy | 419 | |
4 | Armin Wład | Mistrz Okręgowy | 275 | |
5 | Zofia Hołowacz | Adept | 271 | |
6 | Krzysztof Turant | Adept | 261 | |
7 | Julia Pomorska | Adept | 219 | |
8 | Miłosz Polak | Mistrz Wojewódzki | 199 | |
9 | Michał Adamczak | Adept | 183 | |
10 | Paweł Kościk | Adept | 132 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 664 | ||
2 | Jakub Michalski | Mistrz Regionalny | 557 | |
3 | Kacper Kisielewski | Mistrz Regionalny | 298 | |
4 | Adam Stachura | Mistrz Okręgowy | 297 | |
5 | Marcel Prokopowicz | Mistrz Klubowy | 267 | |
6 | Błażej Mróz | Mistrz Okręgowy | 233 | |
7 | Ignacy Kotewicz | Mistrz Wojewódzki | 205 | |
8 | Antonina Chmielewska | Mistrz Okręgowy | 170 | |
9 | Antoni Wójtowicz | Mistrz Wojewódzki | 168 | |
10 | Adam Mazur | Mistrz Okręgowy | 130 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 329 | ||
2 | Franciszek Kierepka | Mistrz Okręgowy | 246 | |
3 | Wojciech Łempiński | Mistrz Klubowy | 227 | |
4 | Antoni Kierepka | Mistrz Klubowy | 184 | |
5 | Karolina Hoba | Adept | 175 | |
6 | Zofia Konieczny | Mistrz Klubowy | 163 | |
7 | Antoni Piwko | Adept | 152 | |
8 | Hanna Banaś | Kandydat | 120 | |
9 | Paweł Gliński | Kandydat | 106 | |
10 | Kryspin Donder | Mistrz Klubowy | 88 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 220 | ||
2 | Michał Popielarski | Adept | 109 | |
3 | Hubert Świątek | Adept | 80 | |
4 | Marlena Świątek | Adept | 80 | |
5 | Patryk Zbijowski | Kandydat | 61 | |
6 | Szymon Nowak | Kandydat | 46 | |
7 | Viktor Höhn | Debiutant | 42 | |
8 | Pola Pawlak | Debiutant | 28 | |
9 | Malwina Kiełtyka | Debiutant | 20 | |
10 | Michalina Biechońska | Debiutant | 17 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 201 | ||
2 | Agata Gaweł | Mistrz Klubowy | 175 | |
3 | Aniela Kwaśniewska | Mistrz Klubowy | 113 | |
4 | Marlena Smoleń | Mistrz Okręgowy | 113 | |
5 | Szymon Lilla | Kandydat | 35 | |
6 | Julian Morawski | Kandydat | 26 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 178 | ||
2 | Katarzyna Maduzia | Debiutant | 1 | |
3 | Kajetan Przęzak | Debiutant | 1 | |
4 | Alexander Sand | Debiutant | 1 | |
5 | Lisa Sand | Debiutant | 1 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 129 | ||
2 | Adrian Sinicki | Mistrz Klubowy | 86 | |
3 | Pavlo Mykhashchuk | Adept | 42 | |
4 | Petro Mykhashchuk | Adept | 42 | |
5 | Hubert Stachura | Mistrz Klubowy | 42 | |
6 | Filip Fassa | Kandydat | 41 | |
7 | Nadia Rudzik | Debiutant | 19 | |
8 | Maja Zachar | Debiutant | 17 | |
9 | Emilia Berezowska | Kandydat | 13 | |
10 | Filip Becher | Kandydat | 10 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 113 | ||
2 | Kamil Koratkiewicz | Mistrz Klubowy | 110 | |
3 | Szymon Tworkowski | Debiutant | 25 | |
4 | Mateusz Śliwonik | Debiutant | 24 | |
5 | Szymon Malinowski | Debiutant | 5 | |
6 | Iwo Pazera | Debiutant | 5 | |
7 | Inga Suchodoła | Debiutant | 5 | |
8 | Konstanty Borowski | Debiutant | 4 | |
9 | Kamil Jankowski | Debiutant | 2 | |
10 | Filip Nieścieruk | Debiutant | 2 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 49 | ||
2 | Maja Rzepkowska | Debiutant | 3 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Kandydat | 46 | ||
2 | Miłosz Redlica | Kandydat | 35 | |
3 | Krystian Kasprzyk | Kandydat | 34 | |
4 | Pola Burzyńska | Kandydat | 16 | |
5 | Maciek Kasprzyk | Kandydat | 16 | |
6 | Roksana Dykiel | Debiutant | 13 | |
7 | Małgorzata Dyk | Debiutant | 12 | |
8 | Miłosz Sidło | Debiutant | 10 | |
9 | Adam Wilkowski | Debiutant | 5 | |
10 | Michał Jaworski | Debiutant | 3 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Debiutant | 1 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Debiutant | 1 | ||
2 | Oliver Łapyr | Debiutant | 1 | |
3 | Tomasz Roszkowski | Debiutant | 1 |