Brydżysta roku 2024
Juniorki
Stan na 2024-07-03 00:15:07
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | WP | Mistrz Krajowy | 4 120 | ||
2 | MA | Mistrz Międzynarodowy | 2 945 | ||
3 | MP | Mistrz Krajowy | 1 312 | ||
4 | Dominika Lucka | SL | Mistrz Regionalny | 972 | |
5 | Natalia Suszanowicz | SL | Mistrz Regionalny | 827 | |
6 | Maria Niklaus | WP | Mistrz Regionalny | 743 | |
7 | Milena Klimiuk | MP | Mistrz Krajowy | 664 | |
8 | Milena Gryzło | SL | Mistrz Wojewódzki | 620 | |
9 | Matylda Brzyzka | MA | Mistrz Okręgowy | 467 | |
10 | Magdalena Kapała | SL | Mistrz Wojewódzki | 459 | |
11 | Natalia Fręchowicz | SL | Mistrz Okręgowy | 447 | |
12 | Kaja Pustułka | SL | Mistrz Okręgowy | 441 | |
13 | Zofia Trojan | DS | Mistrz Wojewódzki | 436 | |
14 | Ewa Bagrowska | MA | Mistrz Okręgowy | 395 | |
15 | Wiktoria Foryś | MA | Mistrz Okręgowy | 385 | |
16 | Nadia Berut | KP | Mistrz Okręgowy | 384 | |
17 | Maja Trojańska | MA | Mistrz Okręgowy | 363 | |
18 | Alicja Kaczmarek | WP | Mistrz Okręgowy | 344 | |
19 | Magdalena Reguła | LD | Mistrz Okręgowy | 330 | |
20 | Gabriela Banaś | SL | Mistrz Klubowy | 329 | |
21 | Zofia Hołowacz | MA | Adept | 271 | |
22 | Paulina Pawełek | SL | Mistrz Klubowy | 250 | |
23 | Nina Zwiercan | PM | Mistrz Klubowy | 247 | |
24 | Aniela Bocheńska | WM | Mistrz Wojewódzki | 245 | |
25 | Julia Pomorska | MA | Adept | 219 | |
26 | Jadwiga Stężała | ZP | Mistrz Okręgowy | 216 | |
27 | Monika Skrobacz | PK | Adept | 204 | |
28 | Sonia Piwowarczuk | SL | Adept | 196 | |
29 | Amelia Gałowicz | SL | Adept | 191 | |
30 | Julia Jasicka | SL | Mistrz Klubowy | 185 | |
31 | Julia Wodzyńska | PM | Mistrz Okręgowy | 184 | |
32 | Agata Gaweł | PM | Mistrz Klubowy | 175 | |
Karolina Hoba | SL | Adept | 175 | ||
34 | Martyna Smoleń | PM | Mistrz Wojewódzki | 174 | |
35 | Justyna Kulińska | SL | Adept | 172 | |
36 | Antonina Chmielewska | MP | Mistrz Okręgowy | 170 | |
37 | Zofia Konieczny | SL | Mistrz Klubowy | 163 | |
38 | Klaudia Ogórkowska | PD | Mistrz Klubowy | 155 | |
39 | Sara Maryniok | SL | Adept | 141 | |
Marta Ziętal | MP | Mistrz Klubowy | 141 | ||
41 | Hanna Jaworska | DS | Adept | 129 | |
42 | Karolina Miszczuk | MA | Mistrz Klubowy | 126 | |
43 | Jagoda Jankowska | DS | Adept | 124 | |
44 | Andżelika Petruczenko | LU | Adept | 123 | |
45 | Hanna Banaś | SL | Kandydat | 120 | |
46 | Marianna Pantak | SL | Mistrz Okręgowy | 115 | |
47 | Aniela Kwaśniewska | PM | Mistrz Klubowy | 113 | |
Marlena Smoleń | PM | Mistrz Okręgowy | 113 | ||
49 | Emilia Gwóźdź | PD | Mistrz Klubowy | 112 | |
Magdalena Klimczewska | MA | Mistrz Klubowy | 112 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 4 120 | ||
2 | Joanna Zalewska | Mistrz Międzynarodowy | 2 945 | |
3 | Łucja Ciborowska | Mistrz Krajowy | 1 312 | |
4 | Dominika Lucka | Mistrz Regionalny | 972 | |
5 | Natalia Suszanowicz | Mistrz Regionalny | 827 | |
6 | Maria Niklaus | Mistrz Regionalny | 743 | |
7 | Milena Klimiuk | Mistrz Krajowy | 664 | |
8 | Milena Gryzło | Mistrz Wojewódzki | 620 | |
9 | Matylda Brzyzka | Mistrz Okręgowy | 467 | |
10 | Magdalena Kapała | Mistrz Wojewódzki | 459 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 4 120 | ||
2 | Maria Niklaus | Mistrz Regionalny | 743 | |
3 | Alicja Kaczmarek | Mistrz Okręgowy | 344 | |
4 | Karolina Kaczmarek | Adept | 102 | |
5 | Mariia Lytvyn-Chepurna | Kandydat | 101 | |
6 | Kinga Maćkowiak | Adept | 101 | |
7 | Marta Szymańska | Mistrz Klubowy | 97 | |
8 | Marlena Świątek | Adept | 80 | |
9 | Maria Banaszkiewicz | Mistrz Wojewódzki | 75 | |
10 | Maria Ślebzak | Adept | 70 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 2 945 | ||
2 | Matylda Brzyzka | Mistrz Okręgowy | 467 | |
3 | Ewa Bagrowska | Mistrz Okręgowy | 395 | |
4 | Wiktoria Foryś | Mistrz Okręgowy | 385 | |
5 | Maja Trojańska | Mistrz Okręgowy | 363 | |
6 | Zofia Hołowacz | Adept | 271 | |
7 | Julia Pomorska | Adept | 219 | |
8 | Karolina Miszczuk | Mistrz Klubowy | 126 | |
9 | Magdalena Klimczewska | Mistrz Klubowy | 112 | |
10 | Anna Kiełbasa | Kandydat | 102 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 312 | ||
2 | Milena Klimiuk | Mistrz Krajowy | 664 | |
3 | Antonina Chmielewska | Mistrz Okręgowy | 170 | |
4 | Marta Ziętal | Mistrz Klubowy | 141 | |
5 | Oliwia Żmuda | Adept | 77 | |
6 | Róża Gala | Kandydat | 71 | |
7 | Elżbieta Walczyk | Kandydat | 56 | |
8 | Hanna Omielska | Kandydat | 40 | |
9 | Karolina Gala | Kandydat | 39 | |
10 | Zsofi Zabradi | Debiutant | 36 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 972 | ||
2 | Natalia Suszanowicz | Mistrz Regionalny | 827 | |
3 | Milena Gryzło | Mistrz Wojewódzki | 620 | |
4 | Magdalena Kapała | Mistrz Wojewódzki | 459 | |
5 | Natalia Fręchowicz | Mistrz Okręgowy | 447 | |
6 | Kaja Pustułka | Mistrz Okręgowy | 441 | |
7 | Gabriela Banaś | Mistrz Klubowy | 329 | |
8 | Paulina Pawełek | Mistrz Klubowy | 250 | |
9 | Sonia Piwowarczuk | Adept | 196 | |
10 | Amelia Gałowicz | Adept | 191 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 436 | ||
2 | Hanna Jaworska | Adept | 129 | |
3 | Jagoda Jankowska | Adept | 124 | |
4 | Alicja Sołtys | Mistrz Wojewódzki | 93 | |
5 | Katarzyna Jaworska | Kandydat | 73 | |
6 | Marta Karońska | Kandydat | 73 | |
7 | Julia Krok | Adept | 25 | |
8 | Aleksandra Ciaciek | Kandydat | 23 | |
9 | Nadia Rudzik | Debiutant | 19 | |
10 | Maja Zachar | Debiutant | 17 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 384 | ||
2 | Julia Antczak | Kandydat | 3 | |
3 | Martyna Dorszewska | Adept | 3 | |
4 | Róża Detmer | Debiutant | 1 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 330 | ||
2 | Zofia Duda | Mistrz Okręgowy | 51 | |
3 | Natalia Działecka | Kandydat | 25 | |
4 | Lena Rzepkowska | Debiutant | 5 | |
5 | Maja Rzepkowska | Debiutant | 3 | |
6 | Martyna Śnieg | Mistrz Klubowy | 3 | |
7 | Zuzanna Goździk | Debiutant | 1 | |
8 | Maria Miksa | Debiutant | 1 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 247 | ||
2 | Julia Wodzyńska | Mistrz Okręgowy | 184 | |
3 | Agata Gaweł | Mistrz Klubowy | 175 | |
4 | Martyna Smoleń | Mistrz Wojewódzki | 174 | |
5 | Aniela Kwaśniewska | Mistrz Klubowy | 113 | |
6 | Marlena Smoleń | Mistrz Okręgowy | 113 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 245 | ||
2 | Weronika Pazera | Debiutant | 9 | |
3 | Anna Wawrzyniak | Debiutant | 1 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 216 | ||
2 | Katarzyna Maduzia | Debiutant | 1 | |
3 | Lisa Sand | Debiutant | 1 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 204 | ||
2 | Karolina Koneczna | Kandydat | 33 | |
3 | Aleksandra Bieda | Kandydat | 30 | |
4 | Maja Warzybok | Debiutant | 12 | |
5 | Natasza Wróbel | Kandydat | 11 | |
6 | Anna Woźniak | Debiutant | 8 | |
7 | Oliwia Stawiarz | Debiutant | 2 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 155 | ||
2 | Emilia Gwóźdź | Mistrz Klubowy | 112 | |
3 | Oliwia Koratkiewicz | Mistrz Klubowy | 102 | |
4 | Antonina Kotarska | Mistrz Klubowy | 80 | |
5 | Inga Suchodoła | Debiutant | 5 | |
6 | Zofia Gryglik | Debiutant | 2 | |
7 | Agata Rutkowska | Debiutant | 2 | |
8 | Urszula Szotko | Debiutant | 2 | |
9 | Zuzanna Wasil | Debiutant | 2 | |
10 | Wiktoria Wenderlich-Szusta | Debiutant | 2 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 123 | ||
2 | Magdalena Fałek | Kandydat | 97 | |
3 | Julia Grodzka | Mistrz Wojewódzki | 22 | |
4 | Wanesa Góralczyk | Debiutant | 3 | |
5 | Alicja Gontarz | Debiutant | 2 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Kandydat | 16 | ||
2 | Roksana Dykiel | Debiutant | 13 | |
3 | Małgorzata Dyk | Debiutant | 12 | |
4 | Joanna Banasik | Debiutant | 2 | |
5 | Małgorzata Karyś | Debiutant | 1 | |
6 | Aleksandra Orłowska | Debiutant | 1 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Debiutant | 1 |