Kongres Młodzieży | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik | PKL | |||
1 | 37 | Tadeusz Miesiąc Przemysław Polowczyk | 1.5 1.5 | WP | UKB Kleks Szamotuły Dąbrówka VII LO Poznań | 86.00 | 10 | 41 | |
2 | 25 | Adrian Lipko Justyna Duszyńska | 0.5 0.5 | PM | Słupskie Towarzystwo Brydżowe | 74.00 | 9 | 37 | |
3 | 32 | Łukasz Nierzwicki Roman Kowalewski | 2.5 2.5 | PM | LOS Gdynia | 55.20 | 8 | 34 | |
4 | 21 | Jarosław Wulnikowski Konrad Żurawski | 1.0 1.0 | KP | AZS UTP Bydgoszcz | 51.00 | 7 | 31 | |
5 | 43 | Grzegorz Skołyszewski Aleksander Smal | 1.5 1.5 | MP | CKiS Skawina II | 44.00 | 6 | 28 | |
6 | 45 | Wojciech Mikusek Maciej Grabiec | 1.5 2.5 | PM MP | LO 3 Gdynia MPEC Tarnów | 41.00 | 5 | 26 | |
7 | 15 | Łukasz Wilamowski Mateusz Wilamowski | 2.0 2.0 | PM | LO 3 Gdynia | 39.00 | 4 | 24 | |
8 | 35 | Michał Gulczyński Grzegorz Jędrzejewski | 4.0 1.5 | WP | Dąbrówka Remondis Poznań Dąbrówka VII LO Poznań | 36.00 | 3 | 22 | |
9 | 34 | Paulina Jatczak Jakub Jagodziński | 2.5 2.5 | MA LU | KU AZS UW Warszawa KURZAWKA SKÓR-BUT ŁĘCZNA | 35.00 | 2 | 20 | |
10 | 31 | Olga Długosz Maciej Superson | 2.0 2.0 | MP | MPEC Tarnów Wincor Nixdorf CRACOVIA | 31.00 | 2 | 18 | |
11 | 12 | Patryk Berhorst Bartłomiej Cybula | 2.0 1.5 | PM | BUDMOR Władysławowo | 18.00 | 2 | 15 | |
19 | Elżbieta Twardowska Joanna Sroka | 1.0 2.0 | SL WP | OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała UKB Kleks Szamotuły | 18.00 | 2 | 15 | ||
13 | 38 | Przemysław Wiśniewski Tomasz Wiśniewski | 1.5 1.5 | MA | INTERBUD - Jarosław Szczygieł Płock | 15.00 | 2 | 12 | |
14 | 40 | Katarzyna Roszyk Karolina Skubich | 1.5 1.0 | SL WP | BUKS MDK MOSM III Bytom Dąbrówka Ladies Poznań | 13.00 | 1 | 10 | |
15 | 11 | Michał Frej Kamil Urbański | 0.5 0.5 | KP | UKBS GILA Toruń | 11.00 | 1 | 8 | |
16 | 23 | Krzysztof Superson Jakub Rokita | 1.5 1.0 | MP | Wincor Nixdorf CRACOVIA MPEC III Tarnów | 7.00 | 1 | 6 | |
17 | 17 | Jakub Szulgit Dariusz Jarzębski | 0.5 0.5 | KP | UKBS GILA Toruń | 5.00 | 1 | 4 | |
18 | 14 | Przemysław Picheta Piotr Merynda | 2.0 1.5 | MP | CKiS Skawina II | 4.00 | 1 | 2 | |
19 | 39 | Witold Petryszyn Piotr Wzorek | 1.0 1.0 | MP | MPEC II Tarnów | -4.00 | |||
20 | 44 | Marcin Wasłowicz Andrzej Dzedzej | 1.0 | PM | TRÓJKA Gdynia | -5.20 | |||
21 | 13 | Marek Makulec Łukasz Gałasiński | 1.0 | LD | MKS Jedynka II Łódź | -6.00 | |||
22 | 28 | Anna Łukaszuk Daria Ścibisz | 1.0 1.0 | SL | OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała | -8.00 | |||
23 | 24 | Marcin Szymański Bartosz Pędziński | 1.5 1.5 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | -15.00 | |||
24 | 41 | Jan Pędziński Aleksander Żelazny | 2.5 1.5 | WP | Dąbrówka Absolwent Poznań Dąbrówka VII LO Poznań | -16.00 | |||
25 | 27 | Marcin Piwowarski Maksymilian Laszczak-Chodacki | 1.0 0.5 | SL | OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała | -17.00 | |||
26 | 33 | Michał Kałczyński Kacper Pędziński | 1.0 1.0 | WP | Dąbrówka GD I Poznań Dąbrówka Junior Poznań | -18.00 | |||
27 | 42 | Martyna Witoń Agnieszka Hajdasz | 1.0 0.5 | WP | Dąbrówka Ladies Poznań | -22.00 | |||
28 | 36 | Krzysztof Cetera Aleksandra Talaczek | 1.0 1.0 | MP | MPEC III Tarnów | -27.00 | |||
29 | 22 | Marcin Muża Grzegorz Melzer | | PM | BUDMOR ZS1 Władysławowo | -31.00 | |||
30 | 26 | Karol Kazanowski Patryk Krzyczkowski | 1.5 | MA | Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team | -38.00 | |||
46 | Łukasz Pląder Michał Moryson | 0.5 2.0 | MP WP | CKiS Skawina II Dąbrówka Politechnika Poznań | -38.00 | ||||
32 | 29 | Marta Ozimek Aleksandra Sobiech | 1.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | -48.00 | |||
33 | 30 | Jan Piwowarek Piotr Bogusz | | LD | -55.00 | ||||
34 | 20 | Jakub Haase Mateusz Barański | | SL LD | -99.00 | ||||
35 | 18 | Jarosław Skibiński Karol Koryciński | | MA | Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team | -100.00 | |||
36 | 16 | Monika Suchodolska Adam Suchodolski | | PM | -102.20 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-07-22 o 20:38:43