V Otwarty Turniej Par | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | ± | wynik | PKL | |||
1 | 49 | Janusz Kowalewski Jerzy Gober | 7.0 7.0 | PD | STB Suwałki | 81.20 | 25 | 135 | ||
2 | 59 | Witold Turant Grzegorz Lewaciak | 18.0 18.0 | LD | CKM Łódź WZBS | 61.52 | 24 | 126 | ||
3 | 48 | Andrzej Konczak Piotr Kazub | 4.0 2.5 | WP PM | Poznańska Asocjacja Brydżowa MMTS Kwidzyn | 48.93 | 22 | 119 | ||
4 | 86 | Łukasz Brede Joanna Sroka | 12.0 2.0 | MA WP | AUGURI Warszawa UKB Kleks Szamotuły | 47.55 | 21 | 113 | ||
5 | 68 | Aleksander Gruca Zbigniew Pinkiewicz | 2.5 12.0 | PM | KLIMAT Gdynia | 47.52 | 20 | 107 | ||
6 | 79 | Roman Kowalewski Jakub Jagodziński | 2.5 2.5 | PM LU | LOS Gdynia KURZAWKA SKÓR-BUT ŁĘCZNA | 45.27 | 19 | 102 | ||
7 | 41 | Józef Pochroń Zbigniew Skibicki | 18.0 2.5 | PM | ALFA Gdynia | 43.48 | 17 | 97 | ||
8 | 60 | Tomasz Wasilewski Jacek Nawrocki | 4.0 | WP | Limar-Kleks Poznań Poznańska Asocjacja Brydżowa | 42.52 | 16 | 92 | ||
9 | 23 | Edward Kaczmarek Waldemar Sroczyński | 13.0 4.0 | MP | GOK Rożnów | 41.18 | 15 | 88 | ||
10 | 75 | Elżbieta Twardowska Daria Ścibisz | 1.0 1.0 | SL | OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała | 40.86 | 14 | 84 | ||
11 | 61 | Rainer Herrmann Sylwester Sommer | 2.0 4.0 | MA | WKRA Żuromin | 35.59 | 12 | 80 | ||
12 | 13 | Jan Staniszewski Jan Kuchta | 4.0 4.0 | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 33.20 | 11 | 76 | ||
13 | 89 | Tomasz Paluchowski Sylwester Walerowicz | 12.0 12.0 | MA WP | Spójnia - Vattenfall Warszawa KS Unia I Leszno | 31.51 | 10 | 72 | ||
14 | 43 | Marcin Krawczyk Joanna Wiśniewska | 7.0 7.0 | MP | Sfora Cibora CKiS Skawina I | 31.37 | 9 | 68 | ||
15 | 77 | Adam Waszkiewicz Przemysław Wiśniewski | 2.0 1.5 | DS MA | AZS Polit.VIII Wrocław INTERBUD - Jarosław Szczygieł Płock | 31.09 | 7 | 64 | ||
16 | 55 | Tomasz Jarmoliński Tomasz Buchnajzer | 4.0 4.0 | LB WP | SYRENA Zbąszynek Poznańska Asocjacja Brydżowa | 30.80 | 6 | 60 | ||
17 | 82 | Łukasz Golder Maurycy Biernat | 4.0 4.0 | SL WP | GKS Piast I Gliwice | 30.36 | 5 | 56 | ||
18 | 27 | Jacek Piotrowski Zygmunt Szarmach | 12.0 2.5 | PM | SPÓJNIA Gdańsk MKSŁ KONRADIA Gdańsk | 29.26 | 5 | 52 | ||
19 | 25 | Jerzy Jeleń Wit Klapper | 19.0 | MP | KS Cracovia 1906 Kraków | 28.99 | 5 | 48 | ||
20 | 32 | Marek Niesłuchowski Marek Kryniewski | 4.0 4.0 | PM | ANDRZEJKI BIS Gdańsk SEKWENS K.BAZELI Gdańsk | 28.12 | 5 | 44 | ||
21 | 47 | Robert Michalski Stanisław Stachlewski | 2.5 7.0 | MA | Singleton Warszawa SBS BOGORYA Grodzisk Maz. | 24.20 | 5 | 40 | ||
22 | 31 | Frank Svindahl Izabella Jaworska | 5.0 2.0 | NOR LD | MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź | 22.19 | 4 | 36 | ||
23 | 35 | Elżbieta Czekaj Jerzy Misiak | 7.0 13.0 | PM | HOTEL AMBER Gdańsk | 21.51 | 4 | 30 | ||
54 | Nina Olejnikowa Sergij Zabuga | 5.0 5.0 | UKR | 21.51 | 4 | 30 | ||||
25 | 50 | Dariusz Bogucki Robert Nowicki | 12.0 13.0 | PM WP | ANDRZEJKI BIS Gdańsk DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 18.98 | 4 | 24 | ||
26 | 15 | Piotr Dybowski Aleksander Kasprzak | 4.0 18.0 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy SDK Tczew | 18.55 | 3 | 20 | ||
27 | 18 | Mariusz Pater Julian Jurski | 7.0 7.0 | PM KP | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański Lambda Toruń | 18.39 | 3 | 16 | ||
28 | 85 | Paul Hoftaniska Thore Hoftaniska | 5.0 5.0 | NOR | 11.85 | 3 | 12 | |||
29 | 28 | Sławomir Piechocki Paweł Gruszczyński | 4.0 4.0 | WP | PAB Poznań AZS AE Poznań | 11.48 | 3 | 9 | ||
30 | 36 | Ewa Banaszkiewicz Adam Suwik | 13.0 18.0 | MA | NOWOGAMES Warszawa KRAJEWSKI Łowicz | 10.95 | 3 | 6 | ||
31 | 52 | Stanisław Janik Marek Sosiński | 12.0 4.0 | WP | Budowlani Chodzież Dąbrówka Remondis Poznań | 10.16 | 2 | 3 | ||
32 | 21 | Piotr Turowski Radosław Szczepański | 7.0 18.0 | KP | Jantar Toruń | 8.47 | 2 | |||
33 | 62 | Ryszard Rapicki Leszek Falkowski | 12.0 12.0 | KP | Chemik Megazec Bydgoszcz | 4.51 | 2 | |||
34 | 80 | Maksymilian Laszczak-Chodacki Marcin Piwowarski | 0.5 1.0 | SL | OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała | 4.44 | 2 | |||
35 | 17 | Wiesław Skubisz Kamil Nowak | 4.0 1.0 | LU SW | YAMIT ZAMOŚĆ Czarna Ósemka Kielce | 1.58 | 1 | |||
36 | 65 | Maciej Bojarski Arkadiusz Majcher | 2.0 2.5 | DS MA | AZS Polit.VIII Wrocław AZS UW Warszawa | 1.37 | 1 | |||
37 | 30 | Łukasz Ledóchowski Marek Lewandowski | 2.0 2.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 1.23 | 1 | |||
38 | 14 | Jan Adamczewski Roman Kujawski | 7.0 7.0 | WP | Budowlani Poznań | -1.20 | 1 | |||
39 | 76 | Tomasz Wiśniewski Łukasz Gałasiński | 1.5 | MA LD | INTERBUD - Jarosław Szczygieł Płock MKS Jedynka II Łódź | -2.84 | 1 | |||
40 | 26 | Krzysztof Przybielski Paweł Chindelewicz | 2.5 12.0 | PM MA | HOTEL AMBER Gdańsk NOWOGAMES Warszawa | -3.18 | ||||
41 | 63 | Maciej Superson Grzegorz Superson | 2.0 4.0 | MP | Wincor Nixdorf CRACOVIA | -3.72 | ||||
42 | 39 | Wiesław Teresiński Jerzy Pasich | 4.0 7.0 | LU MP | YAMIT ZAMOŚĆ Leskowiec - Wadowice | -4.86 | ||||
43 | 84 | Edmund Czubak Renata Dancewicz | 7.0 4.0 | MA | Singleton Warszawa | -5.22 | ||||
44 | 88 | Agata Chojnicka Piotr Zatorski | 12.0 | PM DS | WILCZKI PG Gdańsk RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław | -5.23 | ||||
45 | 51 | Marek Bałdysz Zofia Bałdysz | 12.0 0.5 | LB DS | SINGLETON Zielona Góra AZS Polit.Wrocław | -5.75 | ||||
46 | 12 | Zofia Mikołajczyk Ewa Mielcarzewicz | 2.5 4.0 | WP | Poznańska Asocjacja Brydżowa System Poznań | -7.04 | ||||
47 | 57 | Jan Pędziński Aleksander Żelazny | 2.5 1.5 | WP | Dąbrówka Absolwent Poznań Dąbrówka VII LO Poznań | -7.53 | ||||
48 | 74 | Piotr Radzikowski Robert Różak | 7.0 2.5 | MP | Milo 2 Nowy Tar - Krak | -7.89 | ||||
49 | 40 | Kamil Urbański Jakub Szulgit | 0.5 0.5 | KP | UKBS GILA Toruń | -11.12 | ||||
50 | 16 | Jolanta Sławenta Józef Sławenta | 4.0 4.0 | DS | MGZ LZS SBS Miles I Milicz | -12.77 | ||||
51 | 53 | Andrzej Latanowicz Andrzej Witkowski | 4.0 18.0 | WP | Limar-Kleks Poznań PAB Poznań | -13.55 | ||||
52 | 37 | Michał Chudański Michał Witkowski | 1.5 2.0 | PK SL | PSB Przemyśl SILESIA-EDGAS Gliwice | -14.09 | ||||
53 | 11 | Ryszard Jarmużewski Józef Gnaciński | 4.0 4.0 | PM | SEKWENS K.BAZELI Gdańsk ACOL Gdańsk | -17.36 | ||||
54 | 90 | Dariusz Zieliński Zdzisław Jędrzejczak | 2.5 2.5 | PM | MERITUM Gdańsk CKiS I Pruszcz Gdański | -17.96 | ||||
55 | 19 | Mirosław Małypan Andrzej Osiński | 2.0 1.5 | PM | SEKWENS K.BAZELI Gdańsk Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | -19.74 | ||||
56 | 70 | Tadeusz Miesiąc Marek Makulec | 1.5 1.0 | WP LD | UKB Kleks Szamotuły MKS Jedynka II Łódź | -19.78 | ||||
57 | 58 | Przemysław Polowczyk Grzegorz Jędrzejewski | 1.5 1.5 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | -19.98 | ||||
58 | 64 | Jan Gaweł Tadeusz Wasilewski | 2.5 4.0 | PM KP | DK - SM JANOWO I Rumia Forta GDK Rogowo | -20.36 | ||||
59 | 20 | Kazimierz Dominiak Bolesław Ostrowski | 7.0 13.0 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy Słupskie Towarzystwo Brydżowe | -22.20 | ||||
60 | 38 | Marta Ozimek Łukasz Wilamowski | 1.0 2.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe LO 3 Gdynia | -28.89 | ||||
61 | 45 | Wojciech Strzemecki Marek Heichel | 18.0 1.0 | MP | TS Wisła Kraków | -29.24 | ||||
62 | 56 | Kazimierz Gralak Edward Bednarczyk | 18.0 4.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe MERITUM Gdańsk | -31.75 | ||||
63 | 87 | Joanna Michalska Loretta Kałwa | | DS | AZS Polit.XIV Wrocław | -32.16 | ||||
64 | 72 | Agnieszka Chudy Sylwester Cieślak | 2.0 7.0 | PM MA | LO 3 Gdynia K. P. IUS Warszawa | -32.68 | ||||
65 | 67 | Vytautas Vainikonis Wojciech Olański | 7.0 19.0 | PD | Katok SL Mińsk | -33.93 | ||||
66 | 44 | Nedju Buchlev Jacek Leśniczak | 5.0 13.0 | GER WP | KS Unia I Leszno | -35.82 | ||||
67 | 73 | Edward Sajkowski Zbigniew Lasocki | 2.5 7.0 | LB ZP | GSBS KKS Kłodawa STRADA Szczecin | -36.39 | ||||
68 | 46 | Dariusz Jarzębski Michał Frej | 0.5 0.5 | KP | UKBS GILA Toruń | -37.01 | ||||
69 | 22 | Tomasz Tarasiuk Zbigniew Kamiński | 2.0 2.0 | PM | RZEMYK Gdynia | -37.66 | ||||
70 | 66 | Andrzej Popinigis Robert Stoliński | 2.0 12.0 | ZP MA | POJEZIERZE DRAWSKIE Drawsko Pom. KB POLFA Warszawa | -38.21 | ||||
71 | 78 | Andrzej Lasota Michał Tuszyński | 4.0 2.5 | MP | -39.87 | |||||
72 | 69 | Marcin Bojarski Mateusz Sobczak | 2.5 2.5 | MP MA | AZS UW Warszawa | -41.26 | ||||
73 | 24 | Antoni Sękowski Jan Klapkowski | 18.0 4.0 | PM | ALFA Gdynia | -42.66 | ||||
74 | 42 | Konrad Iskra Katarzyna Herba | 0.5 | KP | UKBS GILA Toruń | -46.63 | ||||
75 | 29 | Paweł Zubiel Jarosław Romaniuk | 4.0 7.0 | LD MA | CKM Łódź CK Żyrardów | -49.64 | ||||
76 | 34 | Jan Gardocki Antoni Adamiec | 4.0 4.0 | PD PM | SM Zachęta Białystok Słupskie Towarzystwo Brydżowe | -58.55 | ||||
77 | 33 | Grzegorz Jarząbek Lech Kurowski | 4.0 7.0 | DS | AZS Polit.IV Wrocław AZS Polit.VI FWB Wałbrzych | -61.96 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-07-28 o 13:46:53