VII Kongresowy Turniej Par | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | ± % | wynik % | PKL | |||
1 | 59 | Michał Nowosadzki Piotr Tuszyński | 18.0 24.0 | MA | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa KURT-ROYCE Warszawa | 64.28 | 47 | 270 | ||
2 | 119 | Grażyna Brewiak Dariusz Chmielewski | 18.0 2.5 | MA PM | SZABLA Płock WIMPEL Gdańsk | 63.05 | 46 | 256 | ||
3 | 58 | Michał Górski Maciej Bystrzejewski | 7.0 7.0 | PM | HOTEL AMBER Gdańsk LO 3 Gdynia | 62.82 | 44 | 245 | ||
4 | 79 | Katarzyna Dufrat Jacek Ciechomski | 4.0 18.0 | DS MA | AZS Polit.III Wrocław Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 62.38 | 42 | 235 | ||
5 | 126 | Jan Gaweł Aleksander Gruca | 2.5 2.5 | PM | DK - SM JANOWO I Rumia KLIMAT Gdynia | 62.20 | 41 | 227 | ||
6 | 71 | Tadeusz Wasilewski Zbigniew Lasocki | 4.0 7.0 | KP ZP | Forta GDK Rogowo STRADA Szczecin | 61.62 | 39 | 220 | ||
7 | 30 | Roman Kowalewski Łukasz Nierzwicki | 2.5 2.5 | PM | LOS Gdynia | 61.24 | 38 | 213 | ||
8 | 56 | Marcin Krawczyk Joanna Wiśniewska | 7.0 7.0 | MP | Sfora Cibora CKiS Skawina I | -0.50 | 60.62 | 36 | 207 | |
9 | 82 | Wojciech Gaweł Piotr Wiankowski | 7.0 12.0 | DS MA | AZS Polit.VII Wrocław Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 60.23 | 35 | 201 | ||
10 | 78 | Edward Kaczmarek Waldemar Sroczyński | 13.0 4.0 | MP | GOK Rożnów | 59.63 | 34 | 195 | ||
11 | 34 | Józef Pochroń Krzysztof Sikorski | 18.0 18.0 | PM | ALFA Gdynia ANDRZEJKI Gdańsk | 59.39 | 32 | 190 | ||
12 | 102 | Renata Dancewicz Jerzy Kniga-Leosz | 4.0 13.0 | MA | Singleton Warszawa Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 59.32 | 31 | 185 | ||
13 | 47 | Łukasz Brede Jakub Wojcieszek | 12.0 7.0 | MA | AUGURI Warszawa AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 58.86 | 29 | 180 | ||
14 | 92 | Stanisław Janik Marek Szukała | 12.0 13.0 | WP | Budowlani Chodzież PAB Poznań | 58.79 | 28 | 175 | ||
15 | 84 | Rafał Jagniewski Sławomir Zawiślak | 18.0 19.0 | WP | KS UNIA WINKHAUS Leszno | 58.64 | 26 | 170 | ||
16 | 24 | Piotr Ilczuk Adam Suwik | 18.0 18.0 | SL MA | GKS Piast I Gliwice KRAJEWSKI Łowicz | 58.63 | 25 | 165 | ||
17 | 110 | Sylwester Cieślak Jerzy Skoczylas | 7.0 7.0 | MA | K. P. IUS Warszawa MEDYK Radom | 58.40 | 23 | 160 | ||
18 | 36 | Ewa Banaszkiewicz Waldemar Radziak | 13.0 12.0 | MA | NOWOGAMES Warszawa | 57.71 | 22 | 155 | ||
19 | 99 | Aldona Chrenowska Aleksander Chrenowski | 2.5 13.0 | PM | 57.53 | 21 | 150 | |||
20 | 116 | Jan Grzeszczak Joanna Sroka | 2.0 2.0 | DS WP | AZS Polit.VIII Wrocław UKB Kleks Szamotuły | 57.43 | 19 | 145 | ||
21 | 66 | Piotr Klimacki Cezary Krzemiński | 18.0 18.0 | MA PM | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa FESTIWAL Słupsk | 57.41 | 18 | 140 | ||
22 | 43 | Alison Nissen Roman Rudnicki | 0.5 0.5 | PM | ALISON TEAM Gdańsk | 57.13 | 16 | 135 | ||
23 | 89 | Andrzej Potyński Tomasz Paluchowski | 18.0 12.0 | MA | MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki Spójnia - Vattenfall Warszawa | 56.96 | 15 | 130 | ||
24 | 121 | Renata Neronowicz Ewa Miszewska | 12.0 18.0 | MA WP | Singleton Warszawa CONNECTOR Poznań | 56.38 | 13 | 125 | ||
25 | 94 | Ryszard Kiełczewski Andrzej Lućko | 18.0 18.0 | ZP SW | MOSiK Dziwnów ŚZBS Kielce | 56.15 | 12 | 120 | ||
26 | 22 | Lena Leszczyńska Witold Tomaszek | 4.0 7.0 | MA | KB POLFA Warszawa KBS Legionowianin | 55.89 | 10 | 115 | ||
27 | 95 | Alexander Zhukov Aliaksandr Prakapenka | 7.0 1.5 | PD | Katok SL Mińsk Komanda A | 55.72 | 10 | 110 | ||
28 | 85 | Andrzej Podgórski Andrzej Pella | 2.5 2.5 | PM | ACOL Gdańsk | 55.58 | 10 | 105 | ||
29 | 106 | Andrzej Bunikowski Mariusz Brewiak | 18.0 12.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 55.48 | 9 | 100 | ||
30 | 133 | Frank Svindahl Edward Bednarczyk | 5.0 4.0 | NOR PM | MERITUM Gdańsk | 55.34 | 9 | 95 | ||
31 | 74 | Aleksander Jezioro Jerzy Russyan | 19.0 18.0 | SL MA | GKS Piast II Gliwice KURT-ROYCE Warszawa | 55.23 | 9 | 90 | ||
32 | 17 | Radosław Szczepański Marek Jeleniewski | 18.0 13.0 | KP WP | Jantar Toruń CONNECTOR Poznań | 54.88 | 9 | 85 | ||
33 | 49 | Anna Pełszyńska Maurycy Biernat | 4.0 4.0 | SL WP | GKS Piast I Gliwice | 54.80 | 8 | 80 | ||
34 | 90 | Aleh Tsimakhovich Ihar Radiukevich | 7.0 2.5 | PD | 54.76 | 8 | 75 | |||
35 | 60 | Dariusz Bogucki Rainer Herrmann | 12.0 2.0 | PM MA | ANDRZEJKI BIS Gdańsk | 54.75 | 8 | 70 | ||
36 | 117 | Przemysław Polowczyk Grzegorz Jędrzejewski | 1.5 1.5 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | 54.63 | 8 | 65 | ||
37 | 107 | Michał Tuszyński Andrzej Lasota | 2.5 4.0 | MP | 54.29 | 7 | 60 | |||
38 | 25 | Bogdan Malinowski Robert Różak | 2.5 2.5 | MP | Nowy Tar - Krak | 54.27 | 7 | 56 | ||
39 | 41 | Antoni Sękowski Wacław Janicki | 18.0 13.0 | PM WP | ALFA Gdynia KS Unia I Leszno | 54.15 | 7 | 52 | ||
40 | 108 | Marek Sosiński Adam Karczmarz | 4.0 2.5 | WP MA | Dąbrówka Remondis Poznań TKKF Promyk Ciechanów | 54.10 | 7 | 48 | ||
41 | 123 | Loretta Kałwa Łukasz Golder | 4.0 | DS SL | AZS Polit.XIV Wrocław GKS Piast I Gliwice | 53.99 | 6 | 44 | ||
42 | 140 | Tomasz Winciorek Kazimierz Omernik | 18.0 18.0 | DS WP | RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 53.93 | 6 | 40 | ||
43 | 131 | Krzysztof Firkus Jarosław Drewing | 2.5 4.0 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 53.84 | 6 | 36 | ||
44 | 128 | Maciej Bojarski Grzegorz Jarząbek | 2.0 4.0 | DS | AZS Polit.VIII Wrocław AZS Polit.IV Wrocław | 53.84 | 6 | 32 | ||
45 | 80 | Dariusz Zieliński Zdzisław Jędrzejczak | 2.5 2.5 | PM | MERITUM Gdańsk CKiS I Pruszcz Gdański | 53.77 | 5 | 28 | ||
46 | 93 | Jacek Leśniczak Sylwester Walerowicz | 13.0 12.0 | WP | KS Unia I Leszno | 53.53 | 5 | 24 | ||
47 | 46 | Ala Khina Dzmitry Prasandzeyeu | 2.0 1.5 | PD | Komanda A | 53.44 | 5 | 20 | ||
48 | 35 | Konrad Stenzel Sylwester Sommer | 2.5 4.0 | MA | WKRA Żuromin | 53.22 | 5 | 16 | ||
49 | 21 | Grzegorz Lewaciak Paweł Zubiel | 18.0 4.0 | LD | WZBS CKM Łódź | 53.11 | 4 | 12 | ||
50 | 61 | Marek Lichocki Ziemowit Nowak | 7.0 2.5 | WM | SBS Pale Franki Elbląg | 53.01 | 4 | 8 | ||
51 | 77 | Paweł Gruszczyński Sławomir Piechocki | 4.0 4.0 | WP | AZS AE Poznań PAB Poznań | 52.62 | 4 | 4 | ||
52 | 129 | Edmund Pinkiewicz Zbigniew Skibicki | 12.0 2.5 | PM | ALFA Gdynia | 52.53 | 4 | |||
53 | 113 | Marek Bałdysz Andrzej Witkowski | 12.0 18.0 | LB WP | SINGLETON Zielona Góra PAB Poznań | 52.40 | 3 | |||
54 | 134 | Andrzej Wyborski Mariusz Pater | 4.0 7.0 | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 52.24 | 3 | |||
55 | 14 | Zdzisław Kowalewski Artur Rutkowski | 12.0 18.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | -0.50 | 52.18 | 3 | ||
56 | 76 | Jan Pędziński Aleksander Żelazny | 2.5 1.5 | WP | Dąbrówka Absolwent Poznań Dąbrówka VII LO Poznań | 52.00 | 3 | |||
57 | 39 | Stanisław Pająk Bogusław Pawszak | 12.0 12.0 | SW MA | SDK - Hotel SENATOR - RAF Starachowice Singleton Warszawa | 51.77 | 2 | |||
58 | 57 | Wojciech Strzemecki Marek Heichel | 18.0 1.0 | MP | TS Wisła Kraków | 50.81 | 2 | |||
59 | 88 | Marek Makulec Łukasz Wilamowski | 1.0 2.0 | LD PM | MKS Jedynka II Łódź LO 3 Gdynia | 50.60 | 2 | |||
60 | 32 | Edmund Czubak Joanna Brede | 7.0 4.0 | MA SL | Singleton Warszawa OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała | 50.35 | 2 | |||
61 | 124 | Krzysztof Superson Maksymilian Laszczak-Chodacki | 1.5 0.5 | MP SL | Wincor Nixdorf CRACOVIA OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała | 50.28 | 1 | |||
62 | 81 | Paweł Małecki Bartłomiej Igła | 7.0 7.0 | WP MP | Connector II Poznań CKiS Skawina I | 50.19 | 1 | |||
63 | 64 | Stanisław Gołębiowski Włodzimierz Starkowski | 18.0 19.0 | DS | RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław | 50.14 | 1 | |||
64 | 70 | Tomasz Klimkiewicz Zbigniew Rokicki | 2.0 1.0 | PM | SOPOCIAKI Sopot | 49.98 | 1 | |||
65 | 104 | Robert Stoliński Robert Nowicki | 12.0 13.0 | MA WP | KB POLFA Warszawa DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 49.75 | ||||
66 | 19 | Ireneusz Dzikowski Aleksander Kasprzak | 18.0 18.0 | PM | ANDRZEJKI Gdańsk SDK Tczew | 49.44 | ||||
67 | 91 | Larysa Kuzniatsova Nataliya Koshcheyeva | 2.0 | PD | 49.24 | |||||
68 | 29 | Sławomir Henclik Wacław Wejknis | 18.0 13.0 | PM | ANDRZEJKI Gdańsk | 49.08 | ||||
69 | 96 | Kazimierz Dominiak Piotr Buczkowski | 7.0 4.0 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 49.03 | ||||
70 | 130 | Aleksander Skop Adam Wujków | 7.0 12.0 | KP | Chemik Megazec Bydgoszcz | 48.78 | ||||
71 | 44 | Leszek Falkowski Piotr Turowski | 12.0 7.0 | KP | Chemik Megazec Bydgoszcz | 48.45 | ||||
72 | 100 | Józef Idczak Ryszard Jarmużewski | 7.0 4.0 | PM | SEKWENS K.BAZELI Gdańsk | 48.12 | ||||
73 | 42 | Julian Jurski Jerzy Kurzawski | 7.0 4.0 | KP | Lambda Toruń | 47.98 | ||||
74 | 20 | Nina Olejnikowa Sergij Zabuga | 5.0 5.0 | UKR | 47.92 | |||||
75 | 53 | Jan Skąpski Stanisław Kaczmarek | 2.5 | WM NZ | ZORRO-11 Olsztyn | 47.85 | ||||
76 | 101 | Jan Nadaj Andrzej Ogłoblin | 12.0 13.0 | MA | MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki | 47.80 | ||||
77 | 138 | Ryszard Kamiński Jan Gardocki | 2.5 4.0 | PM PD | ACOL Gdańsk SM Zachęta Białystok | 47.64 | ||||
78 | 120 | Andrzej Konczak Piotr Kazub | 4.0 2.5 | WP PM | Poznańska Asocjacja Brydżowa MMTS Kwidzyn | 47.63 | ||||
79 | 33 | Tomasz Stryszawski Piotr Radzikowski | 4.0 7.0 | MP | Milo 2 | 47.60 | ||||
80 | 16 | Witold Turant Marek Błaszkowski | 18.0 2.5 | LD | CKM Łódź | 47.48 | ||||
81 | 103 | Sebastian Trojan Tomasz Lewiński | 2.0 1.5 | PM | KAMIENNA Wejherowo | 47.42 | ||||
82 | 118 | Michał Armatyński Rafał Smoczyński | 2.5 2.0 | PM | LOS Gdynia | -0.50 | 47.31 | |||
83 | 86 | Bartosz Stępień Ryszard Konopka | 4.0 12.0 | WP PM | Dąbrówka Remondis Poznań Słupskie Towarzystwo Brydżowe | 47.24 | ||||
84 | 115 | Jarosław Romaniuk Barbara Jarota | 7.0 7.0 | MA | CK Żyrardów | 47.02 | ||||
85 | 15 | Joanna Wielechowska Kazimierz Wielechowski | 7.0 7.0 | MA | Singleton Warszawa | 47.01 | ||||
86 | 23 | Bogdan Szlacheta Bogdan Radwański | 4.0 4.0 | MA | Singleton Warszawa | 46.94 | ||||
87 | 12 | Bogdan Małysz Andrzej Malinowski | 18.0 4.0 | PM | ANDRZEJKI Gdańsk MKSŁ KONRADIA Gdańsk | 46.90 | ||||
88 | 40 | Jarosław Bartosiński Sławomir Piekut | 4.0 13.0 | PM | SDK Tczew | 46.83 | ||||
89 | 67 | Marek Barylewski Robert Krawczyk | 18.0 1.0 | MA PM | NOWOGAMES Warszawa OLIWA Gdańsk | 46.77 | ||||
90 | 112 | Anna Nosalska Jacek Kostur | 7.0 4.0 | MA MP | Singleton Warszawa | 45.64 | ||||
91 | 38 | Justyna Duszyńska Maciej Superson | 0.5 2.0 | PM MP | Słupskie Towarzystwo Brydżowe Wincor Nixdorf CRACOVIA | 45.63 | ||||
92 | 69 | Aneta Jarmocik Włodzimierz Buze | 2.5 18.0 | ZP MA | ZZBS Szczecin Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 45.46 | ||||
93 | 45 | Włodzimierz Kwiatkowski Bolesław Ostrowski | 12.0 13.0 | WP PM | PAB Poznań Słupskie Towarzystwo Brydżowe | 45.42 | ||||
94 | 31 | Mateusz Radecki Marcin Wasłowicz | 0.5 1.0 | PM | TRÓJKA Gdynia | 45.16 | ||||
95 | 26 | Wiesław Skubisz Kamil Nowak | 4.0 1.0 | LU SW | YAMIT ZAMOŚĆ Czarna Ósemka Kielce | 45.10 | ||||
96 | 83 | Kamil Urbański Michał Frej | 0.5 0.5 | KP | UKBS GILA Toruń | 45.02 | ||||
97 | 27 | Robert Łataś Iwona Sarkowska | 2.0 | SW DS | Czarna Ósemka Kielce MKS Nysa-Kluk Kłodzko | 45.01 | ||||
98 | 37 | Bartłomiej Cybula Patryk Berhorst | 1.5 2.0 | PM | BUDMOR Władysławowo | 44.90 | ||||
99 | 72 | Grzegorz Superson Krzysztof Żak | 4.0 2.0 | MP | Wincor Nixdorf CRACOVIA | 44.32 | ||||
100 | 68 | Jarosław Pęski Jan Maciejewski | 2.5 7.0 | PM | DK - SM JANOWO I Rumia | 44.30 | ||||
101 | 114 | Paweł Anastaziak Krzysztof Przybielski | 2.0 2.5 | PM | MERITUM Gdańsk HOTEL AMBER Gdańsk | 44.05 | ||||
102 | 18 | Jolanta Sławenta Józef Sławenta | 4.0 4.0 | DS | MGZ LZS SBS Miles I Milicz | 43.99 | ||||
103 | 52 | Witold Kaliński Maria Tomczewska | 12.0 7.0 | PM | SPÓJNIA Gdańsk RZEMYK Gdynia | 43.88 | ||||
104 | 109 | Marek Kryniewski Danuta Żabicka | 4.0 4.0 | PM | SEKWENS K.BAZELI Gdańsk EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 43.70 | ||||
105 | 62 | Eugeniusz Starzyński Grzegorz Bieńkowski | 4.0 2.5 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 43.69 | ||||
106 | 139 | Jan Staniszewski Mieczysław Smugała | 4.0 2.0 | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 43.62 | ||||
107 | 48 | Józef Gnaciński Ryszard Zienkiewicz | 4.0 | PM NZ | ACOL Gdańsk | 43.21 | ||||
108 | 51 | Lechosław Suszka Marek Niesłuchowski | 2.5 4.0 | PM | SEKWENS K.BAZELI Gdańsk ANDRZEJKI BIS Gdańsk | 43.08 | ||||
109 | 137 | Urszula Kałużna Paweł Jassem | 7.0 | WP | Poznańska Asocjacja Brydżowa DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 43.06 | ||||
110 | 122 | Eugeniusz Krawczyk Antoni Adamiec | 7.0 4.0 | KP PM | DOL-BY Bydgoszcz Słupskie Towarzystwo Brydżowe | 42.60 | ||||
111 | 65 | Katarzyna Tyszkiewicz Katarzyna Klimkiewicz | 2.5 2.0 | PM | SOPOCIAKI Sopot | 42.51 | ||||
112 | 105 | Marek Lewandowski Przemysław Koc | 2.0 2.5 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 42.45 | ||||
113 | 111 | Regina Ziębicka Jadwiga Nowak | 2.5 7.0 | PM WP | Słupskie Towarzystwo Brydżowe IOR I Poznań | 42.44 | ||||
114 | 98 | Olga Byckiewicz Igor Byckiewicz | 1.0 1.0 | PD | MB-Transit | 41.86 | ||||
115 | 55 | Adam Kozłowski Jan Bagiński | 1.5 1.5 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 41.37 | ||||
116 | 54 | Katarzyna Paluchowska Jan Kudelski | 1.0 4.0 | MA | M.C.K. Milanówek | 41.08 | ||||
117 | 50 | Paweł Szymonik Rafał Niedzielski | 4.0 4.0 | MA LU | KB POLFA Warszawa SYNERGIA LUBLIN | 40.75 | ||||
118 | 127 | Joanna Michalska Marcin Bojarski | 2.5 | DS MP | AZS Polit.XIV Wrocław | 40.56 | ||||
119 | 136 | Izabella Jaworska Agnieszka Sławenta | 2.0 1.0 | LD DS | MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź AZS Polit.X Wrocław | 40.17 | ||||
120 | 13 | Mateusz Sobczak Arkadiusz Majcher | 2.5 2.5 | MA | AZS UW Warszawa | 39.75 | ||||
121 | 28 | Krzysztof Kurkiewicz Mirosław Szaliński | 4.0 12.0 | PM | SDK Tczew | 38.20 | ||||
122 | 97 | Paweł Starnawski Piotr Nauman | 4.0 2.5 | MA | SBS KOZIOŁ Warszawa WEKTOR Warszawa | 37.64 | ||||
123 | 73 | Andrzej Osiński Janusz Kobylarski | 1.5 2.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe SEKWENS K.BAZELI Gdańsk | 36.70 | ||||
124 | 75 | Wiesław Teresiński Jerzy Pasich | 4.0 7.0 | LU MP | YAMIT ZAMOŚĆ Leskowiec - Wadowice | 36.42 | ||||
125 | 87 | Katarzyna Herba Konrad Iskra | 0.5 | KP | UKBS GILA Toruń | 36.28 | ||||
126 | 63 | Edward Meller Oskar Wawrzyniak | 2.5 1.5 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 35.52 | ||||
127 | 11 | Janusz Stefański Janusz Gruca | 2.0 12.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe ANDRZEJKI BIS Gdańsk | 34.82 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-07-29 o 21:28:32