IV Kongresowy Turniej Par | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 99 | Nedju Buchlev Jacek Leśniczak | 5.0 13.0 | GER WP | KS Unia I Leszno | 65.75 | 47 | 270 | |
2 | 66 | Piotr Tuszyński Michał Nowosadzki | 24.0 18.0 | MA | KURT-ROYCE Warszawa Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 65.70 | 46 | 256 | |
3 | 106 | Łukasz Brede Bartłomiej Igła | 12.0 7.0 | MA MP | AUGURI Warszawa CKiS Skawina I | 65.27 | 44 | 245 | |
4 | 17 | Piotr Radzikowski Robert Różak | 7.0 2.5 | MP | Milo 2 Nowy Tar - Krak | 61.86 | 43 | 235 | |
5 | 31 | Cezary Krzemiński Aleksander Skop | 18.0 7.0 | PM KP | FESTIWAL Słupsk Chemik Megazec Bydgoszcz | 61.34 | 41 | 227 | |
6 | 141 | Mariusz Brewiak Andrzej Bunikowski | 12.0 18.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 60.75 | 40 | 220 | |
7 | 54 | Aleksander Jezioro Jerzy Russyan | 19.0 18.0 | SL MA | GKS Piast II Gliwice KURT-ROYCE Warszawa | 59.83 | 39 | 213 | |
8 | 60 | Andrzej Konczak Piotr Kazub | 4.0 2.5 | WP PM | Poznańska Asocjacja Brydżowa MMTS Kwidzyn | 59.67 | 38 | 207 | |
9 | 68 | Bartłomiej Cybula Patryk Berhorst | 1.5 2.0 | PM | BUDMOR Władysławowo | 59.25 | 36 | 201 | |
10 | 149 | Bartosz Chmurski Tomasz Winciorek | 19.0 18.0 | MA DS | AUGURI Warszawa RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław | 59.24 | 35 | 196 | |
11 | 24 | Włodzimierz Starkowski Stanisław Gołębiowski | 19.0 18.0 | DS | RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław | 58.37 | 34 | 192 | |
12 | 64 | Marek Bałdysz Andrzej Lućko | 12.0 18.0 | LB SW | SINGLETON Zielona Góra ŚZBS Kielce | 58.29 | 32 | 188 | |
13 | 30 | Włodzimierz Kwiatkowski Andrzej Witkowski | 12.0 18.0 | WP | PAB Poznań | 57.42 | 31 | 184 | |
14 | 98 | Piotr Nauman Paweł Starnawski | 2.5 4.0 | MA | WEKTOR Warszawa SBS KOZIOŁ Warszawa | 56.67 | 30 | 180 | |
15 | 90 | Marcin Bojarski Arkadiusz Majcher | 2.5 2.5 | MP MA | AZS UW Warszawa | 56.57 | 29 | 176 | |
16 | 123 | Nina Olejnikowa Sergij Zabuga | 5.0 5.0 | UKR | 56.52 | 27 | 172 | ||
17 | 62 | Sylwester Sommer Konrad Stenzel | 4.0 2.5 | MA | WKRA Żuromin | 56.43 | 26 | 168 | |
18 | 89 | Mateusz Sobczak Maciej Bojarski | 2.5 2.0 | MA DS | AZS UW Warszawa AZS Polit.VIII Wrocław | 56.27 | 25 | 164 | |
19 | 55 | Piotr Zatorski Przemysław Piotrowski | 12.0 12.0 | DS PM | RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław SPÓJNIA Gdańsk | 56.18 | 24 | 160 | |
20 | 15 | Ireneusz Dzikowski Wacław Wejknis | 18.0 13.0 | PM | ANDRZEJKI Gdańsk | 56.03 | 22 | 156 | |
21 | 61 | Jacek Ciechomski Edmund Czubak | 18.0 7.0 | MA | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa Singleton Warszawa | 55.82 | 21 | 152 | |
22 | 142 | Waldemar Kałużyński Jerzy Kniga-Leosz | 7.0 13.0 | MA | BARD13 Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 55.80 | 20 | 148 | |
23 | 14 | Jarosław Romaniuk Barbara Jarota | 7.0 7.0 | MA | CK Żyrardów | 55.47 | 19 | 144 | |
24 | 18 | Marcin Krawczyk Joanna Wiśniewska | 7.0 7.0 | MP | Sfora Cibora CKiS Skawina I | 55.29 | 17 | 140 | |
25 | 153 | Włodzimierz Jakowicki Jacek Lewandowski | 7.0 7.0 | LD | WZBS Jagieloński Ośrodek Kultury JOK Łódź | 55.18 | 16 | 136 | |
26 | 109 | Ihar Radiukevich Aleh Tsimakhovich | 2.5 7.0 | PD | 55.13 | 15 | 132 | ||
27 | 49 | Piotr Ilczuk Adam Suwik | 18.0 18.0 | SL MA | GKS Piast I Gliwice KRAJEWSKI Łowicz | 54.95 | 13 | 128 | |
28 | 19 | Grzegorz Lewaciak Paweł Zubiel | 18.0 4.0 | LD | WZBS CKM Łódź | 54.83 | 12 | 124 | |
29 | 16 | Antoni Sękowski Aleksander Chrenowski | 18.0 13.0 | PM | ALFA Gdynia | 54.71 | 11 | 120 | |
30 | 91 | Joanna Brede Joanna Sroka | 4.0 2.0 | SL WP | OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała UKB Kleks Szamotuły | 54.65 | 10 | 116 | |
31 | 41 | Stanisław Pająk Bogusław Pawszak | 12.0 12.0 | SW MA | SDK - Hotel SENATOR - RAF Starachowice Singleton Warszawa | 54.58 | 10 | 112 | |
32 | 39 | Dariusz Bogucki Marta Janeczek | 12.0 7.0 | PM | ANDRZEJKI BIS Gdańsk Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 54.31 | 9 | 108 | |
33 | 116 | Ryszard Jaśkiewicz Marcin Barański | 7.0 1.5 | MP PM | GOK Rożnów | 54.13 | 9 | 104 | |
34 | 97 | Jan Bagiński Adam Kozłowski | 1.5 1.5 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 54.11 | 9 | 100 | |
35 | 26 | Sławomir Zawiślak Rafał Jagniewski | 19.0 18.0 | WP | KS UNIA WINKHAUS Leszno | 54.11 | 9 | 96 | |
36 | 77 | Jakub Jagodziński Jan Grzeszczak | 2.5 2.0 | LU DS | KURZAWKA SKÓR-BUT ŁĘCZNA AZS Polit.VIII Wrocław | 54.06 | 9 | 92 | |
37 | 117 | Ewa Banaszkiewicz Frank Svindahl | 13.0 5.0 | MA NOR | NOWOGAMES Warszawa | 54.01 | 8 | 88 | |
38 | 104 | Andrzej Potyński Danuta Żabicka | 18.0 4.0 | MA PM | MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 53.94 | 8 | 84 | |
39 | 138 | Andrzej Popinigis Robert Stoliński | 2.0 12.0 | ZP MA | POJEZIERZE DRAWSKIE Drawsko Pom. KB POLFA Warszawa | 53.89 | 8 | 80 | |
40 | 43 | Leszek Falkowski Piotr Turowski | 12.0 7.0 | KP | Chemik Megazec Bydgoszcz | 53.85 | 8 | 76 | |
41 | 105 | Andrzej Osiński Krzysztof Żak | 1.5 2.0 | PM MP | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 53.72 | 7 | 72 | |
42 | 154 | Szczepan Chruścicki Bogdan Małysz | 2.5 18.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe ANDRZEJKI Gdańsk | 53.67 | 7 | 68 | |
43 | 119 | Maurycy Biernat Sebastian Piepióra | 4.0 7.0 | WP PM | SDK Tczew | 53.57 | 7 | 64 | |
44 | 42 | Kazimierz Wielechowski Joanna Wielechowska | 7.0 7.0 | MA | Singleton Warszawa | 53.50 | 7 | 60 | |
45 | 110 | Radosław Szczepański Marek Jeleniewski | 18.0 13.0 | KP WP | Jantar Toruń CONNECTOR Poznań | 53.48 | 7 | 56 | |
46 | 122 | Wojciech Romaszko Grzegorz Preiss | 2.5 2.5 | PM | OLIWA Gdańsk | 53.47 | 6 | 52 | |
47 | 34 | Piotr Dybowski Piotr Buczkowski | 4.0 4.0 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 53.45 | 6 | 48 | |
48 | 32 | Stanisław Janik Marek Szukała | 12.0 13.0 | WP | Budowlani Chodzież PAB Poznań | 53.41 | 6 | 44 | |
49 | 20 | Adam Wujków Robert Nowicki | 12.0 13.0 | KP WP | Chemik Megazec Bydgoszcz DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 53.23 | 6 | 40 | |
50 | 135 | Aneta Jarmocik Włodzimierz Buze | 2.5 18.0 | ZP MA | ZZBS Szczecin Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 53.07 | 6 | 36 | |
51 | 12 | Bolesław Ostrowski Zbigniew Skibicki | 13.0 2.5 | PM | Słupskie Towarzystwo Brydżowe ALFA Gdynia | 53.03 | 5 | 32 | |
52 | 86 | Leszek Radomski Kazimierz Wołowiec | 2.5 4.0 | PM | CKiS I Pruszcz Gdański | 52.99 | 5 | 28 | |
53 | 107 | Magdalena Niebuda Dariusz Podfigurny | 1.5 2.5 | PM | MERITUM Gdańsk | 52.98 | 5 | 24 | |
54 | 130 | Radosław Szczepanowski Grzegorz Wołowiec | 2.0 2.5 | PM | MERITUM Gdańsk WIMPEL Gdańsk | 52.80 | 5 | 20 | |
55 | 38 | Julian Jurski Mariusz Pater | 7.0 7.0 | KP PM | Lambda Toruń KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 52.65 | 4 | 16 | |
56 | 79 | Grażyna Brewiak Dariusz Chmielewski | 18.0 2.5 | MA PM | SZABLA Płock WIMPEL Gdańsk | 52.63 | 4 | 12 | |
57 | 112 | Maciej Superson Tadeusz Miesiąc | 2.0 1.5 | MP WP | Wincor Nixdorf CRACOVIA UKB Kleks Szamotuły | 52.57 | 4 | 8 | |
58 | 148 | Alexander Zhukov Aliaksandr Prakapenka | 7.0 1.5 | PD | Katok SL Mińsk Komanda A | 52.24 | 4 | 4 | |
59 | 45 | Tomasz Wiśniewski Łukasz Wilamowski | 1.5 2.0 | MA PM | INTERBUD - Jarosław Szczygieł Płock LO 3 Gdynia | 52.16 | 4 | ||
60 | 145 | Krzysztof Superson Przemysław Polowczyk | 1.5 1.5 | MP WP | Wincor Nixdorf CRACOVIA Dąbrówka VII LO Poznań | 51.90 | 3 | ||
61 | 144 | Wojciech Gaweł Piotr Wiankowski | 7.0 12.0 | DS MA | AZS Polit.VII Wrocław Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 51.82 | 3 | ||
62 | 143 | Halina Borewicz Andrzej Borewicz | 7.0 7.0 | MA | Singleton Warszawa | 51.76 | 3 | ||
63 | 127 | Anna Pełszyńska Łukasz Golder | 4.0 4.0 | SL | GKS Piast I Gliwice | 51.69 | 3 | ||
64 | 21 | Katarzyna Dufrat Paweł Małecki | 4.0 7.0 | DS WP | AZS Polit.III Wrocław Connector II Poznań | 51.67 | 2 | ||
65 | 72 | Zbigniew Lasocki Tadeusz Wasilewski | 7.0 4.0 | ZP KP | STRADA Szczecin Forta GDK Rogowo | 51.44 | 2 | ||
66 | 103 | Olga Byckiewicz Igor Byckiewicz | 1.0 1.0 | PD | MB-Transit | 51.10 | 2 | ||
67 | 65 | Zbigniew Prasek Robert Krawczyk | 4.0 1.0 | PM | WIMPEL Gdańsk OLIWA Gdańsk | 50.86 | 2 | ||
68 | 136 | Józef Pochroń Sławomir Henclik | 18.0 18.0 | PM | ALFA Gdynia ANDRZEJKI Gdańsk | 50.78 | 2 | ||
69 | 88 | Zofia Bałdysz Justyna Duszyńska | 0.5 0.5 | DS PM | AZS Polit.Wrocław Słupskie Towarzystwo Brydżowe | 50.51 | 1 | ||
70 | 36 | Kazimierz Omernik Krzysztof Sikorski | 18.0 18.0 | WP PM | DĄBRÓWKA STARKA Poznań ANDRZEJKI Gdańsk | 50.42 | 1 | ||
71 | 81 | Ala Khina Dzmitry Prasandzeyeu | 2.0 1.5 | PD | Komanda A | 50.36 | 1 | ||
72 | 35 | Andrzej Choniawko Paweł Chindelewicz | 12.0 12.0 | ZP MA | MOSiK Dziwnów NOWOGAMES Warszawa | 50.19 | 1 | ||
73 | 150 | Edward Bednarczyk Sławomir Piekut | 4.0 13.0 | PM | MERITUM Gdańsk SDK Tczew | 50.13 | |||
74 | 27 | Mirosław Szaliński Marek Barylewski | 12.0 18.0 | PM MA | SDK Tczew NOWOGAMES Warszawa | 49.93 | |||
75 | 58 | Tadeusz Laszczak Lechosław Janczar | 4.0 4.0 | MA LD | Autostrada Eksploatacja & 2S Media Warta Sieradz | 49.72 | |||
76 | 51 | Andrzej Kulikowski Andrzej Rutkiewicz | 2.5 2.5 | PM | KLIMAT Gdynia | 49.57 | |||
77 | 132 | Aleksander Gruca Jan Maciejewski | 2.5 7.0 | PM | KLIMAT Gdynia DK - SM JANOWO I Rumia | 49.49 | |||
78 | 25 | Wacław Janicki Sylwester Walerowicz | 13.0 12.0 | WP | KS Unia I Leszno | 49.47 | |||
79 | 114 | Elżbieta Wesołowska Krzysztof Bazeli | 7.0 1.0 | PM | CKiS I Pruszcz Gdański SEKWENS K.BAZELI Gdańsk | 49.41 | |||
80 | 53 | Witold Kaliński Stanisław Szejko | 12.0 4.0 | PM | SPÓJNIA Gdańsk | 49.29 | |||
81 | 11 | Janusz Gruca Marek Boros | 12.0 4.0 | PM | ANDRZEJKI BIS Gdańsk RZEMYK Gdynia | 49.23 | |||
82 | 133 | Jacek Piontke Michał Armatyński | 4.0 2.5 | PM | LOS Gdynia | 49.08 | |||
83 | 131 | Elżbieta Wróblewska Stanisław Stachlewski | 2.5 7.0 | MA | M.C.K. Milanówek SBS BOGORYA Grodzisk Maz. | 49.06 | |||
84 | 101 | Ryszard Kamiński Andrzej Pella | 2.5 2.5 | PM | ACOL Gdańsk | 49.03 | |||
85 | 140 | Jarosław Pęski Marek Jacyków | 2.5 2.5 | PM | DK - SM JANOWO I Rumia | 48.99 | |||
86 | 120 | Wojciech Olański Vytautas Vainikonis | 19.0 7.0 | PD | Katok SL Mińsk | 48.94 | |||
87 | 134 | Renata Neronowicz Ewa Miszewska | 12.0 18.0 | MA WP | Singleton Warszawa CONNECTOR Poznań | 48.92 | |||
88 | 102 | Bogdan Warchałowski Iwona Sarkowska | | DS | MKS Nysa-Kluk Kłodzko | 48.85 | |||
89 | 23 | Andrzej Mazurek Andrzej Latanowicz | 7.0 4.0 | WP | Poznańska Asocjacja Brydżowa Limar-Kleks Poznań | 48.64 | |||
90 | 40 | Elżbieta Twardowska Maksymilian Laszczak-Chodacki | 1.0 0.5 | SL | OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała | 48.56 | |||
91 | 126 | Włodzimierz Ilnicki Krzysztof Latoszewski | 13.0 7.0 | MA | Singleton Warszawa | 48.48 | |||
92 | 46 | Edward Kaczmarek Waldemar Sroczyński | 13.0 4.0 | MP | GOK Rożnów | 48.27 | |||
93 | 125 | Zbigniew Walczyński Jadwiga Nowak | 7.0 7.0 | PM WP | ALFA Gdynia IOR I Poznań | 48.14 | |||
94 | 124 | Zdzisław Kowalewski Artur Rutkowski | 12.0 18.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 47.85 | |||
95 | 121 | Przemysław Wiśniewski Grzegorz Jędrzejewski | 1.5 1.5 | MA WP | INTERBUD - Jarosław Szczygieł Płock Dąbrówka VII LO Poznań | 47.65 | |||
96 | 44 | Wit Klapper Jerzy Jeleń | 19.0 | MP | KS Cracovia 1906 Kraków | 47.63 | |||
97 | 47 | Jerzy Pasich Marek Niesłuchowski | 7.0 4.0 | MP PM | Leskowiec - Wadowice ANDRZEJKI BIS Gdańsk | 47.62 | |||
98 | 94 | Jan Gardocki Bogusław Domaszewski | 4.0 2.5 | PD MA | SM Zachęta Białystok SMAR Warszawa | 47.53 | |||
99 | 57 | Karol Kazanowski Jarosław Kostrzewa | 1.5 7.0 | MA | Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team | 47.51 | |||
100 | 152 | Ryszard Jarmużewski Andrzej Dobkowicz | 4.0 2.0 | PM | SEKWENS K.BAZELI Gdańsk DK - SM JANOWO II Rumia | 47.38 | |||
101 | 76 | Edmund Pinkiewicz Zbigniew Pinkiewicz | 12.0 12.0 | PM | ALFA Gdynia KLIMAT Gdynia | 47.38 | |||
102 | 70 | Bogdan Radwański Bogdan Szlacheta | 4.0 4.0 | MA | Singleton Warszawa | 47.06 | |||
103 | 52 | Michał Frej Jakub Szulgit | 0.5 0.5 | KP | UKBS GILA Toruń | 46.97 | |||
104 | 85 | Piotr Kardasiński Krzysztof Szygowski | 0.5 5.0 | PM NZ | ALISON TEAM Gdańsk | 46.96 | |||
105 | 100 | Aleksander Żelazny Jan Pędziński | 1.5 2.5 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań Dąbrówka Absolwent Poznań | 46.71 | |||
106 | 29 | Wojciech Strzemecki Marek Heichel | 18.0 1.0 | MP | TS Wisła Kraków | 46.48 | |||
107 | 151 | Piotr Klimacki Jakub Wojcieszek | 18.0 7.0 | MA | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 46.39 | |||
108 | 67 | Zdzisław Jędrzejczak Dariusz Zieliński | 2.5 2.5 | PM | CKiS I Pruszcz Gdański MERITUM Gdańsk | 46.31 | |||
109 | 115 | Jarosław Drewing Krzysztof Firkus | 4.0 2.5 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 46.17 | |||
110 | 146 | Wiesław Teresiński Wiesław Skubisz | 4.0 4.0 | LU | YAMIT ZAMOŚĆ | 46.13 | |||
111 | 84 | Witold Turant Marek Błaszkowski | 18.0 2.5 | LD | CKM Łódź | 45.86 | |||
112 | 28 | Jarosław Bartosiński Aleksander Kasprzak | 4.0 18.0 | PM | SDK Tczew | 45.81 | |||
113 | 93 | Gabriela Gnacińska Janusz Kobylarski | 7.0 2.0 | PM | ACOL Gdańsk SEKWENS K.BAZELI Gdańsk | 45.76 | |||
114 | 139 | Leszek Czarnecki Marcin Brzeski | 2.5 2.0 | PM | BUDMOR Władysławowo | 45.71 | |||
115 | 118 | Łukasz Gałasiński Marek Makulec | 1.0 | LD | MKS Jedynka II Łódź | 45.63 | |||
116 | 59 | Andrzej Malinowski Zdzisław Stawski | 4.0 4.0 | PM | MKSŁ KONRADIA Gdańsk | 45.63 | |||
117 | 75 | Dominika Sławenta Agnieszka Sławenta | 1.0 1.0 | DS | AZS Polit.X Wrocław | 45.57 | |||
118 | 78 | Jerzy Rozenberg Marek Kulpa | 2.0 2.0 | PM | WIEŚNIAK Juszkowo BUDMOR TREFL Władysławowo | 45.51 | |||
119 | 87 | Ryszard Konopka Michał Górski | 12.0 7.0 | PM | Słupskie Towarzystwo Brydżowe HOTEL AMBER Gdańsk | 45.45 | |||
120 | 22 | Piotr Anastaziak Krzysztof Kurkiewicz | 7.0 4.0 | PM | SDK Tczew | 45.12 | |||
121 | 82 | Roman Kowalewski Wojciech Mikusek | 2.5 1.5 | PM | LOS Gdynia LO 3 Gdynia | 44.81 | |||
122 | 37 | Paweł Gruszczyński Sławomir Piechocki | 4.0 4.0 | WP | AZS AE Poznań PAB Poznań | 44.80 | |||
123 | 71 | Zofia Mikołajczyk Ewa Mielcarzewicz | 2.5 4.0 | WP | Poznańska Asocjacja Brydżowa System Poznań | 44.72 | |||
124 | 80 | Jolanta Sławenta Józef Sławenta | 4.0 4.0 | DS | MGZ LZS SBS Miles I Milicz | 44.72 | |||
125 | 147 | Krzysztof Niemkiewicz Krzysztof Przybielski | 4.0 2.5 | PM | HOTEL AMBER Gdańsk | 43.90 | |||
126 | 111 | Joanna Małecka Joanna Kazmucha | 2.0 2.5 | WP | Polonia-Redos Nowy Tomyśl Dąbrówka Absolwent Poznań | 43.61 | |||
127 | 92 | Stanisław Rudny Ryszard Zawadowicz | 1.0 1.0 | PM | DK - SM JANOWO III Rumia | 43.40 | |||
128 | 96 | Lechosław Suszka Sylwester Cieślak | 2.5 7.0 | PM MA | SEKWENS K.BAZELI Gdańsk K. P. IUS Warszawa | 43.22 | |||
129 | 83 | Marek Lewandowski Łukasz Ledóchowski | 2.0 2.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 42.90 | |||
130 | 69 | Joanna Michalska Loretta Kałwa | | DS | AZS Polit.XIV Wrocław | 42.70 | |||
131 | 63 | Brunon Malinowski Bogdan Malinowski | 2.5 2.5 | PM MP | MKSŁ KONRADIA Gdańsk Nowy Tar - Krak | 42.55 | |||
132 | 113 | Renata Dancewicz Anna Mandecka | 4.0 7.0 | MA | Singleton Warszawa | 41.87 | |||
133 | 129 | Judyta Rutkowska Michał Witkowski | 1.0 2.0 | PM SL | MERITUM Gdańsk SILESIA-EDGAS Gliwice | 40.65 | |||
134 | 33 | Andrzej Kudelski Jan Kudelski | 2.5 4.0 | MA | M.C.K. Milanówek | 40.58 | |||
135 | 56 | Andrzej Żaboklicki Henryk Szwarc | 4.0 4.0 | PM | RZEMYK Gdynia | 40.05 | |||
136 | 74 | Eugeniusz Kuźmiński Magdalena Wąsowska | 2.0 | PM NZ | ANDRZEJKI BIS Gdańsk | 39.56 | |||
137 | 95 | Agnieszka Chudy Agata Chojnicka | 2.0 | PM | LO 3 Gdynia WILCZKI PG Gdańsk | 38.79 | |||
138 | 137 | Paweł Anastaziak Eugeniusz Migielicz | 2.0 | PM | MERITUM Gdańsk Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 37.59 | |||
139 | 128 | Michał Wróblewski Mirosław Wróblewski | 1.5 1.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 37.41 | |||
140 | 73 | Adam Waszkiewicz Łukasz Nierzwicki | 2.0 2.5 | DS PM | AZS Polit.VIII Wrocław LOS Gdynia | 37.41 | |||
141 | 108 | Larysa Kuzniatsova Nataliya Koshcheyeva | 2.0 | PD | 33.77 | ||||
142 | 48 | Dariusz Jarzębski Kamil Urbański | 0.5 0.5 | KP | UKBS GILA Toruń | 32.43 | |||
143 | 13 | Andrzej Podgórski Edward Meller | 2.5 2.5 | PM | ACOL Gdańsk Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 31.33 | |||
144 | 50 | Konrad Iskra Katarzyna Herba | 0.5 | KP | UKBS GILA Toruń | 26.95 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-07-26 o 21:35:50