II Kongresowy Turniej Par | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 42 | Aleksander Jezioro Jerzy Russyan | 19.0 18.0 | SL MA | GKS Piast II Gliwice KURT-ROYCE Warszawa | 65.80 | 55 | 270 | |
2 | 128 | Edmund Pinkiewicz Antoni Sękowski | 12.0 18.0 | PM | ALFA Gdynia | 65.17 | 54 | 258 | |
3 | 215 | Aleksander Knawa Andrzej Lućko | 12.0 18.0 | SW | SPS CONSTRUCTION Kielce ŚZBS Kielce | 64.55 | 53 | 249 | |
4 | 180 | Paweł Starnawski Piotr Nauman | 4.0 2.5 | MA | SBS KOZIOŁ Warszawa WEKTOR Warszawa | 63.50 | 52 | 241 | |
5 | 26 | Jerzy Gober Janusz Kowalewski | 7.0 7.0 | PD | STB Suwałki | 63.22 | 50 | 235 | |
6 | 69 | Adam Suwik Tomasz Wiśniewski | 18.0 12.0 | MA | KRAJEWSKI Łowicz | 62.47 | 49 | 230 | |
7 | 172 | Sławomir Rokicki Paweł Chindelewicz | 7.0 12.0 | MA | KS Wesoła Warszawa NOWOGAMES Warszawa | 62.04 | 48 | 225 | |
8 | 16 | Grażyna Brewiak Rafał Jagniewski | 18.0 18.0 | MA WP | SZABLA Płock KS UNIA WINKHAUS Leszno | 61.21 | 47 | 221 | |
9 | 27 | Stanisław Pająk Bogusław Pawszak | 12.0 12.0 | SW MA | SDK - Hotel SENATOR - RAF Starachowice Singleton Warszawa | 61.16 | 46 | 217 | |
10 | 104 | Jan Moszyński Zdzisław Beling | 13.0 18.0 | LD WP | WZBS CONSUS Kalisz | 60.97 | 45 | 213 | |
11 | 20 | Kazimierz Omernik Tomasz Winciorek | 18.0 18.0 | WP DS | DĄBRÓWKA STARKA Poznań RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław | 60.91 | 44 | 210 | |
12 | 52 | Michał Nowosadzki Piotr Tuszyński | 18.0 24.0 | MA | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa KURT-ROYCE Warszawa | 60.85 | 43 | 207 | |
13 | 150 | Wacław Janicki Jerzy Rymwid | 13.0 12.0 | WP | KS Unia I Leszno | 60.84 | 42 | 204 | |
14 | 81 | Krzysztof Mielnik Bartosz Stępień | 4.0 4.0 | PM WP | Słupskie Towarzystwo Brydżowe Dąbrówka Remondis Poznań | 60.75 | 41 | 201 | |
15 | 213 | Thore Hoftaniska Paul Hoftaniska | 5.0 5.0 | NOR | 60.52 | 40 | 198 | ||
16 | 119 | Andrzej Mazurek Andrzej Latanowicz | 7.0 4.0 | WP | Poznańska Asocjacja Brydżowa Limar-Kleks Poznań | 60.21 | 39 | 195 | |
17 | 17 | Łukasz Brede Andrzej Dudzik | 12.0 12.0 | MA MP | AUGURI Warszawa ABCD | 59.95 | 38 | 192 | |
18 | 182 | Przemysław Teleszyński Waldemar Skóra | 12.0 7.0 | LD | INWIT - Armatura PTC Pabianice CKM Łódź | 59.90 | 37 | 189 | |
19 | 174 | Marek Barylewski Mirosław Szaliński | 18.0 12.0 | MA PM | NOWOGAMES Warszawa SDK Tczew | 59.60 | 36 | 186 | |
20 | 73 | Grażyna Busse Piotr Busse | 7.0 18.0 | WP | Connector II Poznań | 59.46 | 35 | 183 | |
21 | 65 | Tomasz Klimkiewicz Łukasz Nierzwicki | 2.0 2.5 | PM | SOPOCIAKI Sopot LOS Gdynia | 59.19 | 34 | 180 | |
22 | 144 | Edward Kaczmarek Waldemar Sroczyński | 13.0 4.0 | MP | GOK Rożnów | 58.57 | 33 | 177 | |
23 | 175 | Jolanta Sławenta Józef Sławenta | 4.0 4.0 | DS | MGZ LZS SBS Miles I Milicz | 58.56 | 32 | 174 | |
24 | 75 | Marta Janeczek Andrzej Bunikowski | 7.0 18.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 58.29 | 31 | 171 | |
25 | 130 | Marcin Bartoszewski Tomasz Sinkiewicz | 2.5 2.5 | WM | BSBS I Bartoszyce | 58.14 | 30 | 168 | |
26 | 13 | Adam Ratyński Renata Neronowicz | 18.0 12.0 | MA | KURT-ROYCE Warszawa Singleton Warszawa | 58.05 | 29 | 165 | |
27 | 23 | Cezary Krzemiński Piotr Klimacki | 18.0 18.0 | PM MA | FESTIWAL Słupsk Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 57.98 | 28 | 162 | |
28 | 164 | Tomasz Buchnajzer Tomasz Wasilewski | 4.0 4.0 | WP | Poznańska Asocjacja Brydżowa Limar-Kleks Poznań | 57.96 | 27 | 159 | |
29 | 47 | Krzysztof Sikorski Michał Wantke | 18.0 7.0 | PM | ANDRZEJKI Gdańsk EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 57.78 | 26 | 156 | |
30 | 41 | Wojciech Gaweł Jarosław Ostrowski | 7.0 7.0 | DS WP | AZS Polit.VII Wrocław Connector II Poznań | 57.77 | 25 | 153 | |
31 | 82 | Włodzimierz Kwiatkowski Andrzej Witkowski | 12.0 18.0 | WP | PAB Poznań | 57.57 | 24 | 150 | |
32 | 31 | Maria Tomczewska Zbigniew Lasocki | 7.0 7.0 | PM ZP | RZEMYK Gdynia STRADA Szczecin | 57.45 | 23 | 147 | |
33 | 221 | Krzysztof Tomczyński Jerzy Kniga-Leosz | 1.5 13.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 57.41 | 22 | 144 | |
34 | 193 | Jarosław Łaszczuk Piotr Wulkiewicz | 2.5 4.0 | LD | A-Media SIERADZ | 56.85 | 21 | 141 | |
35 | 25 | Wacław Wejknis Piotr Wiankowski | 13.0 12.0 | PM MA | ANDRZEJKI Gdańsk Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 56.70 | 20 | 138 | |
36 | 53 | Dariusz Kozłowski Henryk Łakomski | 7.0 12.0 | WM | Vęgoria WCK Węgorzewo | 56.68 | 19 | 135 | |
37 | 195 | Jakub Wojcieszek Ryszard Sakowicz | 7.0 12.0 | MA LB | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa GSBS Kart-EL Gorzów | 56.55 | 18 | 132 | |
38 | 134 | Lechosław Suszka Andrzej Grynder | 2.5 7.0 | PM | SEKWENS K.BAZELI Gdańsk SPÓJNIA Gdańsk | 56.43 | 17 | 129 | |
39 | 191 | Lech Łaniewski Tadeusz Wasilewski | 12.0 4.0 | KP | Chemik Bydgoszcz Forta GDK Rogowo | 56.26 | 16 | 126 | |
40 | 94 | Włodzimierz Starkowski Stanisław Gołębiowski | 19.0 18.0 | DS | RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław | 56.07 | 15 | 123 | |
41 | 178 | Tomasz Nowacki Piotr Józefaciuk | 2.5 2.5 | MA | M.C.K. Milanówek | 56.03 | 14 | 120 | |
42 | 54 | Lena Leszczyńska Witold Tomaszek | 4.0 7.0 | MA | KB POLFA Warszawa KBS Legionowianin | 56.02 | 13 | 117 | |
43 | 40 | Ireneusz Dzikowski Arkadiusz Górzewski | 18.0 4.0 | PM | ANDRZEJKI Gdańsk WIMPEL Gdańsk | 56.01 | 12 | 114 | |
44 | 167 | Jarosław Łosiak Jan Romot | 7.0 7.0 | WM | Pisa PDM Pisz Vęgoria WCK Węgorzewo | 55.93 | 11 | 111 | |
45 | 142 | Nedju Buchlev Jacek Leśniczak | 5.0 13.0 | GER WP | KS Unia I Leszno | 55.82 | 11 | 108 | |
46 | 117 | Michał Gulczyński Grzegorz Jędrzejewski | 4.0 1.5 | WP | Dąbrówka Remondis Poznań Dąbrówka VII LO Poznań | 55.69 | 11 | 105 | |
47 | 153 | Roman Wachowiak Piotr Turowski | 18.0 7.0 | KP | Chemik Megazec Bydgoszcz | 55.50 | 11 | 102 | |
48 | 37 | Józef Idczak Ryszard Jarmużewski | 7.0 4.0 | PM | SEKWENS K.BAZELI Gdańsk | 55.37 | 11 | 99 | |
49 | 103 | Grzegorz Wołowiec Piotr Dybowski | 2.5 4.0 | PM | WIMPEL Gdańsk EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 55.31 | 11 | 96 | |
50 | 218 | Marcin Pędziński Paweł Siwiński | 13.0 7.0 | WP LB | DĄBRÓWKA STARKA Poznań GSBS Kart-EL Gorzów | 55.27 | 10 | 93 | |
51 | 60 | Anna Mandecka Krzysztof Latoszewski | 7.0 7.0 | MA | Singleton Warszawa | 55.20 | 10 | 90 | |
52 | 67 | Włodzimierz Ilnicki Stefan Cabaj | 13.0 4.0 | MA | Singleton Warszawa | 55.12 | 10 | 87 | |
53 | 66 | Ihar Radiukevich Aleh Tsimakhovich | 2.5 7.0 | PD | 55.05 | 10 | 84 | ||
54 | 147 | Kazimierz Mazurkiewicz Waldemar Kałużyński | 7.0 | KP MA | BARD13 | 55.05 | 10 | 81 | |
55 | 197 | Adam Pawłowski Lech Warwocki | 7.0 4.0 | LD | KDK 1 Kutno | 54.97 | 10 | 78 | |
56 | 74 | Włodzimierz Buze Dominik Jarmocik | 18.0 2.0 | MA ZP | Autostrada Eksploatacja & 2S Media JAGÓDKA Szczecin | 54.61 | 9 | 75 | |
57 | 192 | Mariusz Kraśnicki Jarosław Cieślak | 4.0 13.0 | LD WP | KDK 1 Kutno CONSUS Kalisz | 54.51 | 9 | 72 | |
58 | 92 | Zdzisław Szyszkowski Kazimierz Bednarek | 4.0 7.0 | LB DS | MILTON-MASTER Głogów MKS Rokita Brzeg Dolny | 54.46 | 9 | 69 | |
59 | 136 | Helena Bollack Bogdan Bollack | 5.0 5.0 | BEL | 54.28 | 9 | 66 | ||
60 | 203 | Maciej Dobrzyński Sylwester Cieślak | 4.0 7.0 | MA | Martini Club K. P. IUS Warszawa | 54.26 | 9 | 63 | |
61 | 184 | Bogusław Gierulski Jerzy Skrzypczak | 19.0 19.0 | WM | SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo | 54.18 | 9 | 60 | |
62 | 19 | Piotr Anastaziak Krzysztof Kurkiewicz | 7.0 4.0 | PM | SDK Tczew | 54.17 | 8 | 57 | |
63 | 90 | Dariusz Bogucki Sylwester Walerowicz | 12.0 12.0 | PM WP | ANDRZEJKI BIS Gdańsk KS Unia I Leszno | 54.02 | 8 | 54 | |
64 | 58 | Marek Błaszkowski Witold Turant | 2.5 18.0 | LD | CKM Łódź | 53.94 | 8 | 51 | |
65 | 105 | Alexander Zhukov Aliaksandr Prakapenka | 7.0 1.5 | PD | Katok SL Mińsk Komanda A | 53.86 | 8 | 48 | |
66 | 109 | Radosław Szczepański Marek Jeleniewski | 18.0 13.0 | KP WP | Jantar Toruń CONNECTOR Poznań | 53.84 | 8 | 45 | |
67 | 210 | Joanna Sroka Mateusz Stępiński | 2.0 2.5 | WP MA | UKB Kleks Szamotuły AZS UW Warszawa | 53.77 | 7 | 42 | |
68 | 141 | Jerzy Warszakowski Jerzy Baraniecki | 4.0 2.5 | LD | Ekolog MERRID CONTROLS Łódź | 53.70 | 7 | 39 | |
69 | 154 | Marcin Bojarski Maciej Bojarski | 2.5 2.0 | MP DS | AZS Polit.VIII Wrocław | 53.58 | 7 | 36 | |
70 | 64 | Tadeusz Kądzielewski Józef Krasowski | 7.0 4.0 | WM | PRIM ETB Ełk Czarni Olecko | 53.41 | 7 | 34 | |
71 | 189 | Leszek Szkudlarek Olga Zabulewicz | 7.0 2.5 | PM | LO 3 Gdynia | 53.39 | 7 | 32 | |
72 | 44 | Aleksander Gruca Zbigniew Pinkiewicz | 2.5 12.0 | PM | KLIMAT Gdynia | 53.36 | 7 | 30 | |
73 | 86 | Marta Gackowska Jacek Gackowski | 4.0 7.0 | KP | Bydgoski Klub Brydżowy | 53.35 | 6 | 28 | |
74 | 79 | Grzegorz Lewaciak Paweł Zubiel | 18.0 4.0 | LD | WZBS CKM Łódź | 53.16 | 6 | 26 | |
75 | 106 | Ewa Sobolewska Vytautas Vainikonis | 13.0 7.0 | MA PD | KRAJEWSKI Łowicz Katok SL Mińsk | 53.14 | 6 | 24 | |
76 | 137 | Stanisław Janik Marek Szukała | 12.0 13.0 | WP | Budowlani Chodzież PAB Poznań | 53.05 | 6 | 22 | |
77 | 99 | Ireneusz Jarosz Piotr Walczak | 18.0 18.0 | PM WP | FESTIWAL Słupsk CONSUS Kalisz | 52.99 | 6 | 20 | |
78 | 87 | Iwona Czajka Bogdan Szulejewski | 4.0 18.0 | MA | Spójnia - Vattenfall Warszawa | 52.86 | 6 | 18 | |
79 | 155 | Jacek Lew Aleksander Chrenowski | 13.0 13.0 | PM | ALFA Gdynia | 52.77 | 5 | 16 | |
80 | 194 | Jerzy Kozyczkowski Adolf Bocheński | 4.0 12.0 | WM | OSiR Lidzbark Warmiński | 52.74 | 5 | 14 | |
81 | 160 | Piotr Rutkowski Michał Chudański | 1.0 1.5 | PM PK | MERITUM Gdańsk PSB Przemyśl | 52.40 | 5 | 12 | |
82 | 36 | Mirosław Cichocki Małgorzata Sawicka | 18.0 18.0 | WM ZP | SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA Mielno | 52.35 | 5 | 10 | |
83 | 124 | Wiesław Paczkowski Jakub Szulgit | 4.0 0.5 | KP | PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz UKBS GILA Toruń | 52.33 | 5 | 8 | |
84 | 21 | Renata Dancewicz Robert Stoliński | 4.0 12.0 | MA | Singleton Warszawa KB POLFA Warszawa | 52.30 | 5 | 6 | |
85 | 84 | Adam Błachnio Aleksander Skop | 7.0 7.0 | KP | Chemik Megazec Bydgoszcz | 52.17 | 4 | 4 | |
86 | 91 | Przemysław Błaszczyk Robert Nowicki | 12.0 13.0 | LD WP | INWIT - Armatura PTC Pabianice DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 52.08 | 4 | 2 | |
87 | 199 | Dariusz Chmielewski Sebastian Piepióra | 2.5 7.0 | PM | WIMPEL Gdańsk SDK Tczew | 51.97 | 4 | ||
88 | 209 | Sylwester Smoluchowski Waldemar Burakowski | 7.0 13.0 | MA | NOWOGAMES Warszawa | 51.97 | 4 | ||
89 | 80 | Anna Nosalska Jacek Kostur | 7.0 4.0 | MA MP | Singleton Warszawa | 51.88 | 4 | ||
90 | 72 | Konrad Stenzel Maciej Kowalski | 2.5 7.0 | MA | WKRA Żuromin | 51.75 | 4 | ||
91 | 206 | Przemysław Piotrowski Piotr Jassem | 12.0 7.0 | PM WP | SPÓJNIA Gdańsk Connector II Poznań | 51.56 | 3 | ||
92 | 95 | Krzysztof Eustachiewicz Romuald Wenta | 7.0 4.0 | PM | LOS Gdynia | 51.24 | 3 | ||
93 | 78 | Wiesław Andruk Andrzej Kondeja | 7.0 12.0 | MA | K2 OLDERSI Raszyn | 51.09 | 3 | ||
94 | 125 | Józef Pochroń Bolesław Ostrowski | 18.0 13.0 | PM | ALFA Gdynia Słupskie Towarzystwo Brydżowe | 50.99 | 3 | ||
95 | 204 | Jacek Ciechomski Edmund Czubak | 18.0 7.0 | MA | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa Singleton Warszawa | 50.95 | 3 | ||
96 | 139 | Sławomir Henclik Andrzej Fronczak | 18.0 18.0 | PM WM | ANDRZEJKI Gdańsk SBS Pale Franki Elbląg | 50.85 | 2 | ||
97 | 145 | Waldemar Siuda Andrzej Kaźmierczak | 7.0 7.0 | DS | KBS Piast II Lubań BKB PRNJAVOR Bolesławiec | 50.72 | 2 | ||
98 | 216 | Katarzyna Tyszkiewicz Jakub Jagodziński | 2.5 2.5 | PM LU | KURZAWKA SKÓR-BUT ŁĘCZNA | 50.58 | 2 | ||
99 | 111 | Victor Lipnitski Irina Azarova | 1.0 | PD | Enigma Mińsk | 50.47 | 2 | ||
100 | 135 | Joanna Małecka Joanna Kazmucha | 2.0 2.5 | WP | Polonia-Redos Nowy Tomyśl Dąbrówka Absolwent Poznań | 50.45 | 2 | ||
101 | 170 | Rainer Herrmann Sylwester Sommer | 2.0 4.0 | MA | WKRA Żuromin | 50.33 | 2 | ||
102 | 89 | Piotr Kołuda Ewa Miszewska | 13.0 18.0 | WP | CONNECTOR Poznań | 50.32 | 1 | ||
103 | 126 | Tadeusz Miesiąc Przemysław Wiśniewski | 1.5 1.5 | WP MA | UKB Kleks Szamotuły INTERBUD - Jarosław Szczygieł Płock | 50.32 | 1 | ||
104 | 22 | Jarosław Romaniuk Barbara Jarota | 7.0 7.0 | MA | CK Żyrardów | 50.25 | 1 | ||
105 | 217 | Nina Olejnikowa Sergij Zabuga | 5.0 5.0 | UKR | 50.20 | 1 | |||
106 | 146 | Paweł Turlejski Patryk Reszczyński | 2.0 4.0 | WM | Warmia i Mazury Olsztyn | 50.14 | 1 | ||
107 | 201 | Adam Wujków Leszek Falkowski | 12.0 12.0 | KP | Chemik Megazec Bydgoszcz | 50.10 | 1 | ||
108 | 12 | Paweł Gruszczyński Sławomir Piechocki | 4.0 4.0 | WP | AZS AE Poznań PAB Poznań | 50.10 | |||
109 | 38 | Jacek Herman Danuta Krupnik | 7.0 4.0 | MP MA | SZABLA Płock | 50.07 | |||
110 | 108 | Patryk Berhorst Bartłomiej Cybula | 2.0 1.5 | PM | BUDMOR Władysławowo | 50.05 | |||
111 | 49 | Frank Svindahl Ewa Banaszkiewicz | 5.0 13.0 | NOR MA | NOWOGAMES Warszawa | 50.02 | |||
112 | 133 | Mariusz Pater Tomasz Brzęcki | 7.0 4.0 | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 50.01 | |||
113 | 101 | Danuta Żabicka Sylwester Młynarczuk | 4.0 18.0 | PM MA | EKSPRES z KASZUB Kartuzy KBS Legionowianin | 49.80 | |||
114 | 114 | Aleksander Żelazny Jan Pędziński | 1.5 2.5 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań Dąbrówka Absolwent Poznań | 49.72 | |||
115 | 208 | Marek Jaworski Marek Bałdysz | 7.0 12.0 | MP LB | TS Wisła Kraków SINGLETON Zielona Góra | 49.46 | |||
116 | 93 | Wit Klapper Jerzy Jeleń | 19.0 | MP | KS Cracovia 1906 Kraków | 49.45 | |||
117 | 207 | Maciej Hutyra Rafał Wolański | 2.5 4.0 | DS | AZS Polit. II Wrocław | 49.32 | |||
118 | 127 | Piotr Strzelczyk Lech Sadoś | 4.0 12.0 | MA WP | WOSiR Wyszków KTB Konin | 49.30 | |||
119 | 173 | Michał Frej Kamil Urbański | 0.5 0.5 | KP | UKBS GILA Toruń | 49.22 | |||
120 | 57 | Marcin Krawczyk Joanna Wiśniewska | 7.0 7.0 | MP | Sfora Cibora CKiS Skawina I | 49.17 | |||
121 | 45 | Zofia Mikołajczyk Ewa Mielcarzewicz | 2.5 4.0 | WP | Poznańska Asocjacja Brydżowa System Poznań | 49.07 | |||
122 | 96 | Witold Kaliński Andrzej Stankiewicz | 12.0 4.0 | PM | SPÓJNIA Gdańsk MKSŁ KONRADIA Gdańsk | 49.06 | |||
123 | 46 | Julian Jurski Jerzy Kurzawski | 7.0 4.0 | KP | Lambda Toruń | 49.03 | |||
124 | 39 | Tomasz Paluchowski Janusz Radecki | 12.0 18.0 | MA | Spójnia - Vattenfall Warszawa K2 OLDERSI Raszyn | 48.80 | |||
125 | 62 | Wojciech Strzemecki Marek Heichel | 18.0 1.0 | MP | TS Wisła Kraków | 48.59 | |||
126 | 169 | Jan Maciejewski Marek Jacyków | 7.0 2.5 | PM | DK - SM JANOWO I Rumia | 48.51 | |||
127 | 30 | Paulina Klimentowska Piotr Ilczuk | 4.0 18.0 | MA SL | KB POLFA Warszawa GKS Piast I Gliwice | 48.41 | |||
128 | 138 | Michał Gutowski Marcin Franzen | 2.0 1.5 | PM | IMPAS Sztum | 48.25 | |||
129 | 176 | Robert Rychlicki Bartłomiej Kamelski | 2.5 4.0 | KP | Chemik Bydgoszcz PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz | 48.22 | |||
130 | 220 | Zbigniew Skibicki Bogdan Małysz | 2.5 18.0 | PM | ALFA Gdynia ANDRZEJKI Gdańsk | 48.15 | |||
131 | 98 | Czesław Thrun Amin Molakiani | 4.0 5.0 | PM NZ | MKSŁ KONRADIA Gdańsk | 48.08 | |||
132 | 115 | Jacek Stasica Kazimierz Latawiec | 7.0 7.0 | MP | TS Wisła Kraków KS Cracovia 1906 Kraków | 48.02 | |||
133 | 11 | Janusz Gruca Stanisław Nadkierniczny | 12.0 2.0 | PM DS | ANDRZEJKI BIS Gdańsk MKS Zakrzów Wrocław | 47.99 | |||
134 | 77 | Leszek Młodziński Ludwik Murat | 2.5 2.5 | LU | TKKF CHEMIK PUŁAWY | 47.97 | |||
135 | 43 | Bogdan Warchałowski Iwona Sarkowska | | DS | MKS Nysa-Kluk Kłodzko | 47.97 | |||
136 | 188 | Anna Tompolska Sławomir Juchnicki | 2.0 4.0 | PD | SM Zachęta Białystok | 47.78 | |||
137 | 186 | Maciej Superson Maciej Grabiec | 2.0 2.5 | MP | Wincor Nixdorf CRACOVIA MPEC Tarnów | 47.70 | |||
138 | 187 | Mariusz Tatarczuk Dariusz Sterniczuk | 2.0 4.0 | PD | MOK Mońki Hetman II Białystok | 47.67 | |||
139 | 32 | Krzysztof Antas Tadeusz Kaczanowski | 18.0 18.0 | WP | KS Unia I Leszno | 47.56 | |||
140 | 222 | Edward Bednarczyk Szczepan Chruścicki | 4.0 2.5 | PM | MERITUM Gdańsk Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 47.55 | |||
141 | 181 | Jarosław Drewing Krzysztof Firkus | 4.0 2.5 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 47.53 | |||
142 | 63 | Tytus Bisping Marzena Kwiecińska-Wilk | 4.0 2.5 | MP | TS Wisła Kraków MK2 Cosmos | 47.40 | |||
143 | 116 | Marcin Szymański Bartosz Pędziński | 1.5 1.5 | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | 47.08 | |||
144 | 205 | Kazimierz Puczyński Jerzy Szukała | 12.0 2.5 | MA | CK Żyrardów Singleton Warszawa | 47.04 | |||
145 | 158 | Łukasz Gałasiński Marek Makulec | 1.0 | LD | MKS Jedynka II Łódź | 47.00 | |||
146 | 223 | Elżbieta Wróblewska Stanisław Stachlewski | 2.5 7.0 | MA | M.C.K. Milanówek SBS BOGORYA Grodzisk Maz. | 46.98 | |||
147 | 50 | Andrzej Potyński Maciej Modrzejewski | 18.0 7.0 | MA | MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki | 46.80 | |||
148 | 198 | Marek Kryniewski Janusz Kobylarski | 4.0 2.0 | PM | SEKWENS K.BAZELI Gdańsk | 46.74 | |||
149 | 34 | Eugeniusz Seichter Janusz Kurdej | 7.0 4.0 | KP OP | BTG Bydgoszcz MICHALAK Kolonowskie | 46.66 | |||
150 | 156 | Katarzyna Dufrat Paweł Małecki | 4.0 7.0 | DS WP | AZS Polit.III Wrocław Connector II Poznań | 46.58 | |||
151 | 143 | Tomasz Kłys Joanna Brede | 2.5 4.0 | SL | Dźwig Szczyrk OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała | 46.41 | |||
152 | 149 | Krzysztof Niemkiewicz Andrzej Pella | 4.0 2.5 | PM | HOTEL AMBER Gdańsk ACOL Gdańsk | 46.29 | |||
153 | 55 | Leszek Czarnobaj Bożena Rybus | 2.5 2.0 | PM | MMTS Kwidzyn | 46.16 | |||
154 | 102 | Krzysztof Żak Grzegorz Superson | 2.0 4.0 | MP | Wincor Nixdorf CRACOVIA | 46.10 | |||
155 | 190 | Sylwia Grzeczka Michał Witkowski | 2.0 | NZ SL | SILESIA-EDGAS Gliwice | 45.96 | |||
156 | 152 | Igor Byckiewicz Olga Byckiewicz | 1.0 1.0 | PD | MB-Transit | 45.90 | |||
157 | 61 | Andrzej Kudelski Jan Kudelski | 2.5 4.0 | MA | M.C.K. Milanówek | 45.76 | |||
158 | 196 | Marta Ozimek Adam Waszkiewicz | 1.0 2.0 | PM DS | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe AZS Polit.VIII Wrocław | 45.66 | |||
159 | 88 | Mirosław Łuniewski Andrzej Jaroński | 4.0 4.0 | SL MA | INTERBUD - Jarosław Szczygieł Płock | 45.64 | |||
160 | 56 | Urszula Kuklińska Eugeniusz Kukliński | 4.0 7.0 | KP | Chemik Bydgoszcz | 45.59 | |||
161 | 29 | Przemysław Janiszewski Sławomir Zawiślak | 18.0 19.0 | WM WP | SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo KS UNIA WINKHAUS Leszno | 45.55 | |||
162 | 140 | Mieczysław Pawlicki Zdzisław Pawlicki | 2.5 2.5 | LD | Ekolog MERRID CONTROLS Łódź Jagieloński Ośrodek Kultury JOK Łódź | 45.53 | |||
163 | 97 | Piotr Kazub Andrzej Konczak | 2.5 4.0 | PM WP | MMTS Kwidzyn Poznańska Asocjacja Brydżowa | 45.43 | |||
164 | 166 | Stanisław Brzozowski Andrzej Malinowski | 7.0 4.0 | PM | MKSŁ KONRADIA Gdańsk | 45.42 | |||
165 | 107 | Ryszard Urbański Zbigniew Nowak | 4.0 2.5 | ZP | HUTNIK SZCZECIN-RYSIE Szczecin JAGÓDKA Szczecin | 45.37 | |||
166 | 48 | Wojciech Romaszko Zbigniew Prasek | 2.5 4.0 | PM | OLIWA Gdańsk WIMPEL Gdańsk | 45.26 | |||
167 | 219 | Jerzy Mścisz Małgorzata Augustyn | 12.0 | WP | DĄBRÓWKA STARKA Poznań System Poznań | 45.25 | |||
168 | 35 | Krzysztof Pakuła Krzysztof Michalczyk | 4.0 12.0 | WM | OSiR Lidzbark Warmiński Leśnik Nowe Ramuki | 45.23 | |||
169 | 212 | Andrzej Choniawko Zdzisław Pleskot | 12.0 7.0 | ZP | MOSiK Dziwnów ZZBS Szczecin | 45.17 | |||
170 | 157 | Andrej Kowalenko Aleksander Korzun | 4.0 2.5 | PD | 45.02 | ||||
171 | 165 | Zdzisław Kowalewski Artur Rutkowski | 12.0 18.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 45.02 | |||
172 | 100 | Kazimierz Dominiak Marek Lewandowski | 7.0 2.0 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 44.93 | |||
173 | 161 | Krzysztof Cetera Łukasz Pląder | 1.0 0.5 | MP | MPEC III Tarnów CKiS Skawina II | 44.87 | |||
174 | 177 | Piotr Merynda Przemysław Picheta | 1.5 2.0 | MP | CKiS Skawina II | 44.61 | |||
175 | 185 | Piotr Zalcman Rafał Grzeczka | | NZ | 44.37 | ||||
176 | 131 | Eugeniusz Starzyński Grzegorz Bieńkowski | 4.0 2.5 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 43.88 | |||
177 | 162 | Jacek Młyńczyk Krzysztof Przybielski | 13.0 2.5 | SL PM | HOTEL AMBER Gdańsk | 43.85 | |||
178 | 33 | Adam Chmielewski Jerzy Żebrowski | 4.0 1.5 | PD SW | Dolina Narwi Łomża | 43.59 | |||
179 | 71 | Jan Gardocki Jan Skąpski | 4.0 2.5 | PD WM | SM Zachęta Białystok ZORRO-11 Olsztyn | 43.53 | |||
180 | 183 | Krzysztof Superson Jakub Rokita | 1.5 1.0 | MP | Wincor Nixdorf CRACOVIA MPEC III Tarnów | 43.36 | |||
181 | 179 | Dominika Sławenta Agnieszka Sławenta | 1.0 1.0 | DS | AZS Polit.X Wrocław | 43.22 | |||
182 | 202 | Jan Grzeszczak Wojciech Mikusek | 2.0 1.5 | DS PM | AZS Polit.VIII Wrocław LO 3 Gdynia | 43.10 | |||
183 | 59 | Dariusz Sierocki Marek Osiecki | 4.0 7.0 | MA | NOWOGAMES Warszawa | 42.68 | |||
184 | 51 | Marek Niesłuchowski Jerzy Pasich | 4.0 7.0 | PM MP | ANDRZEJKI BIS Gdańsk Leskowiec - Wadowice | 42.57 | |||
185 | 15 | Jarosław Bartosiński Aleksander Kasprzak | 4.0 18.0 | PM | SDK Tczew | 42.04 | |||
186 | 132 | Tomasz Kuś Maciej Sinkiewicz | 2.5 2.0 | WM | GEOCONSTRUCT Olsztyn BSBS I Bartoszyce | 42.03 | |||
187 | 24 | Michał Armatyński Rafał Smoczyński | 2.5 2.0 | PM | LOS Gdynia | 41.89 | |||
188 | 168 | Olga Długosz Grzegorz Skołyszewski | 2.0 1.5 | MP | MPEC Tarnów CKiS Skawina II | 41.75 | |||
189 | 83 | Wiesław Podlecki Grzegorz Lasocki | 0.5 4.0 | WM | PREMAR Kasyno OSBS Olsztyn GEOCONSTRUCT Olsztyn | 41.61 | |||
190 | 120 | Jolanta Wiśniewska Sławomir Wiśniewski | 2.0 2.0 | MA | SINGLETON Płock | 41.45 | |||
191 | 211 | Aleksander Górski Marcin Pastudzki | 0.5 | PM | WILCZKI PG Gdańsk | 41.41 | |||
192 | 28 | Paweł Szymonik Rafał Niedzielski | 4.0 4.0 | MA LU | KB POLFA Warszawa SYNERGIA LUBLIN | 41.22 | |||
193 | 200 | Grzegorz Gralik Dariusz Jarzębski | 2.5 0.5 | KP | PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz UKBS GILA Toruń | 41.02 | |||
194 | 110 | Dariusz Zieliński Zdzisław Jędrzejczak | 2.5 2.5 | PM | MERITUM Gdańsk CKiS I Pruszcz Gdański | 40.10 | |||
195 | 70 | Larysa Kuzniatsova Nataliya Koshcheyeva | 2.0 | PD | 40.04 | ||||
196 | 159 | Anna Pełszyńska Łukasz Golder | 4.0 4.0 | SL | GKS Piast I Gliwice | 40.03 | |||
197 | 112 | Michał Kałczyński Kacper Pędziński | 1.0 1.0 | WP | Dąbrówka GD I Poznań Dąbrówka Junior Poznań | 39.83 | |||
198 | 14 | Oskar Wawrzyniak Edward Meller | 1.5 2.5 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 39.59 | |||
199 | 113 | Dzmitry Prasandzeyeu Ala Khina | 1.5 2.0 | PD | Komanda A | 39.16 | |||
200 | 76 | Janusz Hliwa Skarbimir Kozar | 7.0 4.0 | LB | GSBS Gorzów Gorzów Steinpol Ilanka 1 Rzepin | 39.02 | |||
201 | 151 | Jan Marcinkowski Stanisław Wachel | 2.5 4.0 | DS | MKS Zakrzów Wrocław | 38.91 | |||
202 | 171 | Piotr Wzorek Witold Petryszyn | 1.0 1.0 | MP | MPEC II Tarnów | 38.66 | |||
203 | 122 | Daniel Wesołowski Ziemowit Nowak | 1.5 2.5 | PM WM | IMPAS Sztum SBS Pale Franki Elbląg | 38.52 | |||
204 | 123 | Adam Derwiński Henryk Szwarc | 2.5 4.0 | PM | RZEMYK Gdynia | 38.17 | |||
205 | 148 | Tadeusz Laszczak Zdzisław Laszczak | 4.0 13.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 37.87 | |||
206 | 121 | Martyna Witoń Agnieszka Hajdasz | 1.0 0.5 | WP | Dąbrówka Ladies Poznań | 36.82 | |||
207 | 214 | Tomasz Wiśniewski Przemysław Polowczyk | 1.5 1.5 | MA WP | INTERBUD - Jarosław Szczygieł Płock Dąbrówka VII LO Poznań | 36.13 | |||
208 | 85 | Piotr Radzikowski Robert Różak | 7.0 2.5 | MP | Milo 2 Nowy Tar - Krak | 36.01 | |||
209 | 163 | Anna Łukaszuk Daria Ścibisz | 1.0 1.0 | SL | OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała | 35.01 | |||
210 | 68 | Agata Chojnicka Paweł Anastaziak | 2.0 | PM | WILCZKI PG Gdańsk MERITUM Gdańsk | 33.82 | |||
211 | 18 | Janusz Kowalówka Ryszard Karp | 4.0 7.0 | WM | PRIM ETB Ełk | 33.68 | |||
212 | 118 | Katarzyna Roszyk Karolina Skubich | 1.5 1.0 | SL WP | BUKS MDK MOSM III Bytom Dąbrówka Ladies Poznań | 30.70 | |||
213 | 129 | Marek Kulpa Andrzej Pertkiewicz | 2.0 2.5 | PM LU | BUDMOR TREFL Władysławowo BIAŁA FM BIAŁA PODLSKA | 30.21 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-07-24 o 09:26:48