Brydżysta roku 2024
Juniorzy U-21
Stan na 2024-05-08 00:15:04
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | MA | Mistrz Krajowy | 887 | ||
2 | MA | Mistrz Krajowy | 719 | ||
3 | MA | Mistrz Okręgowy | 682 | ||
4 | Wojciech Wnuk | MA | Mistrz Wojewódzki | 642 | |
5 | Jan Kot | MA | Mistrz Regionalny | 613 | |
6 | Milena Klimiuk | MP | Mistrz Krajowy | 606 | |
7 | Franciszek Kurlit | MP | Mistrz Krajowy | 580 | |
8 | Piotr Pawełkiewicz | KP | Mistrz Okręgowy | 508 | |
9 | Stanisław Heimrath | WP | Mistrz Okręgowy | 497 | |
10 | Jakub Adamczak | MA | Mistrz Okręgowy | 494 | |
11 | Antoni Krawiecki | WP | Mistrz Okręgowy | 480 | |
12 | Bernard Kula | MA | Mistrz Regionalny | 465 | |
13 | Dominik Magryś | PK | Mistrz Krajowy | 458 | |
14 | Uladzislau Tsitavets | MA | Mistrz Wojewódzki | 439 | |
15 | Jakub Michalski | MP | Mistrz Regionalny | 383 | |
16 | Michał Hołowacz | MA | Mistrz Okręgowy | 334 | |
17 | Jakub Gawron | MP | Mistrz Regionalny | 322 | |
18 | Kacper Kisielewski | MP | Mistrz Regionalny | 279 | |
19 | Mateusz Janik | MP | Mistrz Klubowy | 271 | |
20 | Jan Izwantowski | MA | Mistrz Okręgowy | 268 | |
21 | Hubert Ożibko | MA | Mistrz Klubowy | 262 | |
22 | Ewa Bagrowska | MA | Mistrz Klubowy | 260 | |
23 | Wiktor Stasiński | PM | Mistrz Klubowy | 254 | |
24 | Matylda Brzyzka | MA | Mistrz Klubowy | 253 | |
Cyprian Morawski | PM | Mistrz Wojewódzki | 253 | ||
26 | Szymon Grabala | PM | Mistrz Wojewódzki | 248 | |
27 | Milena Gryzło | SL | Mistrz Wojewódzki | 246 | |
28 | Łukasz Kasperczyk | DS | Mistrz Regionalny | 238 | |
29 | Marcel Prokopowicz | MP | Mistrz Klubowy | 232 | |
30 | Błażej Mróz | MP | Mistrz Okręgowy | 224 | |
Mikołaj Paluczek | WP | Mistrz Okręgowy | 224 | ||
Magdalena Reguła | LD | Mistrz Okręgowy | 224 | ||
33 | Adam Stachura | MP | Mistrz Okręgowy | 220 | |
34 | Jan Łuczeczko | PM | Mistrz Wojewódzki | 218 | |
35 | Szymon Jędrzejewski | PM | Mistrz Okręgowy | 206 | |
36 | Ignacy Kotewicz | MP | Mistrz Wojewódzki | 198 | |
37 | Paweł Odrzywół | DS | Mistrz Klubowy | 185 | |
38 | Armin Wład | MA | Mistrz Okręgowy | 174 | |
39 | Maciej Zych | PK | Mistrz Wojewódzki | 171 | |
40 | Yaroslav Saienko | DS | Adept | 164 | |
41 | Antoni Wójtowicz | MP | Mistrz Wojewódzki | 161 | |
42 | Klaudia Ogórkowska | PD | Mistrz Klubowy | 153 | |
43 | Antoine Farine | WP | Mistrz Klubowy | 145 | |
Wojciech Łempiński | SL | Adept | 145 | ||
45 | Antoni Danek | WP | Mistrz Klubowy | 137 | |
46 | Julia Pomorska | MA | Adept | 136 | |
47 | Michał Stasik | DS | Mistrz Krajowy | 133 | |
48 | Gabriela Banaś | SL | Adept | 128 | |
Rafał Łazarczyk | PD | Mistrz Okręgowy | 128 | ||
Adam Mazur | MP | Mistrz Okręgowy | 128 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 887 | ||
2 | Jakub Bereza | Mistrz Krajowy | 719 | |
3 | Michał Brzozowski | Mistrz Okręgowy | 682 | |
4 | Wojciech Wnuk | Mistrz Wojewódzki | 642 | |
5 | Jan Kot | Mistrz Regionalny | 613 | |
6 | Milena Klimiuk | Mistrz Krajowy | 606 | |
7 | Franciszek Kurlit | Mistrz Krajowy | 580 | |
8 | Piotr Pawełkiewicz | Mistrz Okręgowy | 508 | |
9 | Stanisław Heimrath | Mistrz Okręgowy | 497 | |
10 | Jakub Adamczak | Mistrz Okręgowy | 494 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 887 | ||
2 | Jakub Bereza | Mistrz Krajowy | 719 | |
3 | Michał Brzozowski | Mistrz Okręgowy | 682 | |
4 | Wojciech Wnuk | Mistrz Wojewódzki | 642 | |
5 | Jan Kot | Mistrz Regionalny | 613 | |
6 | Jakub Adamczak | Mistrz Okręgowy | 494 | |
7 | Bernard Kula | Mistrz Regionalny | 465 | |
8 | Uladzislau Tsitavets | Mistrz Wojewódzki | 439 | |
9 | Michał Hołowacz | Mistrz Okręgowy | 334 | |
10 | Jan Izwantowski | Mistrz Okręgowy | 268 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 606 | ||
2 | Franciszek Kurlit | Mistrz Krajowy | 580 | |
3 | Jakub Michalski | Mistrz Regionalny | 383 | |
4 | Jakub Gawron | Mistrz Regionalny | 322 | |
5 | Kacper Kisielewski | Mistrz Regionalny | 279 | |
6 | Mateusz Janik | Mistrz Klubowy | 271 | |
7 | Marcel Prokopowicz | Mistrz Klubowy | 232 | |
8 | Błażej Mróz | Mistrz Okręgowy | 224 | |
9 | Adam Stachura | Mistrz Okręgowy | 220 | |
10 | Ignacy Kotewicz | Mistrz Wojewódzki | 198 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 508 | ||
2 | Franciszek Krajewski | Mistrz Klubowy | 55 | |
3 | Jakub Cader | Debiutant | 1 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 497 | ||
2 | Antoni Krawiecki | Mistrz Okręgowy | 480 | |
3 | Mikołaj Paluczek | Mistrz Okręgowy | 224 | |
4 | Antoine Farine | Mistrz Klubowy | 145 | |
5 | Antoni Danek | Mistrz Klubowy | 137 | |
6 | Michał Grabowski | Mistrz Klubowy | 120 | |
7 | Mariia Lytvyn-Chepurna | Kandydat | 100 | |
8 | Michał Popielarski | Adept | 95 | |
9 | Franciszek Kłonowski | Mistrz Klubowy | 91 | |
10 | Wojciech Dańczak | Adept | 81 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 458 | ||
2 | Maciej Zych | Mistrz Wojewódzki | 171 | |
3 | Maciej Wisz | Kandydat | 62 | |
4 | Oskar Błażejowski | Debiutant | 33 | |
5 | Arkadiusz Pietrzak | Debiutant | 33 | |
6 | Karolina Koneczna | Kandydat | 29 | |
7 | Aleksandra Bieda | Kandydat | 28 | |
8 | Maja Warzybok | Debiutant | 10 | |
9 | Natasza Wróbel | Debiutant | 7 | |
10 | Wojciech Karst | Debiutant | 4 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 254 | ||
2 | Cyprian Morawski | Mistrz Wojewódzki | 253 | |
3 | Szymon Grabala | Mistrz Wojewódzki | 248 | |
4 | Jan Łuczeczko | Mistrz Wojewódzki | 218 | |
5 | Szymon Jędrzejewski | Mistrz Okręgowy | 206 | |
6 | Nina Zwiercan | Adept | 112 | |
7 | Adam Nagórny | Mistrz Okręgowy | 88 | |
8 | Agata Gaweł | Adept | 59 | |
9 | Julia Wodzyńska | Mistrz Okręgowy | 45 | |
10 | Jakub Czujko | Kandydat | 44 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 246 | ||
2 | Wojciech Łempiński | Adept | 145 | |
3 | Gabriela Banaś | Adept | 128 | |
4 | Kamil Szewczyk | Mistrz Okręgowy | 113 | |
5 | Tomasz Konieczny | Adept | 96 | |
6 | Kaja Pustułka | Mistrz Okręgowy | 95 | |
7 | Karolina Hoba | Adept | 93 | |
8 | Magdalena Kapała | Mistrz Okręgowy | 91 | |
9 | Krzysztof Świątkowski | Mistrz Wojewódzki | 91 | |
10 | Paulina Pawełek | Adept | 86 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 238 | ||
2 | Paweł Odrzywół | Mistrz Klubowy | 185 | |
3 | Yaroslav Saienko | Adept | 164 | |
4 | Michał Stasik | Mistrz Krajowy | 133 | |
5 | Jagoda Jankowska | Adept | 124 | |
6 | Krzysztof Deberny | Adept | 114 | |
7 | Aleks Bukat | Mistrz Krajowy | 92 | |
8 | Katarzyna Jaworska | Kandydat | 66 | |
9 | Marta Karońska | Kandydat | 66 | |
10 | Hanna Jaworska | Adept | 64 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 224 | ||
2 | Zofia Duda | Mistrz Okręgowy | 48 | |
3 | Łukasz Bartosik | Mistrz Okręgowy | 13 | |
4 | Aleksander Iwin | Kandydat | 13 | |
5 | Lena Rzepkowska | Debiutant | 2 | |
6 | Sebastian Wojtczak | Mistrz Wojewódzki | 2 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 153 | ||
2 | Rafał Łazarczyk | Mistrz Okręgowy | 128 | |
3 | Filip Wądołowski | Mistrz Klubowy | 113 | |
4 | Patryk Klim | Mistrz Okręgowy | 110 | |
5 | Kamil Koratkiewicz | Mistrz Klubowy | 110 | |
6 | Oliwia Koratkiewicz | Mistrz Klubowy | 102 | |
7 | Antonina Kotarska | Mistrz Klubowy | 80 | |
8 | Stanisław Wiszniewski | Adept | 66 | |
9 | Aleksander Skiepko | Mistrz Klubowy | 60 | |
10 | Wiktor Skiepko | Mistrz Okręgowy | 50 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 67 | ||
2 | Franciszek Stężała | Mistrz Okręgowy | 8 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Kandydat | 24 | ||
2 | Miłosz Redlica | Kandydat | 21 | |
3 | Krystian Kasprzyk | Kandydat | 16 | |
4 | Roksana Dykiel | Debiutant | 13 | |
5 | Maciek Kasprzyk | Kandydat | 13 | |
6 | Pola Burzyńska | Debiutant | 10 | |
7 | Małgorzata Dyk | Debiutant | 7 | |
8 | Miłosz Sidło | Debiutant | 7 | |
9 | Adam Wilkowski | Debiutant | 5 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Debiutant | 8 | ||
2 | Weronika Pazera | Debiutant | 8 |